4. Opuzen Film Festival

Sve o industriji, VHS, DVD, filmovi iz kućne radinosti itd.
Post Reply
User avatar
Scarface
Posts: 8071
Joined: 30 Jun 2007, 20:24

4. Opuzen Film Festival

Post by Scarface » 18 Aug 2014, 16:01

Evo ekipa, kako san i obeća, topic o mojin dojmovima s festivala je tu. Tu je i link za uvodni članak na FAK-u. :)

http://www.fak.hr/vijesti/pocinje-opuze ... dih-umova/


Inače, trenutno san u knjižnici s organizatorima festa, ono, ljudi su zakon. Kao prvo, radi se mladim ljudima, virujen i mlađima od mene, koji jebeno rasturaju voljom i radom koji ulažu u sve ovo. Znan ih tek dva sata a već su mi simpatični, a obično mi se rijetko ko svidi na prvu. Nije ni tajna zašto su iznimka - entuzijazam! Jebeni entuzijazam! Kad to vidin na nečijen licu, ne triba mi ništa drugo. Pišemo se večeras, bit će kroz ovih nekoliko dana i slika i opširnijih dojmova. :D

Festival se otvara projekcijom Majstora Dalibora Matanića u 20:30.
I think human consciousness, is a tragic misstep in evolution. We became too self-aware, nature created an aspect of nature separate from itself, we are creatures that should not exist by natural law.

User avatar
lemonzoo
Posts: 1174
Joined: 28 Jul 2013, 18:09
Location: youtu.be/dQw4w9WgXcQ

Re: 4. Opuzen Film Festival

Post by lemonzoo » 18 Aug 2014, 16:36

Uživaj na festivalu. :kokicarenje:

User avatar
Scarface
Posts: 8071
Joined: 30 Jun 2007, 20:24

Re: 4. Opuzen Film Festival

Post by Scarface » 20 Aug 2014, 23:35

I think human consciousness, is a tragic misstep in evolution. We became too self-aware, nature created an aspect of nature separate from itself, we are creatures that should not exist by natural law.

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: 4. Opuzen Film Festival

Post by john_constantine » 23 Aug 2014, 20:56

Humor, koji je često infantilan i simplističan, kontrast je prikazane ravnodušnosti življenja. No, treba li nam doista još jedan film koji govori kako je sjebano živjeti u Hrvatskoj?
E baš to sam mislio kada sam čitao opis filma Majstori. Mislim, kada snimamo neku komediju ili filmove, uvijek mora biti ono ili tema o ratu ili o teškoj životnoj situaciji.
Odlično ovo za Fellinijeve filmove. :rock:

I pohvala za napisane recenzije o filmovima. Kratko, ali jasno. Ima baš interesatnih filmova. Ja ionako samo čekam trash festival koji će biti za mjesec dana, pa ću dva dana gledati filmove (ili tri, ne znam, ovisi kako naprave program). Ali baš mi zna smetati da Zagreb ima stalno neke filmske festivale, a kod nas samo jedan godišnje..
Michel puši karu.

User avatar
Scarface
Posts: 8071
Joined: 30 Jun 2007, 20:24

Re: 4. Opuzen Film Festival

Post by Scarface » 23 Aug 2014, 21:49

Slažen se johne, nažalost, većina stvari koje me zanimaju su u Zagrebu, čast iznimkama. A morat ću jedne godine i ja to trash festa. :)
I think human consciousness, is a tragic misstep in evolution. We became too self-aware, nature created an aspect of nature separate from itself, we are creatures that should not exist by natural law.


Post Reply