Darvinove nagrade

Diskusija o knjigama, stripovima, amaterskim radovima horror, sci-fi i bliske tematike.
Post Reply
User avatar
Andrej
Posts: 3451
Joined: 08 Jul 2010, 00:38
Location: In Homer Simpsons brain.........

Darvinove nagrade

Post by Andrej » 27 Jul 2010, 06:46

DARVINOVE NAGRADE

Image

Darvinova nagrada je ultimativno priznanje, vrednije od Oskara, Nobelove nagrade, raznih zlatnih Palmi i Lavova.
Dobija ga osoba koja je na najbizarniji način, svojim idiotlukom izgubila život i time učinila čovečanstvu uslugu, brišući svoje gene iz banke postojanja i osigurala zdraviji napredak čovečanstva.
Knjiga je precizno dokumentovana i pisana na krajnje crnohumorni način.
Ciljna grupa su joj i ljudi poput mene, koji preziru masturbatore nad tuđom nesrećom, jer kad neko zagine na ovako baš glupi način - svojim idiotlukom, čovek ne može a da se ne nasmeje i kaže -
E svaka čast majstore, učinio si svetu uslugu.

Par primera čiste poezije -

- Silvester Bridl Junior (26) nastradao je u februaru u Selbivilu u Delavru, DOBIVŠI OPKLADU sa prijateljima koji su tvrdili da ne može revolver napunjen sa četiri metka da stavi sebi u usta i povuče obarač....

- Japan Times, 16. april 1997. "Vlada mora zaustaviti to odvratno ludilo zvano 'pumpanje'", rekao je novinarima zvaničnik Nakon Racasima bolnice u Tajlandu. "Ako ta perverzija uzme maha, uništiće krem tajlandske muške populacije". On je to izjavio nakon što su ostaci 13-to godisnjeg Carncai Puanmuangpaka hitno dovezeni u bolničko prijemno odeljenje. "Najviše 'pumpadžija' koristi standardnu pumpu za bicike", on je objasnio, "gurajući crevo pumpe duboko sebi u rektum da bi potom pumpanjem doveli sebe u haj (*) stanje. To je greh Boziji". (*) Uduvavanje vazduha pod pritiskom u debelo crevo izaziva efekat slican uzimanju heroina. Ispostavilo se da je mladi Carncai išao jos dalje. Počeo je da koristi nožnu pumpu sa dva cilindra, ali ni to mu nije bilo dovoljno uzbudljivo pa je počeo da se hvališe prijateljima da namerava da proba sa crevom kompresora obližnje benzinske pumpe. Oni su ga izazivali da to uradi, tako da se jednom pod okriljem mraka ušunjao na pumpu. Ne shvatajuci koliko je kompresor jak, ubacio je crevo sebi duboko u rektum i ubacio novčić u automat kompresora. Sledila je skoro trenutna smrt, ostavljajući slucajne prolaznike jos uvek u šoku. Jedna žena je izjavila da je ono što je tada videla bio večernji vatromet, nakon čega je bila počela da aplaudira. "Još nisu nadjeni svi njegovi delovi", rekli su zvaničnici policije. "Kada tolika kolicina vazduha dođe u dodir sa crevnim gasovima, trenutno nastupa eksplozija. To je bilo kao eksplozija atomske bombe ili nečeg sličnog". "Pumpanje je đavolja dokolica, a svi mi moramo Satani reći ne", zaključio je zvaničnik bolnice. "Pumpajte gume na sve načine, ali tada sklonite pumpu za bicikle tamo gde vas neđe izazivati".


Nova generacija self-slasher-a...sjajno.
Tema je stara vest, ali uvek aktuelna. Svake godine se pojavi neko inovativniji i oduševi svet epskom samodestrukcijom.
Konkurencija je velika, ali kao i na olimpijadi - Amerika osvaja najviše medalja.

Link
http://www.darwinawards.com/
Last edited by Andrej on 28 Jul 2010, 03:10, edited 1 time in total.
We're all mad here...

