Strip "HOROR"

Diskusija o knjigama, stripovima, amaterskim radovima horror, sci-fi i bliske tematike.
User avatar
SICK FRIK
Posts: 76
Joined: 24 Oct 2008, 16:17
Location: Zagreb

Re: HORROR

Post by SICK FRIK » 24 Jan 2009, 19:30

[quote="Horrorist"]Maddjuro,drago mi je da si pokupio one stripove u dubravi i da si zadovoljan.
Kao što vidiš vlasnik sam cijelog kompleta HORROR stripova (ono su mi bili neki duplići).
Evo ti mali popis svih 35 brojeva :) Osobno mi je najdraži ZOMBI u cijelom serijalu.
Sretno sa skupljanjem.

Ja također imam cijeli komplet 8) Kupio na aukcijama na stripovi.com za 384kn. :wink: :wink:

Zanima me koliko si ti platio svoj komplet??? :?:

User avatar
Horrorist
Posts: 226
Joined: 23 Sep 2007, 14:57

Post by Horrorist » 24 Jan 2009, 19:50

Pa skupljao sam pojedinačno prije već dosta vremena.
Sigurno me ispalo barem duplo nego što si ti dao za komplet.
Ako se ne varam uzeo si to na www.stripovi.com prije nekih 6mj.
Htio sam i ja bidat ali sam se predomislio.
Makar horora nikad dosta :)
When there is no more rooom in hell, the dead will walk the earth!

User avatar
maddjuro
Posts: 8318
Joined: 05 Oct 2006, 17:55
Location: zagreb

Post by maddjuro » 24 Jan 2009, 22:10

meni sad fale još 4 kom, za br. 26 sam moro dat 50kn, kad je par ljudi željelo taj broj,
zanimljivo da stalno pratim te horore na stripovi.com, i ako neko opće išta bida je rjetkost,
i onda neki lik COLUMBO stavi sve brojeve 1-27 za 20kn komad, i onda sam se moro oko 26.-ice "svađat"
I may be an idiot, but i am no fool.

User avatar
Scarface
Posts: 8071
Joined: 30 Jun 2007, 20:24

Post by Scarface » 24 Jan 2009, 22:57

maddjuro wrote:meni sad fale još 4 kom, za br. 26 sam moro dat 50kn, kad je par ljudi željelo taj broj,
zanimljivo da stalno pratim te horore na stripovi.com, i ako neko opće išta bida je rjetkost,
i onda neki lik COLUMBO stavi sve brojeve 1-27 za 20kn komad, i onda sam se moro oko 26.-ice "svađat"


Taj Columbo je moj prijatelj i "diler" već par dobrih godina, u njega san nabavija veliku većinu svoje kolekcije, nema šta on ne može nabavit. 8)
I think human consciousness, is a tragic misstep in evolution. We became too self-aware, nature created an aspect of nature separate from itself, we are creatures that should not exist by natural law.

Post Reply