Sudnica Melani Vukmirice

Sve o industriji, VHS, DVD, filmovi iz kućne radinosti itd.
Post Reply
User avatar
jigsaw
Posts: 5458
Joined: 30 Dec 2006, 00:08

Sudnica Melani Vukmirice

Post by jigsaw » 16 May 2007, 15:29

Nakon izvanrednog uspjeha kriminalističkog magazina “Istraga”, Nova TV pokrenula je show koji će otkrivati kako završavaju kriminalistički slučajevi - na sudu. Njegov naziv je “Sudnica Melani Vukmirice”, a u njemu će sudjelovati iskusni pravni stručnjaci, sutkinja Melani Vukmirica, tužiteljica Nada Josipović te branitelji Nediljko Ivančević i Marko Jurić. Uz njih će u mnogobrojnim slučajevima poput ubojstava, otmica i teških prijevara glumiti i mnogi naturščici.
- U showu postoje razlike i odstupanja od realnosti. Recimo, sudnica izgleda jako moderno za razliku od stvarne. Osim toga, ovdje klijent sjedi pokraj svog branitelja dok u realnosti sjedi ravno ispred suca. Mislim da na taj način nismo povrijedili zakon, ali smo dobili bolju sliku - rekla nam je sutkinja Melani Vukmirica.

Hihihi... :axe:

User avatar
Aryx
Posts: 7612
Joined: 12 Oct 2006, 20:46
Location: Zagreb

Post by Aryx » 16 May 2007, 15:39

to je takav trash
There is nothing on earth half so terrifying as a truly just man.

[url=http://www.youtube.com/watch?v=staa4QvuFRI&feature=related]ASOIAF[/url]

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Post by john_constantine » 16 May 2007, 15:39

Hm, ako slijede realnost, da li će biti i korupcije? :wink:
Michel puši karu.

User avatar
jigsaw
Posts: 5458
Joined: 30 Dec 2006, 00:08

Post by jigsaw » 16 May 2007, 16:03

Ne znam, ne pratim...

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Post by HorrorHR » 16 May 2007, 16:15

???????

Pa to je počelo prije godinu dana minimum? post ti izgleda kao da se priča o nečemu što tek dolazi...

User avatar
jigsaw
Posts: 5458
Joined: 30 Dec 2006, 00:08

Post by jigsaw » 16 May 2007, 16:43

Ma ne, to sam ja uzeo sa neke web - stranice, samo mi se nije dao pisati sadržaj kako sad izgleda ta emisija, pa eto ispalo je tako kako je... :wink:

User avatar
metallicat
Posts: 11271
Joined: 03 Nov 2006, 20:08
Location: in the ground
Contact:

Re: Sudnica Melani Vukmirice

Post by metallicat » 16 May 2007, 17:34

jigsaw wrote:Nakon izvanrednog uspjeha kriminalističkog magazina “Istraga”, Nova TV pokrenula je show koji će otkrivati kako završavaju kriminalistički slučajevi - na sudu. Njegov naziv je “Sudnica Melani Vukmirice”, a u njemu će sudjelovati iskusni pravni stručnjaci, sutkinja Melani Vukmirica, tužiteljica Nada Josipović te branitelji Nediljko Ivančević i Marko Jurić. Uz njih će u mnogobrojnim slučajevima poput ubojstava, otmica i teških prijevara glumiti i mnogi naturščici.
- U showu postoje razlike i odstupanja od realnosti. Recimo, sudnica izgleda jako moderno za razliku od stvarne. Osim toga, ovdje klijent sjedi pokraj svog branitelja dok u realnosti sjedi ravno ispred suca. Mislim da na taj način nismo povrijedili zakon, ali smo dobili bolju sliku - rekla nam je sutkinja Melani Vukmirica.

Hihihi... :axe:
:lol: stvarna je max 3x4 :lol: :lol:
Image

Post Reply