Novi izgled Filmskog Neta

Sve o industriji, VHS, DVD, filmovi iz kućne radinosti itd.
Post Reply
User avatar
Dragonrage
Posts: 8424
Joined: 06 Oct 2006, 09:44
Location: Zagreb
Contact:

Novi izgled Filmskog Neta

Post by Dragonrage » 13 Apr 2007, 10:49

http://www.filmski.net/

Kak vam se čini...meni je ok, onako moderno no treba se priviknuti...iako mi je i onaj stari izgled bio sasvim zadovoljavajuć...nekako mi je to bilo bolje raspoređeno na glavnoj stranici...no, kao što rekoh, treba se priviknuti.

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Post by HorrorHR » 13 Apr 2007, 11:10

Meni je stari Filmski bio mnogo bolji. Svaki put kada bi došao na sajt imao sam feeling da Filmski doslovno negi mega sajt financiran sa brdo para. Jednostavno mi je davao dojam ultra profesionalnog i packed-full web odredišta. Ovo sada što su se bacili na Web 2.0 đir mi baš ne paše. Jednostavno izgleda mi mnogo ležernije od prošlog dizajna, više kao nečiji recimo blog nego ono što mi je Filmski prije toga bio...

User avatar
Dragonrage
Posts: 8424
Joined: 06 Oct 2006, 09:44
Location: Zagreb
Contact:

Post by Dragonrage » 13 Apr 2007, 11:19

HorrorHR wrote:Meni je stari Filmski bio mnogo bolji. Svaki put kada bi došao na sajt imao sam feeling da Filmski doslovno negi mega sajt financiran sa brdo para. Jednostavno mi je davao dojam ultra profesionalnog i packed-full web odredišta. Ovo sada što su se bacili na Web 2.0 đir mi baš ne paše. Jednostavno izgleda mi mnogo ležernije od prošlog dizajna, više kao nečiji recimo blog nego ono što mi je Filmski prije toga bio...
Da..ekipa baš i nije zadovoljna izgledom...
Istina...zaista izgled poput nekog bloga ili sajta u izradi...

FilmTV
Posts: 1807
Joined: 04 Oct 2006, 18:50
Location: Bergen

Post by FilmTV » 13 Apr 2007, 20:15

Meni je ovaj novi sajt beskrajno loš, tipičan primjer kako se ne radi portal. Boje su depresivne i imam dojam da posjećujem neki amaterski blog. Još da čovjek može komentirati nego se mora registrirati. Uz sve tehnologije koje spriječavaju spam nisu to mogli riješiti. Da, treba mi JOŠ jedan username i password, right.

Post Reply