Velimir Grgić: "Harakiri, jaje, amputacije"

Diskusija o knjigama, stripovima, amaterskim radovima horror, sci-fi i bliske tematike.
User avatar
Matango
Posts: 228
Joined: 29 Sep 2012, 13:50

Re: Velimir Grgić: "Harakiri, jaje, amputacije"

Post by Matango » 29 Sep 2012, 16:47

Odlična knjiga, Grgić je car!

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Velimir Grgić: "Harakiri, jaje, amputacije"

Post by john_constantine » 29 Sep 2012, 16:59

meni više nije... nakon toliko čitanja i pogledanih filmova koje spominje, knjiga mi je postala totalno preseravanje. Valjda pretpostavlja da njegovi čitatelji niti neće pogledati te spomenute filmove, jer spoilanje sadržaja i prepričavanje radnje uništi sav gušt gledanja filmova. naročito obrati i što sve... Ajde, ono, da ispriča za nasilje u filmovima i onda ispadne ništa posebno. Sve te nabrojane scene zapravo bolje zvuče na papiru... Više bi bilo bolje štivo da je objasnio što film predstavlja, o tematici i to, a ne samo nabrajanje najnasilnijih illi bizarnih scena u japanskim filmovima...

tako i za njegovu zadnju knjigu o ero guro, gdje prepričava sadržaje tih bolesnih mangi. Vjerujem da će to sve čitati tek 5 - 7 % čitatelja radi toga što je to teško naći ili je prebolesno, ali ono... to nije pisanje, to je sranje. Svaka budala može opisivati o čemu se radi u toj mangi i napisati stotine stranica s spoilerima. I onda nemaš više volje za čitanje tih mangi kada ti je sve ispričao o čemu se radi.
Michel puši karu.

User avatar
Matango
Posts: 228
Joined: 29 Sep 2012, 13:50

Re: Velimir Grgić: "Harakiri, jaje, amputacije"

Post by Matango » 29 Sep 2012, 17:10

Ja sam čitajući onaj njegov vodič kroz japanski film zavolio japanske filmove i doživotna mu hvala na tome :mrgreen:

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Velimir Grgić: "Harakiri, jaje, amputacije"

Post by john_constantine » 29 Sep 2012, 17:23

Matango wrote:Ja sam čitajući onaj njegov vodič kroz japanski film zavolio japanske filmove i doživotna mu hvala na tome :mrgreen:
i ja isto, ali ne mogu preći preko toga da mi je spoilao većinu tih filmova...
Michel puši karu.

Post Reply