User avatar
Decadentor
Posts: 11881
Joined: 10 Jun 2008, 02:11
Location: Doruchów

Re: Darvinove nagrade

Post by Decadentor » 27 Jul 2010, 14:05

:mrgreen: :mrgreen: carevi
Image

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Darvinove nagrade

Post by john_constantine » 27 Jul 2010, 16:05

odlična knjiga, nasmijao sam se do suza na sve te priče... Ok, knjiga ima visoki bodycount, ali jednostavno, sami su si krivi za sve te gluposti kao onaj ribič koji je stavio struju u jezero da ubije ribe, a onda je i sam ušao u jezero. :mrgreen:
Michel puši karu.

User avatar
Decadentor
Posts: 11881
Joined: 10 Jun 2008, 02:11
Location: Doruchów

Re: Darvinove nagrade

Post by Decadentor » 28 Jul 2010, 03:10

http://www.mrdnise.com/tekst/39-DARVINOVE_NAGRADE_2.php

ovdje sam pronasao neke primjere ali ovaj :lol: :lol:

U Francuskoj, Dzakez Le Fevrie nije nista prepustao slucajnosti, kada je odlucio da se ubije. Stao je na vrh visoke litice, konopcem vezao noge za tezak kamen, popio otrov, zapalio se, uzeo pistolj i skocio. Dok je bio u skoku, pokusao je da se ubije pistoljem, ali se promasio i pogodio konopac. Ovaj je puko i Fevrie je slobodan pao u vodu. Iznenadno uranjanje je ugasilo vatru i naterao ga da ispovraca otrov. Iz vode ga je izvukao neki ribar i zavrsio je u bolnici, gde je umreo od hipotermije (spustanje telesne temperature ispod dozvoljene).
Image

User avatar
Andrej
Posts: 3451
Joined: 08 Jul 2010, 00:38
Location: In Homer Simpsons brain.........

Re: Darvinove nagrade

Post by Andrej » 28 Jul 2010, 03:21

He he he he.. :facepalm:
A ti likovi su mi najjači. Ima u knjizi par tih ludaka, koji preživljavaju neverovatnije stvari od onog mučenika iz Alan Forda. Vade im iz svakog dela tela neke kuke, Majkl Majers noževe, motorne testere, srednjevekovne sekire, a onda zaginu od grickalice za nokte.......
Nema tog scenariste nekog budućeg "Final Destination", koji može smisliti bizarniju smrt od one koju mentol može sam sebi da pruži. :partyman:
We're all mad here...

User avatar
Decadentor
Posts: 11881
Joined: 10 Jun 2008, 02:11
Location: Doruchów

Re: Darvinove nagrade

Post by Decadentor » 28 Jul 2010, 03:28

a dobro nemogu se bas svima sprdat ipak sam bio gurnio noz u toster :zubifale: :lol: :lol: (skoro sam i ja osvojio nagradu) :lol: :lol:
Image

User avatar
Andrej
Posts: 3451
Joined: 08 Jul 2010, 00:38
Location: In Homer Simpsons brain.........

Re: Darvinove nagrade

Post by Andrej » 28 Jul 2010, 03:32

Decadentor wrote:a dobro nemogu se bas svima sprdat ipak sam bio gurnio noz u toster :zubifale: :lol: :lol: (skoro sam i ja osvojio nagradu) :lol: :lol:
:pointlaugh: :pointlaugh: :pointlaugh: :prayer: :prayer: :prayer: :prayer:

LEGENDO!!!!!!!!!!
We're all mad here...

User avatar
Asfodel
Posts: 15492
Joined: 08 Dec 2007, 21:37
Location: Chopping Mall
Contact:

Re: Darvinove nagrade

Post by Asfodel » 28 Jul 2010, 14:00

Lol na sve u topicu :lol:
I mean, a few little tiny murders and everyone just freaks out

User avatar
Decadentor
Posts: 11881
Joined: 10 Jun 2008, 02:11
Location: Doruchów

Re: Darvinove nagrade

Post by Decadentor » 29 Jul 2010, 01:21

http://www.youtube.com/watch?v=KIEQXIkXrPU :prayer: :prayer: a bas sam htio pitat zasto ne naprave film :mrgreen: :mrgreen:
Image

Post Reply