Jean Claude Van Damme

Sve o industriji, VHS, DVD, filmovi iz kućne radinosti itd.
Post Reply
User avatar
Dragonrage
Posts: 8424
Joined: 06 Oct 2006, 09:44
Location: Zagreb
Contact:

Post by Dragonrage » 28 Jun 2007, 12:45

A$H wrote:
Dragonrage wrote:
A$H wrote:kasniš pogledao sam sve njegove novije filmove...osim Until Death to je ovaj tjedan stiglo u videoteke...i onaj Second in Command mi je isto bio dobar čisto osvježenje od monotomske radnje njegovih filmova..
To ni ja nisam još pogledao, iako manje više svugdje čitam kako mu je to najbolji film, naročito što se glume i drame tiče...a i po traileru se čini baš ok. SIC mi je bio ok..malo drugačiji...i ozbiljniji.
Kakav ti je onda bio WOD???
pa mogu ti reć da se vidi da što je stariji gluma mu je sve ozbiljnija i bolja..
Je...fakat se trudi čovjek...za razliku od jednog Seagala 8) 8) :twisted: :twisted: :twisted: :lol: :lol: :lol:

User avatar
A$H
Posts: 19055
Joined: 10 Oct 2006, 11:23
Location: Clubhouse

Post by A$H » 28 Jun 2007, 12:46

Dragonrage wrote:
A$H wrote:
Dragonrage wrote: To ni ja nisam još pogledao, iako manje više svugdje čitam kako mu je to najbolji film, naročito što se glume i drame tiče...a i po traileru se čini baš ok. SIC mi je bio ok..malo drugačiji...i ozbiljniji.
Kakav ti je onda bio WOD???
pa mogu ti reć da se vidi da što je stariji gluma mu je sve ozbiljnija i bolja..
Je...fakat se trudi čovjek...za razliku od jednog Seagala 8) 8) :twisted: :twisted: :twisted: :lol: :lol: :lol:
ahhh taj je nažalost propao..
It's A Bird... It's A Plane... It's SUPERA$H!!

User avatar
A$H
Posts: 19055
Joined: 10 Oct 2006, 11:23
Location: Clubhouse

Post by A$H » 28 Jun 2007, 12:48

ali bilo bi ih jebeno vidje tu istom filmu pa da se pomalte..dobri Van Damme protiv zlog Seagala.. :lol:
It's A Bird... It's A Plane... It's SUPERA$H!!

Unreal
Posts: 1992
Joined: 04 May 2007, 21:24
Location: Zagreb

Post by Unreal » 28 Jun 2007, 12:49

Dragonrage wrote: Kaj si vidio već neki materijal iz filma??? Gdi??? Ima Trailer???
Ja naime već neko vrijeme ganjam neki materijal iz tog filma, jer se čini da će biti onaj oldfasion razbijački...čak navodno nakon dosta vremena ponovno izvodi onaj svoj poznati kružni za 360 stupnjeva hehehe :twisted: , no za sada sam imao prilike vidjeti samo 3 ili 4 slike...
Pa vidio sam i ja samo 3 ili 4 slike. Samo kažem da mi izgleda dobro . Kao da se vrača na akcije tipa Double Impact, Universal soldier i ostale.
A film če režirat Isaac Florentine koj je napravio Undisputed II: Last Man Standing -koj još nisam pogledao ali bi voljeo. Pa mi izgleda da če film biti dobra razbijačina.

Usput kakav je nastavak na Universal Soldier , mislim na onaj Universal Soldier: The Return?

User avatar
Dragonrage
Posts: 8424
Joined: 06 Oct 2006, 09:44
Location: Zagreb
Contact:

Post by Dragonrage » 28 Jun 2007, 12:53

Unreal wrote:
Dragonrage wrote: Kaj si vidio već neki materijal iz filma??? Gdi??? Ima Trailer???
Ja naime već neko vrijeme ganjam neki materijal iz tog filma, jer se čini da će biti onaj oldfasion razbijački...čak navodno nakon dosta vremena ponovno izvodi onaj svoj poznati kružni za 360 stupnjeva hehehe :twisted: , no za sada sam imao prilike vidjeti samo 3 ili 4 slike...
Pa vidio sam i ja samo 3 ili 4 slike. Samo kažem da mi izgleda dobro . Kao da se vrača na akcije tipa Double Impact, Universal soldier i ostale.
A film če režirat Isaac Florentine koj je napravio Undisputed II: Last Man Standing -koj još nisam pogledao ali bi voljeo. Pa mi izgleda da če film biti dobra razbijačina.

