Natječaj za naj horor priču i blog koji se bavi temom straha

Diskusija o knjigama, stripovima, amaterskim radovima horror, sci-fi i bliske tematike.
User avatar
Scarface
Posts: 8071
Joined: 30 Jun 2007, 20:24

Post by Scarface » 22 Aug 2007, 18:38

john_constantine wrote:
Ghostface wrote:
john_constantine wrote: podmukao, ali po mom mišljenju jadan potez. :wink:


Zašto, koji je tvoj problem?
hm, krivo si me shvatio, bez uvrede. :wink: Ali čim netko ide pisati priču iz života neke mačke ili psa, onda je sigurno zagarantiran uspjeh ili bar suze. :wink: Mislim da si mogao smisliti nešto bolje od toga. :D


Dobro, oprosti ako sam te krivo shvatio, a šta se tiče toga, namjera mi je bila prikazati nešto malo drugačije, i kad pročitaš priču objave li je ( a ako ne mogu ti je poslat) vidit ćeš da je u biti to jedna velika metafora, ma priča mi je više filozofska nego horror, zato mislin da će mi je i odbit, mogu ja pisat i tipične slashere i trasheve al nisan to tija.
I think human consciousness, is a tragic misstep in evolution. We became too self-aware, nature created an aspect of nature separate from itself, we are creatures that should not exist by natural law.

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Post by john_constantine » 22 Aug 2007, 18:52

Ghostface wrote:
john_constantine wrote:
Ghostface wrote:

Zašto, koji je tvoj problem?
hm, krivo si me shvatio, bez uvrede. :wink: Ali čim netko ide pisati priču iz života neke mačke ili psa, onda je sigurno zagarantiran uspjeh ili bar suze. :wink: Mislim da si mogao smisliti nešto bolje od toga. :D


Dobro, oprosti ako sam te krivo shvatio, a šta se tiče toga, namjera mi je bila prikazati nešto malo drugačije, i kad pročitaš priču objave li je ( a ako ne mogu ti je poslat) vidit ćeš da je u biti to jedna velika metafora, ma priča mi je više filozofska nego horror, zato mislin da će mi je i odbit, mogu ja pisat i tipične slashere i trasheve al nisan to tija.
hm, a ne znam, umjesto metafore, mogao si napisati baš onako neki horor o mački, duhu mačku koja se vrati iz mrtvih, i u zamjenu za svojih 9 života osvećuje se ubojicama. :wink: Ili nešto kao onaj black cat, neku horor priču vezanu uz mačku koja sve to promatra.
Michel puši karu.

User avatar
Scarface
Posts: 8071
Joined: 30 Jun 2007, 20:24

Post by Scarface » 22 Aug 2007, 19:00

john_constantine wrote:
Ghostface wrote:
john_constantine wrote: hm, krivo si me shvatio, bez uvrede. :wink: Ali čim netko ide pisati priču iz života neke mačke ili psa, onda je sigurno zagarantiran uspjeh ili bar suze. :wink: Mislim da si mogao smisliti nešto bolje od toga. :D


Dobro, oprosti ako sam te krivo shvatio, a šta se tiče toga, namjera mi je bila prikazati nešto malo drugačije, i kad pročitaš priču objave li je ( a ako ne mogu ti je poslat) vidit ćeš da je u biti to jedna velika metafora, ma priča mi je više filozofska nego horror, zato mislin da će mi je i odbit, mogu ja pisat i tipične slashere i trasheve al nisan to tija.
hm, a ne znam, umjesto metafore, mogao si napisati baš onako neki horor o mački, duhu mačku koja se vrati iz mrtvih, i u zamjenu za svojih 9 života osvećuje se ubojicama. :wink: Ili nešto kao onaj black cat, neku horor priču vezanu uz mačku koja sve to promatra.


Ne znan, to mi je nekako preobično, mada ova moja je malo u Poeovom stilu.
I think human consciousness, is a tragic misstep in evolution. We became too self-aware, nature created an aspect of nature separate from itself, we are creatures that should not exist by natural law.

