A song of Ice and Fire

Diskusija o knjigama, stripovima, amaterskim radovima horror, sci-fi i bliske tematike.
Post Reply
User avatar
Donnie Darko
Posts: 1761
Joined: 05 Oct 2006, 19:04
Location: Prilaz Nelsona Mandele

A song of Ice and Fire

Post by Donnie Darko » 18 Apr 2008, 16:17

Aryx i Wendigo mega velikm slovima oznacite spoilere...
“When you get into one of these groups, there’s only a couple ways you can get out. One is death, the other is mental institutions.”

User avatar
Wendigo
Posts: 14771
Joined: 08 Nov 2006, 17:10
Location: Dublin, Ireland

Post by Wendigo » 18 Apr 2008, 18:07

za početak, ne gledati filmiće na jubitou (slajdovi sa slikama) jer su krcati spoilerima. isto tako nemoj posječivati westeros i ostale george r.r. martin forume i sl. stranice. kad pročitaš treću knjigu (a storm of swords) možeš pogledati filmiće i uključivat se u diskusije o teorijama što će biti u 5. i dalje.. (u 4. nema tyriona, jona, daenerys pa se njihovi chapteri nastavljaju u 5. ovo nije spoiler btw.)

dok kud si stigao btw? ja najvjerojatnije počinjem ispočetka, barem prvu knjigu :mrgreen: znam da sam manijak jbga kad je predobro izvan svih kategorija. :prayer: :supz:

User avatar
Aryx
Posts: 7612
Joined: 12 Oct 2006, 20:46
Location: Zagreb

Post by Aryx » 18 Apr 2008, 18:23

definitivno izvani svih kategorija :twisted: ja mrcvarim ovu 4 knjigu , nesto mi sporo ide .... a trecu od 1k strana sam znjukao u 2 dana :lol:

Inace horrorfan znam da nisi daleko dosao ali koji su ti sada najdrazi a, koji najmrskiji likovi ?

Meni su naj likovi Tyrion , Arya, Hound i Jon Snow, a najmsrskiji Gregor Clegane i Joffrey Baratheon. Mogao bi ih barem jos 10 za svaku kategoriju ali mislim da je i ovo previse :D
There is nothing on earth half so terrifying as a truly just man.

[url=http://www.youtube.com/watch?v=staa4QvuFRI&feature=related]ASOIAF[/url]

User avatar
Wendigo
Posts: 14771
Joined: 08 Nov 2006, 17:10
Location: Dublin, Ireland

Post by Wendigo » 18 Apr 2008, 18:32

najdraži likovi: tyrion lannister, arya stark, eddard stark, bran stark, jon snow, daenerys targaryen, king robert I baratheon, sandor clegane, jaime lannister..
najmrskiji: joffrey baratheon, robert arryn, gregor clegane ima ih još jako puno ali to bi bili spoileri..

User avatar
Scarface
Posts: 8071
Joined: 30 Jun 2007, 20:24

Post by Scarface » 18 Apr 2008, 18:42

Pročita sve dosad. Ne valja.
I think human consciousness, is a tragic misstep in evolution. We became too self-aware, nature created an aspect of nature separate from itself, we are creatures that should not exist by natural law.

User avatar
Aryx
Posts: 7612
Joined: 12 Oct 2006, 20:46
Location: Zagreb

Post by Aryx » 18 Apr 2008, 19:07

Ghostface wrote:Pročita sve dosad. Ne valja.
nezzzz ! :lol: :lol: nisi procitao jer ne bi onda to rekao, ali rade se drz ti zagora :wink:
Last edited by Aryx on 18 Apr 2008, 19:16, edited 1 time in total.
There is nothing on earth half so terrifying as a truly just man.

[url=http://www.youtube.com/watch?v=staa4QvuFRI&feature=related]ASOIAF[/url]

User avatar
Wendigo
Posts: 14771
Joined: 08 Nov 2006, 17:10
Location: Dublin, Ireland

Post by Wendigo » 18 Apr 2008, 19:11

ja mislim da ne postoji čovjek na svijetu kojem ovo može biti loše.. :lol:
bez obzira koliko mrzio fantasy i sl. literaturu.. (mada ovo nije tipičan fantasy i ful je realno i mature oriented.

User avatar
Scarface
Posts: 8071
Joined: 30 Jun 2007, 20:24

Post by Scarface » 18 Apr 2008, 19:15

Aryx wrote:
Ghostface wrote:Pročita sve dosad. Ne valja.
nezzzz ! :lol: :lol: drz se zagora :wink:


Ma jok, ne valja brate.
I think human consciousness, is a tragic misstep in evolution. We became too self-aware, nature created an aspect of nature separate from itself, we are creatures that should not exist by natural law.