Usput kakav je nastavak na Universal Soldier , mislim na onaj Universal Soldier: The Return?
Loš (prvom ni do koljena, osim naslova nema veze s vezom sa originalom)...ali smiješan ako voliš njegove filmove. Ja sam se baš nasmijal par puta..
A$H wrote:ali bilo bi ih jebeno vidje tu istom filmu pa da se pomalte..dobri Van Damme protiv zlog Seagala.. Laughing :lol:
Možda u ranijim danima...ali sad...ovaj je debeo ko svinja. No, baš bih bio rado vidio Van Dammea VS Jacke Chan u "Rush Hour 3", o čem se pričalo nekov rijeme, no na žalost nije i došlo do toga...
Last edited by Dragonrage on 28 Jun 2007, 12:54, edited 1 time in total.

Unreal
Posts: 1992
Joined: 04 May 2007, 21:24
Location: Zagreb

Post by Unreal » 28 Jun 2007, 12:54

Dragonrage wrote: Je...fakat se trudi čovjek...za razliku od jednog Seagala 8) 8) :twisted: :twisted: :twisted: :lol: :lol: :lol:
Od segala mi je jedino dobar Undersieg i Hard to kill, a ostalo je ,bezveze ili nisam gledao
A Segal se nimalo ne trudi štampa 6 filmova u jednoj godini.
A štet je meni i što je i Wesley Snipes ,pao u b produkciju a ima talenta.

User avatar
Dragonrage
Posts: 8424
Joined: 06 Oct 2006, 09:44
Location: Zagreb
Contact:

Post by Dragonrage » 28 Jun 2007, 12:55

Unreal wrote:
Dragonrage wrote: Je...fakat se trudi čovjek...za razliku od jednog Seagala 8) 8) :twisted: :twisted: :twisted: :lol: :lol: :lol:
Od segala mi je jedino dobar Undersieg i Hard to kill, a ostalo je ,bezveze ili nisam gledao
A Segal se nimalo ne trudi štampa 6 filmova u jednoj godini.
A štet je meni i što je i Wesley Snipes ,pao u b produkciju a ima talenta.
Da...on je isto zaglibio u Rumunjskoj :lol: :lol: :lol:
Njega zadnjih par godina samo Blade serijal držao u A produkciji...sve ostalo B...i to većinom loše...

Sad snima neki akcijski horror western Gallowwalker http://www.imdb.com/title/tt0829176/

A gunman knows too well the ways of vengeance. Fast and furious, he has killed every man who crossed him. But his gift with a gun comes with a curse. All those who die by his hand will return. Enter the world of gallowwalker, where vengeance lives forever.

Zvući zanimljivo...možda bude dobar...
Last edited by Dragonrage on 28 Jun 2007, 12:59, edited 1 time in total.

User avatar
A$H
Posts: 19055
Joined: 10 Oct 2006, 11:23
Location: Clubhouse

Post by A$H » 28 Jun 2007, 12:57

Dragonrage wrote:
Unreal wrote:
Dragonrage wrote: Kaj si vidio već neki materijal iz filma??? Gdi??? Ima Trailer???
Ja naime već neko vrijeme ganjam neki materijal iz tog filma, jer se čini da će biti onaj oldfasion razbijački...čak navodno nakon dosta vremena ponovno izvodi onaj svoj poznati kružni za 360 stupnjeva hehehe :twisted: , no za sada sam imao prilike vidjeti samo 3 ili 4 slike...
Pa vidio sam i ja samo 3 ili 4 slike. Samo kažem da mi izgleda dobro . Kao da se vrača na akcije tipa Double Impact, Universal soldier i ostale.
A film če režirat Isaac Florentine koj je napravio Undisputed II: Last Man Standing -koj još nisam pogledao ali bi voljeo. Pa mi izgleda da če film biti dobra razbijačina.