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Post by john_constantine » 22 Aug 2007, 19:19

Ghostface wrote:
john_constantine wrote:
Ghostface wrote:

Dobro, oprosti ako sam te krivo shvatio, a šta se tiče toga, namjera mi je bila prikazati nešto malo drugačije, i kad pročitaš priču objave li je ( a ako ne mogu ti je poslat) vidit ćeš da je u biti to jedna velika metafora, ma priča mi je više filozofska nego horror, zato mislin da će mi je i odbit, mogu ja pisat i tipične slashere i trasheve al nisan to tija.
hm, a ne znam, umjesto metafore, mogao si napisati baš onako neki horor o mački, duhu mačku koja se vrati iz mrtvih, i u zamjenu za svojih 9 života osvećuje se ubojicama. :wink: Ili nešto kao onaj black cat, neku horor priču vezanu uz mačku koja sve to promatra.


Ne znan, to mi je nekako preobično, mada ova moja je malo u Poeovom stilu.
ja sam baš obožavatelj poeovih djela. :D No, pričekajmo da vidimo da li će prihvatiti, ako ne, poslati ćeš mi da vidim. :D
Michel puši karu.

User avatar
jigsaw
Posts: 5458
Joined: 30 Dec 2006, 00:08

Post by jigsaw » 24 Aug 2007, 10:23

mir

User avatar
Scarface
Posts: 8071
Joined: 30 Jun 2007, 20:24

Post by Scarface » 24 Aug 2007, 14:50

Ništa, izgleda da san popušija:D , niko se ne javlja, ništa se ne objavljuje, da iman volje napisa bi neku čistu horror priču jer san vidija one dosadašnje priče i nijedna mi nije neka baš ludilo, ali ne da mi se, ova mi je i dalje, mada nije čisti horror i mada ima malo glupu radnju, i dalje nešto posebno. A ti, johne samo javi pa ti mogu poslat.
I think human consciousness, is a tragic misstep in evolution. We became too self-aware, nature created an aspect of nature separate from itself, we are creatures that should not exist by natural law.

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Post by john_constantine » 24 Aug 2007, 16:39

hm, mislim da ću ipak poslati svoju kratku priču o onom klincu i čudovištama, pa da vidimo. :wink:

pošalji na johnconstantin22@gmail.com
Michel puši karu.

User avatar
Scarface
Posts: 8071
Joined: 30 Jun 2007, 20:24

Post by Scarface » 25 Aug 2007, 17:13

Jesi primija mail, moj je red dust.
I think human consciousness, is a tragic misstep in evolution. We became too self-aware, nature created an aspect of nature separate from itself, we are creatures that should not exist by natural law.

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Post by john_constantine » 25 Aug 2007, 19:54

jesam, kada pročitam, javim.
Michel puši karu.

User avatar
dr_gonzo
Posts: 6279
Joined: 26 Nov 2006, 23:45
Location: Šibenik, HRVATSKA
Contact:

Post by dr_gonzo » 31 Aug 2007, 23:22

Eto i ja san se javija za natječaj za najbolji blog...jer 1500kn je 1500kn 8)
"The difference between a democracy and a dictatorship is that in a democracy you vote first and take orders later; in a dictatorship you don`t have to waste your time voting. "

- Charles Bukowski -

User avatar
metallicat
Posts: 11271
Joined: 03 Nov 2006, 20:08
Location: in the ground
Contact:

Post by metallicat » 01 Sep 2007, 01:05

dr_gonzo wrote:Eto i ja san se javija za natječaj za najbolji blog...jer 1500kn je 1500kn 8)
150 pivi :lol: 8)
Image

User avatar
maddjuro
Posts: 8323
Joined: 05 Oct 2006, 17:55
Location: zagreb

Post by maddjuro » 01 Sep 2007, 01:33

posjetite moj blog
MADDJURO.BLOG.HR

blog koje je mnoge nasmijao i njih više uvrjedio i/ili razljutio
I may be an idiot, but i am no fool.

User avatar
dr_gonzo
Posts: 6279
Joined: 26 Nov 2006, 23:45
Location: Šibenik, HRVATSKA
Contact:

Post by dr_gonzo » 01 Sep 2007, 01:48

metallicat wrote:
dr_gonzo wrote:Eto i ja san se javija za natječaj za najbolji blog...jer 1500kn je 1500kn 8)
150 pivi :lol: 8)
Hoćeš reći 300...ali ne spartanaca nego Žuja :wink: :wink: :wink:
"The difference between a democracy and a dictatorship is that in a democracy you vote first and take orders later; in a dictatorship you don`t have to waste your time voting. "

- Charles Bukowski -

Post Reply