Filmovi s ruba video podcast

Sve o industriji, VHS, DVD, filmovi iz kućne radinosti itd.
John_Ryder
Posts: 11989
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Re: Filmovi s ruba video podcast

Post by John_Ryder » 31 May 2018, 14:05

evo ja na sat i 48 min sata :zubifale: :supz: :partyman:
Image

Image

olio
Posts: 2392
Joined: 22 Aug 2008, 00:28

Re: Filmovi s ruba video podcast

Post by olio » 31 May 2018, 22:59

Predug podcast. da ste izrezali na 3 dijela...ili skratili

Ali odgleda sam uru i po :)

User avatar
Dragonrage
Posts: 8424
Joined: 06 Oct 2006, 09:44
Location: Zagreb
Contact:

Re: Filmovi s ruba video podcast

Post by Dragonrage » 07 Jun 2018, 02:39

Ajd da se i ja napokon javim! Prije svega hvala Horroru što je podijelio video ovdje, ali i spomenuo ga na samoj stranici. I svima vama hvala na (manje-više) pozitivnim komentarima :)

Anyway...da, u prvoj službenoj epizodi je gost bio Jerko, aka Ghostface sa foruma, a u drugoj smo ugostili Marka Njegića. A valja spomenuti kako nam je oko prve epizode pomogao i John Constantine, doduše isključivo iza kamere hehe.

Što se duljine tiče, istini za volju, sa ovom trećom epizodom smo fakat prekrdašili...ne namjerno, i iskreno smo mislili da će to biti maximalno do 2 sata, al eto odužilo se. Ali opet, podcasti obično traju...neki po sat, sat i pol, neki i do 4 sata, al neki prosjek je do 2 sata. A sad, koliko je nešto predugačko ili nije je relativna stvar, i važnije je jel je zanimljivo ili nije. A to pak ovisi o temi, sugovornicima itd., a ja se nadam da smo mi koliko-toliko zanimljivi hehe :D
Da smo ovo i podijelili na tri odvojena dijela ne bi ništa dobili, tim više jer je već podijeljeno na 3 dijela, ali unutar podcasta. Naime imamo dvije pauze, prva je negdje nakon sat i 25 min, druga negdje oko 3 sata trajanja. Dakle, kao što netko reče u komentarima, može se gledati u dijelovima hehe :)

Al uglavnom, danas smo izbacili i 4-u epizodu, gotovo duplo kraću od prethodne, traje 2 sata i nešto sitno hehe...a pričali smo o superjunačkim comic book filmovima. Pa tko voli nek izvoli :D



User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Re: Filmovi s ruba video podcast

Post by HorrorHR » 08 Jun 2018, 18:59

e ovo pogledam sigurno, nisam nikada bio neki fan super hero stripova, pa ajde da vidimo šta kažu momci ;)

User avatar
dr_gonzo
Posts: 6274
Joined: 26 Nov 2006, 23:45
Location: Šibenik, HRVATSKA
Contact:

Re: Filmovi s ruba video podcast

Post by dr_gonzo » 03 Sep 2018, 16:45

Evo se upravo gleda...
"The difference between a democracy and a dictatorship is that in a democracy you vote first and take orders later; in a dictatorship you don`t have to waste your time voting. "

- Charles Bukowski -

User avatar
Dragonrage
Posts: 8424
Joined: 06 Oct 2006, 09:44
Location: Zagreb
Contact:

Re: Filmovi s ruba video podcast

Post by Dragonrage » 02 Apr 2019, 00:41

Ahoj

Jeste da je prošlo gotovo dva tjedan kako smo ju objavili, ali da, nova epizoda je gore (jbga, ja i zaboravio da netko ovdje otvorio temu o našem podcstu lol)...i opet nam je ASH gost lol. Evo imate čak i timestmapove, pa možete lijepo kliknuti i gledati što vas konkretno zanima...

PS. pozdrav svim starim aktivnim članovima koji me se sjećaju...a i novima :mrgreen:



User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Re: Filmovi s ruba video podcast

Post by HorrorHR » 03 Apr 2019, 14:13

:rock: :rock: :rock:

Post Reply