Glas u magli - horor/triler roman

Diskusija o knjigama, stripovima, amaterskim radovima horror, sci-fi i bliske tematike.
Post Reply
User avatar
Jack Crow
Posts: 68
Joined: 03 Mar 2010, 00:32

Glas u magli - horor/triler roman

Post by Jack Crow » 19 Nov 2010, 01:16

Dakle, o čemu je riječ...

Prije nekog vremena odlučio sam malo sjesti i zapisati riječ-dvije više kao nekakvu stilsku vježbu nego ozbiljan rad. Pa se to proširilo na nekoliko rečenica, a rečenice na poglavlja i nekako se zgotovio jedan mali rukopis. Naslov je...pa, naslov teme. Tema nisu vampiri, duhovi, a ni zombiji. Nekakav opis bi išao pod granu home invasion romana. Filmovi The Strangers i Ils, taj štimung. Radnja se odigrava u šumovitim djelovima Slavonije (my kind a place) a inspiriran je s par stvarnih slučajeva, koji su malo prepravljeni za moje zle namjere. Uglavnom, rukopis je sada na posljednjm poliranju pravopisnih pogrešaka, a onda slijedi ona uobičajena potraga za hrabrim i odvažnim izdavačima koji bi htjeli malo osvježiti svoj repertoar ponude.

Dosta čitam ovaj site i zamjetio sam da ima više kreativnih duša koje se zanimaju s zapisivanjem svojih misli, pa...eto, ako nekoga zanima...bilo bi mi zadovoljstvo da nabacite koju brutalnu kritiku o tome vrijedi li to što, ima li kakvog potencijala, što bi se moglo popraviti...neka bude krvavo, neću vam zamjeriti :D

http://rapidshare.com/files/431720626/Glas_u_magli.rar

Post Reply