Edgar Alan Poe

Diskusija o knjigama, stripovima, amaterskim radovima horror, sci-fi i bliske tematike.
User avatar
Scarface
Posts: 8071
Joined: 30 Jun 2007, 20:24

Post by Scarface » 08 Dec 2009, 00:15

Asfodel wrote:
sandi wrote:de zaj...vam se....meni je on isto super al' lupim glupost i ocekujem neku burnu reakciju samouništenja u roku 20 minuta al' niš'... :lol: :lol: :lol:
Liberalni smo :heart: :lol:

Kako god, jedva čekam da kroz koju god krenem na Poeovu sjenku da malo proniknem u njegov život, koji izgleda nije bio onakav kakvim smo ga smatrali. Sumnjam da će tamo biti ičega o ljudima koji su naručivali pjesme od njega, a to me najviše zanima :(


Pročita san ju prije godinu dana, dobro štivo, al ne očekuj nešto posebno novo, jednostavno dobar krimić s Poevim životom kao središnjicom.
I think human consciousness, is a tragic misstep in evolution. We became too self-aware, nature created an aspect of nature separate from itself, we are creatures that should not exist by natural law.

User avatar
Asfodel
Posts: 15492
Joined: 08 Dec 2007, 21:37
Location: Chopping Mall
Contact:

Post by Asfodel » 08 Dec 2009, 16:47

Ghostface wrote:
Asfodel wrote:
sandi wrote:de zaj...vam se....meni je on isto super al' lupim glupost i ocekujem neku burnu reakciju samouništenja u roku 20 minuta al' niš'... :lol: :lol: :lol:
Liberalni smo :heart: :lol:

Kako god, jedva čekam da kroz koju god krenem na Poeovu sjenku da malo proniknem u njegov život, koji izgleda nije bio onakav kakvim smo ga smatrali. Sumnjam da će tamo biti ičega o ljudima koji su naručivali pjesme od njega, a to me najviše zanima :(


Pročita san ju prije godinu dana, dobro štivo, al ne očekuj nešto posebno novo, jednostavno dobar krimić s Poevim životom kao središnjicom.
A jel unutra ima ona nova shema da ipak nije bio toliki pijanac i još par novootkrivenih stvari koje zaboravih?
I mean, a few little tiny murders and everyone just freaks out

User avatar
sandi
Posts: 1332
Joined: 16 Nov 2008, 23:56

Post by sandi » 08 Dec 2009, 17:13

Asfodel wrote: A jel unutra ima ona nova shema da ipak nije bio toliki pijanac...
ma svi najbolji su na necemu i to je cinjenica...oni koji nisu su prirodno ludi!JEdnostavno jedno takvo stanje izvuce ono 'najbolje'-evo sad vrtim u glavi bazu podataka i ne mogu se sjetiti niti jednog PRAVOG pisca a da nije bio...hm...
Jebem skoro svaki dan...skoro jučer, skoro prekjučer...

User avatar
Asfodel
Posts: 15492
Joined: 08 Dec 2007, 21:37
Location: Chopping Mall
Contact:

Post by Asfodel » 08 Dec 2009, 17:27

sandi wrote:
Asfodel wrote: A jel unutra ima ona nova shema da ipak nije bio toliki pijanac...
ma svi najbolji su na necemu i to je cinjenica...oni koji nisu su prirodno ludi!JEdnostavno jedno takvo stanje izvuce ono 'najbolje'-evo sad vrtim u glavi bazu podataka i ne mogu se sjetiti niti jednog PRAVOG pisca a da nije bio...hm...
A zaboravila sam gdje samo to pročitala za alkohol
A dobro to da su svi bili na nečemu, više manje :lol: (Tolstoj recimo nije, koliko se sjećam, ima ih sigurno joooš) ...ali dobro, Poeu to nije onda utjecalo na inspirejšn, jer on uglavnom nije pisao iz srca, nego po narudžbi, "iz mozga" tj. matematički je sastavljao rime...
I mean, a few little tiny murders and everyone just freaks out

User avatar
boyko
Posts: 9954
Joined: 11 Mar 2009, 13:50

Post by boyko » 08 Dec 2009, 17:48

sandi wrote:
Asfodel wrote: A jel unutra ima ona nova shema da ipak nije bio toliki pijanac...
ma svi najbolji su na necemu i to je cinjenica...oni koji nisu su prirodno ludi!JEdnostavno jedno takvo stanje izvuce ono 'najbolje'-evo sad vrtim u glavi bazu podataka i ne mogu se sjetiti niti jednog PRAVOG pisca a da nije bio...hm...
istina. absinthe :D
''Ne biste li radije da vas, kada umrete, pojedu vaši rođaci nego crvi?''

User avatar
sandi
Posts: 1332
Joined: 16 Nov 2008, 23:56

Post by sandi » 08 Dec 2009, 18:12

@Asfodel-kao sto sam rekao-oni koji nisu bili na nicemu bili su ludi...i upravo Tolstoja ubrajam među lude...mislim imati rituale samobičevanja do krvi-not so normal!! :lol: 8) a u ostalom smrt roditelja u ranoj dobi,nesretne ljubavi itd....nije ni cudo sto je malo maka!! :lol:
Jebem skoro svaki dan...skoro jučer, skoro prekjučer...

User avatar
Asfodel
Posts: 15492
Joined: 08 Dec 2007, 21:37
Location: Chopping Mall
Contact:

Post by Asfodel » 08 Dec 2009, 18:28

sandi wrote:@Asfodel-kao sto sam rekao-oni koji nisu bili na nicemu bili su ludi.
Aha aha, nisam pažljivo pročitala :oops: :lol:
I mean, a few little tiny murders and everyone just freaks out

User avatar
sandi
Posts: 1332
Joined: 16 Nov 2008, 23:56

Post by sandi » 08 Dec 2009, 18:49

Asfodel wrote:
sandi wrote:@Asfodel-kao sto sam rekao-oni koji nisu bili na nicemu bili su ludi.
Aha aha, nisam pažljivo pročitala :oops: :lol:
ma nema veze liberalan sam ja :heart: :lol:
Jebem skoro svaki dan...skoro jučer, skoro prekjučer...

User avatar
Scarface
Posts: 8071
Joined: 30 Jun 2007, 20:24

Post by Scarface » 08 Dec 2009, 18:59

Ma Tolstoj iza sebe ima pusta pijančevanja po Moskvi, tako da mu je to dovoljno ispralo mozak. :lol:
I think human consciousness, is a tragic misstep in evolution. We became too self-aware, nature created an aspect of nature separate from itself, we are creatures that should not exist by natural law.

Post Reply