CROWS/ WORST

Diskusija o knjigama, stripovima, amaterskim radovima horror, sci-fi i bliske tematike.
filmofil
Posts: 4658
Joined: 26 Jan 2008, 19:57
Location: Suzuran
Contact:

Re: CROWS/ WORST

Post by filmofil » 14 Oct 2010, 18:05

ja još čekam vol. 17 crowsa :evil:
This is the Zodiac speaking.

filmofil
Posts: 4658
Joined: 26 Jan 2008, 19:57
Location: Suzuran
Contact:

Re: CROWS/ WORST

Post by filmofil » 13 Feb 2011, 15:30

izašli su vol.17 i vol.18!!!!! :D sretan sam ko malo dijete!!! nakon pola godine čekanja!!
This is the Zodiac speaking.

User avatar
Scarface
Posts: 8071
Joined: 30 Jun 2007, 20:24

Re: CROWS/ WORST

Post by Scarface » 13 Feb 2011, 16:43

filmofil wrote:izašli su vol.17 i vol.18!!!!! :D sretan sam ko malo dijete!!! nakon pola godine čekanja!!
Opet kasniš, ima već da su izašli. :|
I think human consciousness, is a tragic misstep in evolution. We became too self-aware, nature created an aspect of nature separate from itself, we are creatures that should not exist by natural law.

filmofil
Posts: 4658
Joined: 26 Jan 2008, 19:57
Location: Suzuran
Contact:

Re: CROWS/ WORST

Post by filmofil » 16 Feb 2011, 23:25

Scarface wrote:
filmofil wrote:izašli su vol.17 i vol.18!!!!! :D sretan sam ko malo dijete!!! nakon pola godine čekanja!!
Opet kasniš, ima već da su izašli. :|
ma znam, mislio sam da ništa od toga pa sam prestao pratiti neko vrijeme...ovo je bilo ugodno iznenađenje :) kakav gušt je opet to čitati samo što sam zaboravio dosta toga pa sam morao čitati neke starije volumene
This is the Zodiac speaking.

User avatar
Scarface
Posts: 8071
Joined: 30 Jun 2007, 20:24

Re: CROWS/ WORST

Post by Scarface » 09 May 2011, 20:10

HANA VS. GURIKO!!!!!!!!!!!

Počela u najnovijem chapteru! Baš me zanima oće li završit ka Bouya vs Rindaman ili ipak ne (šta bi mi bilo draže).
I think human consciousness, is a tragic misstep in evolution. We became too self-aware, nature created an aspect of nature separate from itself, we are creatures that should not exist by natural law.

filmofil
Posts: 4658
Joined: 26 Jan 2008, 19:57
Location: Suzuran
Contact:

Re: CROWS/ WORST

Post by filmofil » 09 May 2011, 21:57

ja nikad nisam shvatio di se na internetu može skinuti prevedeni worst :(
This is the Zodiac speaking.

User avatar
Scarface
Posts: 8071
Joined: 30 Jun 2007, 20:24

Re: CROWS/ WORST

Post by Scarface » 11 May 2011, 15:07

filmofil wrote:ja nikad nisam shvatio di se na internetu može skinuti prevedeni worst :(
http://www.crowsxworst.com/cxw_manga_worst_scans.html -DO 22. VOLUME-A

http://www.crowsxworst.com/forum/phpBB3 ... ?f=7&t=123- OD 23. DO NAJNOVIJEG CHAPTERA (provjeravaj ovaj topic svakog 10.-15. u misecu za najnovije chaptere, moš gledat zadnji post, možeš ovaj prvi, jer ga ionako editira s najnovijim chapterom svaki misec)

Tu ti je i QP, još jedna uber awesome manga koja rastura, i koja je kompletirana, te relativno kratka (8 volumea + gaiden). To ti je to.
I think human consciousness, is a tragic misstep in evolution. We became too self-aware, nature created an aspect of nature separate from itself, we are creatures that should not exist by natural law.

