Revisit the Dylan Dog Case Files

Diskusija o knjigama, stripovima, amaterskim radovima horror, sci-fi i bliske tematike.
User avatar
Mairosu
Posts: 866
Joined: 03 Oct 2006, 22:00
Location: Ministarstvo za istrazivanje ruda i gubljenje vremena
Contact:

Post by Mairosu » 01 Dec 2008, 17:26

Ghostface wrote:
Mairosu wrote:Pih.

Veliki san onda. :D


Pa gledaj, ne moš odma upast bez glave i repa stvari. Kolko san ja svatija, ne traži se ode nešto ultra kompleksno, samo fan filmić iz gušta, prema tome, mislin da bi ti tribalo bit jasno zašto se Nekropolis ne uklapa.
A ne, ja dao ideju za neku big budget ekranizaciju Nekropolisa. Sta ce on fanfilmati ne znam, ali opet Nekropolis idealan, trebaju ti samo dve izolovane sobe. :D Nije skupo za izvesti :D
[i]Ako vidite duha, napijte se Pik piva do uha ![/i]

User avatar
Scarface
Posts: 8071
Joined: 30 Jun 2007, 20:24

Post by Scarface » 01 Dec 2008, 17:35

Mairosu wrote:
Ghostface wrote:
Mairosu wrote:Pih.

Veliki san onda. :D


Pa gledaj, ne moš odma upast bez glave i repa stvari. Kolko san ja svatija, ne traži se ode nešto ultra kompleksno, samo fan filmić iz gušta, prema tome, mislin da bi ti tribalo bit jasno zašto se Nekropolis ne uklapa.
A ne, ja dao ideju za neku big budget ekranizaciju Nekropolisa. Sta ce on fanfilmati ne znam, ali opet Nekropolis idealan, trebaju ti samo dve izolovane sobe. :D Nije skupo za izvesti :D


Ma je ok šta se tiče ekonomičnosti snimanja, ali ne mislin ja na to, jer epizoda ima priličnu pozadinsku priču, šta scenarističku i uredničku, šta kanonsku, pa je bolje da uzmu neku jednostavnu epizodu. Ako tu pozadinsku priču ne poznaješ, onda mi je jasno zašto ne razumiš šta govorin (al većina ti je opisana u uvodniku izdanja veselog četvrtka, mada ne i onaj urednički dio šta se tiče Barbato). Uglavnom, meni je svejedno, samo nastojin dat šta bolji savjet.
I think human consciousness, is a tragic misstep in evolution. We became too self-aware, nature created an aspect of nature separate from itself, we are creatures that should not exist by natural law.

User avatar
sandi
Posts: 1332
Joined: 16 Nov 2008, 23:56

Post by sandi » 01 Dec 2008, 21:35

ajmo ovak probat...zaboravite što i tko snima...i čisto onak iskreno recite koju epizodu konkretno bi voljeli vidjet ekraniziranu :?:ovo je čisto kao nekakva mini anketa, koju neznam gdje bih drugdje postavio...
Jebem skoro svaki dan...skoro jučer, skoro prekjučer...

User avatar
Mairosu
Posts: 866
Joined: 03 Oct 2006, 22:00
Location: Ministarstvo za istrazivanje ruda i gubljenje vremena
Contact:

Post by Mairosu » 01 Dec 2008, 21:38

Ubice.
[i]Ako vidite duha, napijte se Pik piva do uha ![/i]

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Post by john_constantine » 01 Dec 2008, 21:55

Ubojica. :D
Michel puši karu.

User avatar
A$H
Posts: 19055
Joined: 10 Oct 2006, 11:23
Location: Clubhouse

Post by A$H » 01 Dec 2008, 22:04

Ako ikoga zanima moze Pre-order napravit na amazonu..cijena? prava sitnica - $16.47

http://www.amazon.com/

Paperback: 680 pages
Publisher: Dark Horse (April 15, 2009)
Language: English
It's A Bird... It's A Plane... It's SUPERA$H!!

Post Reply