Natječaj za naj horor priču i blog koji se bavi temom straha

Diskusija o knjigama, stripovima, amaterskim radovima horror, sci-fi i bliske tematike.
User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Natječaj za naj horor priču i blog koji se bavi temom straha

Post by HorrorHR » 21 Aug 2007, 21:44

Pristigao mi je slijedeći e-mail:

Poštovani,

Znam da pratite uglavnom filmove, ali s obzirom na vaš interes za horor produkciju,
obavještavamo Vas da je raspisan najtečaj za horor priču i blog koji se bavi temom straha. Ako
je moguće, bilo bi nam od velike pomoći da nas uključite na svoju stranicu ili bar
potencijalnim kandidatima spomenete naš naječaj. Naša stranica na kojoj ćete pronaći sve
potrebne podatke i natječaje je http://www.galoviceva-jesen.com .

Unaprijed zahvaljujem na pomoći

Rado primamo i sugestije.

Pozdrav od Ane Tuk iz Organizacijskog odbora za Galovićevu jesen.



Informacije:

1) ON-LINE NATJEČAJ ZA KRATKU HOROR PRIČU - http://www.galoviceva-jesen.com/pricadod.asp
NATJEČAJ ZA NAJBOLJI BLOG KOJI SE BAVI TEMAMA STRAHA - http://www.galoviceva-jesen.com/blogdod.asp
Last edited by HorrorHR on 11 Nov 2007, 23:01, edited 1 time in total.

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Post by john_constantine » 21 Aug 2007, 21:47

Hm, to mi je najveći problem, napraviti priču - čim jednom započnem, ne znam stati. :wink: Onu ideju o dječaku i jednoj noći, i pričama o čudovištama koje ne postoje, a zapravo se ostvari uz neizbježan happy end sam već iskoristio na jednom drugom natječaju.
Ima tko kakvu ideju, makar bio i trash? :wink:
Michel puši karu.

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Post by HorrorHR » 21 Aug 2007, 21:48

john_constantine wrote:Ima tko kakvu ideju, makar bio i trash? :wink:
odi na neki slasher đir ;)

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Post by john_constantine » 21 Aug 2007, 21:54

HorrorHR wrote:
john_constantine wrote:Ima tko kakvu ideju, makar bio i trash? :wink:
odi na neki slasher đir ;)
Hm, radije bi onako mladi koji idu snimati svoju verziju evil dead u šumi, a slučajno je tamo počinjena egzekucija civila i vojnika. A sada jedan od njih ima knjigu koju je napisao neki masters of zombie, lik koji je cijeli život bio sam, pa je stvorio svoju obitelj do mrtvih trupala i udahnuo im dušu da bi ga na kraju spalilo stanovništvo. A knjiga je dospjela kod redatelja, formula je pročitana, a zombiji ožive. :lol: Baš zgodna scena ono kada redatelj snima prvi napad zombija, koji je i više nego uvjerljiv. A shvati što se dogodi kada ne posluša naredbu REZ, i još vadi glumcu crijeva. :lol:

Hm, slasher đir - ah, tu bi onda išao u psihologiju ubojice i smislio dvostruki lik, opisivao ubojstva i sve to. :lol:

ma otvoriti ću opet blog i pokušati dovršiti onu Tjeskobu. :wink:
Michel puši karu.

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Post by HorrorHR » 21 Aug 2007, 22:10

Mislim da ti se isplati pokušati poslati nešto na ovaj natječaj:
Dodjeljuju se tri novčane nagrade:

- Prva nagrada u iznosu od 2.500,00 kn
- Druga nagrada u iznosu od 1.500,00 kn
- Treća nagrada u iznosu od 1.000,00 kn.

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Post by john_constantine » 21 Aug 2007, 22:14

HorrorHR wrote:Mislim da ti se isplati pokušati poslati nešto na ovaj natječaj:
Dodjeljuju se tri novčane nagrade:

- Prva nagrada u iznosu od 2.500,00 kn
- Druga nagrada u iznosu od 1.500,00 kn
- Treća nagrada u iznosu od 1.000,00 kn.
je, koliko bi samo filmova mogao kupiti. :lol: :lol:

Hm, preko noći ću smisliti nešto originalno...
Michel puši karu.