User avatar
Scarface
Posts: 8071
Joined: 30 Jun 2007, 20:24

Post by Scarface » 18 Apr 2008, 19:15

Wendigo wrote:ja mislim da ne postoji čovjek na svijetu kojem ovo može biti loše.. :lol:
bez obzira koliko mrzio fantasy i sl. literaturu.. (mada ovo nije tipičan fantasy i ful je realno i mature oriented.


Ma ne valja, prijatelju.
I think human consciousness, is a tragic misstep in evolution. We became too self-aware, nature created an aspect of nature separate from itself, we are creatures that should not exist by natural law.

User avatar
Aryx
Posts: 7612
Joined: 12 Oct 2006, 20:46
Location: Zagreb

Post by Aryx » 18 Apr 2008, 19:18

Ghostface wrote:
Wendigo wrote:ja mislim da ne postoji čovjek na svijetu kojem ovo može biti loše.. :lol:
bez obzira koliko mrzio fantasy i sl. literaturu.. (mada ovo nije tipičan fantasy i ful je realno i mature oriented.


Ma ne valja, prijatelju.
joj pa rekao si da imas doma prvu knjigu u nekom postu, ali jos nisi poceo citati kolko se sjecam . thx na misljenju mozes sada neki drugi topic ici spamati frende :) :lol: :lol: :wink:
There is nothing on earth half so terrifying as a truly just man.

[url=http://www.youtube.com/watch?v=staa4QvuFRI&feature=related]ASOIAF[/url]

User avatar
Scarface
Posts: 8071
Joined: 30 Jun 2007, 20:24

Post by Scarface » 18 Apr 2008, 19:19

Aryx wrote:
Ghostface wrote:
Wendigo wrote:ja mislim da ne postoji čovjek na svijetu kojem ovo može biti loše.. :lol:
bez obzira koliko mrzio fantasy i sl. literaturu.. (mada ovo nije tipičan fantasy i ful je realno i mature oriented.


Ma ne valja, prijatelju.
joj pa rekao si da imas doma prvu knjigu u nekom postu, ali jos nisi poceo citati kolko se sjecam . thx na misljenju mozes sada neki drugi topic ici spamati frende :) :lol: :lol: :wink:


Pa da, i pročita san otad sve, potaknut vašim hvalama, i ne valja to, ne valja.
I think human consciousness, is a tragic misstep in evolution. We became too self-aware, nature created an aspect of nature separate from itself, we are creatures that should not exist by natural law.

User avatar
Donnie Darko
Posts: 1761
Joined: 05 Oct 2006, 19:04
Location: Prilaz Nelsona Mandele

Post by Donnie Darko » 18 Apr 2008, 19:24

hm najdrazi lik mi je jon snow a najmrskiji "spider"!
ned mi je sasvim oke al preposten mi se cini....
“When you get into one of these groups, there’s only a couple ways you can get out. One is death, the other is mental institutions.”

User avatar
Scarface
Posts: 8071
Joined: 30 Jun 2007, 20:24

Post by Scarface » 18 Apr 2008, 19:25

Wendigo wrote:najdraži likovi: tyrion lannister, arya stark, eddard stark, bran stark, jon snow, daenerys targaryen, king robert I baratheon, sandor clegane, jaime lannister..
najmrskiji: joffrey baratheon, robert arryn, gregor clegane ima ih još jako puno ali to bi bili spoileri..


Eddard mi je diga živce kad je onako podlo postupija.
I think human consciousness, is a tragic misstep in evolution. We became too self-aware, nature created an aspect of nature separate from itself, we are creatures that should not exist by natural law.

User avatar
Wendigo
Posts: 14771
Joined: 08 Nov 2006, 17:10
Location: Dublin, Ireland

Post by Wendigo » 18 Apr 2008, 19:27

horrorfan wrote:hm najdrazi lik mi je jon snow a najmrskiji "spider"!
ned mi je sasvim oke al preposten mi se cini....
meni je varys "pauk" genijalan lik, nikad neznaš što smjera, a sve zna, vidi i čuje. :)
o nedu starku sve najbolje.

User avatar
Aryx
Posts: 7612
Joined: 12 Oct 2006, 20:46
Location: Zagreb

Post by Aryx » 18 Apr 2008, 19:28

horrorfan wrote:hm najdrazi lik mi je jon snow a najmrskiji "spider"!
ned mi je sasvim oke al preposten mi se cini....
Varys master of whisperers 8) on mi je isto jedan od boljih likova , nikad neznas da li ti je prijatelj ili neprijatelj :D
There is nothing on earth half so terrifying as a truly just man.

[url=http://www.youtube.com/watch?v=staa4QvuFRI&feature=related]ASOIAF[/url]

Post Reply