User avatar
Scarface
Posts: 8071
Joined: 30 Jun 2007, 20:24

Re: CROWS/ WORST

Post by Scarface » 15 Jul 2011, 15:04

I voila, Hana je izgubija od Gurika, međutim, unatoč tome, posta je PRVI leader Suzurana u povijesti. I sad se sprema megabitka protiv Manji carstva koja će vrlo vjerojatno bit najspektakularnija u cilom CxW univerzumu. A vođa Manjija (zapravo najjači lik u Manjiju) predvodi školu tenzen, za koju kažu da je Suzuranov ekvivalent u drugom dijelu grada. Oluja se sprema...
I think human consciousness, is a tragic misstep in evolution. We became too self-aware, nature created an aspect of nature separate from itself, we are creatures that should not exist by natural law.

User avatar
Info
Posts: 1670
Joined: 12 Jul 2010, 18:34
Location: Laboratory

Re: CROWS/ WORST

Post by Info » 15 Jul 2011, 15:56

Morat ću si ovo nabavit :zubifale: film je dosta dobar
"I saved your life Jesse... are you gonna save mine?"
http://www.youtube.com/watch?v=582TR2N_sPM

Wraith
Posts: 26
Joined: 14 Nov 2011, 10:27

Re: CROWS/ WORST

Post by Wraith » 21 Dec 2011, 05:34

Evo, pročitao sam prvi volumen Woesta, oduševljen sam. Hana mi je odličan i baš završava sa onim likom koji
SpoilerShow
pretuče onih dvoje
Zanima me jel bi trebao pročitati prvo CROWS pa tek onda Worst? Sad sam već počeo Worst pa ne znam. I jel ima gdje za skinut Crows? I koja vam je manga bolja?

filmofil
Posts: 4658
Joined: 26 Jan 2008, 19:57
Location: Suzuran
Contact:

Re: CROWS/ WORST

Post by filmofil » 21 Dec 2011, 12:56

nisam više u toku, ali crows mi je definitivno draža i bolja manga...probao sam čitati worst, ali nekako nije imao šarm crowsa pa sam odustao...jedini problem je što crows vjerojatno nikada neće biti preveden na engleski do kraja

inače, bouya harumichi mi je ostao u top 5 najboljih likova iz fikcije ikad
This is the Zodiac speaking.

User avatar
Scarface
Posts: 8071
Joined: 30 Jun 2007, 20:24

Re: CROWS/ WORST

Post by Scarface » 21 Dec 2011, 16:29

Bilo bi poželjno čitat Crows prije Worsta, al nije nužno. Crows je dobar, al Worst je definitivno bolji, kompleksniji i napetiji. Jbg, ipak je takahashi radija Crows prilično neiskusan, u Worstu se već izvježba u dijalozima i karakterizaciji.

I da, Crows se izgleda nastavlja prevodit, još 10 tankobonea pa ćemo vidit. Worst je trenutno u najjačoj fazi, krenija je ogromni rat koji će mangu vjerojatno privest kraju.
I think human consciousness, is a tragic misstep in evolution. We became too self-aware, nature created an aspect of nature separate from itself, we are creatures that should not exist by natural law.

Wraith
Posts: 26
Joined: 14 Nov 2011, 10:27

Re: CROWS/ WORST

Post by Wraith » 21 Dec 2011, 20:34

Ok, hvala vam :wink:

Skinuo si prvih 5 volumena Worsta i na polovici sam drugog.
SpoilerShow
Kako je samo Hana s jednim udarcem sredio amachia :D
onda ću prvo Worst pročitati pa onda Crows

User avatar
Scarface
Posts: 8071
Joined: 30 Jun 2007, 20:24

Re: CROWS/ WORST

Post by Scarface » 24 Jan 2012, 22:59

Jel itko čita nove chaptere Crowsa? Rat sa Snake Headsima se opasno zakuhava.
I think human consciousness, is a tragic misstep in evolution. We became too self-aware, nature created an aspect of nature separate from itself, we are creatures that should not exist by natural law.

Post Reply