User avatar
bakero
Posts: 2096
Joined: 02 Mar 2007, 22:38

Post by bakero » 21 Aug 2007, 23:51

triba stvarno bit kralj za smislit neku originalnu priču!
FREDDIE MERCURY GOD OF ROCK!!!
Deeeeeeeeeeeeeeeeeo.......alright.... Gone but not forgotten!
R.I.P.

User avatar
Scarface
Posts: 8071
Joined: 30 Jun 2007, 20:24

Post by Scarface » 22 Aug 2007, 15:48

Ja se inače bavin pisanjen priča, ima san ideju za jedan slasher, moga bi se okušat, nije pretjerano originalan.
I think human consciousness, is a tragic misstep in evolution. We became too self-aware, nature created an aspect of nature separate from itself, we are creatures that should not exist by natural law.

User avatar
Scarface
Posts: 8071
Joined: 30 Jun 2007, 20:24

Post by Scarface » 22 Aug 2007, 15:53

Samo jedno pitanje, koliko stranica je tih 3600 znakova u recimo fontu 12?
I think human consciousness, is a tragic misstep in evolution. We became too self-aware, nature created an aspect of nature separate from itself, we are creatures that should not exist by natural law.

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Post by john_constantine » 22 Aug 2007, 17:19

bakero wrote:triba stvarno bit kralj za smislit neku originalnu priču!
pih, meni je to lako. :wink: A 3600 znakova, to je vjerojatno oko par stranica. Pa pogledaj već ponuđene radove.
Michel puši karu.

User avatar
Scarface
Posts: 8071
Joined: 30 Jun 2007, 20:24

Post by Scarface » 22 Aug 2007, 17:21

Evo upravo pišen priču, ideja je prikazat misli i strah male skotne mačke dok je trojica huligana muče i ubijaju. Skoro je gotova.
I think human consciousness, is a tragic misstep in evolution. We became too self-aware, nature created an aspect of nature separate from itself, we are creatures that should not exist by natural law.

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Post by john_constantine » 22 Aug 2007, 17:22

Ghostface wrote:Evo upravo pišen priču, ideja je prikazat misli i strah male skotne mačke dok je trojica huligana muče i ubijaju. Skoro je gotova.
podmukao, ali po mom mišljenju jadan potez. :wink:
Michel puši karu.

User avatar
Scarface
Posts: 8071
Joined: 30 Jun 2007, 20:24

Post by Scarface » 22 Aug 2007, 17:31

john_constantine wrote:
Ghostface wrote:Evo upravo pišen priču, ideja je prikazat misli i strah male skotne mačke dok je trojica huligana muče i ubijaju. Skoro je gotova.
podmukao, ali po mom mišljenju jadan potez. :wink:


Zašto, koji je tvoj problem?
I think human consciousness, is a tragic misstep in evolution. We became too self-aware, nature created an aspect of nature separate from itself, we are creatures that should not exist by natural law.

User avatar
Scarface
Posts: 8071
Joined: 30 Jun 2007, 20:24

Post by Scarface » 22 Aug 2007, 18:24

Eto, priču san posla, nisan baš skroz zadovoljan jer nije baš u horror žanru, više san se fokusira na nešto drugo, al bitno je da san baren pokuša. A ti, john constantine, izgleda imaš opakih problema sam sa sobom i umišljen si do bola.
I think human consciousness, is a tragic misstep in evolution. We became too self-aware, nature created an aspect of nature separate from itself, we are creatures that should not exist by natural law.

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Post by john_constantine » 22 Aug 2007, 18:32

Ghostface wrote:
john_constantine wrote:
Ghostface wrote:Evo upravo pišen priču, ideja je prikazat misli i strah male skotne mačke dok je trojica huligana muče i ubijaju. Skoro je gotova.
podmukao, ali po mom mišljenju jadan potez. :wink:


Zašto, koji je tvoj problem?
hm, krivo si me shvatio, bez uvrede. :wink: Ali čim netko ide pisati priču iz života neke mačke ili psa, onda je sigurno zagarantiran uspjeh ili bar suze. :wink: Mislim da si mogao smisliti nešto bolje od toga. :D
Michel puši karu.

Post Reply