Usput kakav je nastavak na Universal Soldier , mislim na onaj Universal Soldier: The Return?
Loš (prvom ni do koljena, osim naslova nema veze s vezom sa originalom)...ali smiješan ako voliš njegove filmove. Ja sam se baš nasmijal par puta..
A$H wrote:ali bilo bi ih jebeno vidje tu istom filmu pa da se pomalte..dobri Van Damme protiv zlog Seagala.. Laughing :lol:
Možda u ranijim danima...ali sad...ovaj je debeo ko svinja. No, baš bih bio rado vidio Van Dammea VS Jacke Chan u "Rush Hour 3", o čem se pričalo nekov rijeme, no na žalost nije i došlo do toga...
e da za to sam čuo stvarno šteta da ništa od toga..kad si već spomenuo Rus Hour 3 nemrem vjerovat da je to jedini serijal u kojem je Cris Tucker glumio u zadnjih desetak godina...mislim samo 3 filma u tom razdoblju za takvog komičara..
It's A Bird... It's A Plane... It's SUPERA$H!!

User avatar
Dragonrage
Posts: 8424
Joined: 06 Oct 2006, 09:44
Location: Zagreb
Contact:

Post by Dragonrage » 28 Jun 2007, 13:02

A$H wrote:
Dragonrage wrote:
Možda u ranijim danima...ali sad...ovaj je debeo ko svinja. No, baš bih bio rado vidio Van Dammea VS Jacke Chan u "Rush Hour 3", o čem se pričalo nekov rijeme, no na žalost nije i došlo do toga...
e da za to sam čuo stvarno šteta da ništa od toga..kad si već spomenuo Rus Hour 3 nemrem vjerovat da je to jedini serijal u kojem je Cris Tucker glumio u zadnjih desetak godina...mislim samo 3 filma u tom razdoblju za takvog komičara..
Maaa...lik mi ide na živce...melje u svakom filmu kojem se pojavi...od 5 elementa pa preko Money Talks, pa do Rush Houra...brije da je velika zvijezda i da mora za svaki film dobiti 20 mil.!!

:evil:

Unreal
Posts: 1992
Joined: 04 May 2007, 21:24
Location: Zagreb

Post by Unreal » 28 Jun 2007, 13:06

Dragonrage wrote:
Maaa...lik mi ide na živce...melje u svakom filmu kojem se pojavi...od 5 elementa pa preko Money Talks, pa do Rush Houra...brije da je velika zvijezda i da mora za svaki film dobiti 20 mil.!!

:evil:
Meni je jedino on bio dobar u filmu Friday s Ice Cubom.

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Post by HorrorHR » 28 Jun 2007, 14:35

Jel mi može netko od vas stručnjaka za JCV refreshati mozak glede ovoga:

- u koliko filmova JCV ima brata blizanca
- u koliko filmova ima brata (blizanca ili običnog :D ) kojega ubiju pa se on osvećuje
- u koliko filmova ima brata (blizanca ili običnog :D ) kojega ubiju pa se on osvećuje čuvavši ili zaljubljujući se u bratovu ženu

hvala :twisted:

User avatar
Dragonrage
Posts: 8424
Joined: 06 Oct 2006, 09:44
Location: Zagreb
Contact:

Post by Dragonrage » 28 Jun 2007, 14:42

HorrorHR wrote:Jel mi može netko od vas stručnjaka za JCV refreshati mozak glede ovoga:

- u koliko filmova JCV ima brata blizanca
- u koliko filmova ima brata (blizanca ili običnog :D ) kojega ubiju pa se on osvećuje
- u koliko filmova ima brata (blizanca ili običnog :D ) kojega ubiju pa se on osvećuje čuvavši ili zaljubljujući se u bratovu ženu

hvala :twisted:
Pa već sam ti to objašnjaval...prolistaj malo par str unazad... :wink: :D :D :twisted:

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Post by HorrorHR » 28 Jun 2007, 15:04

Dragonrage wrote:Pa već sam ti to objašnjaval...prolistaj malo par str unazad... :wink: :D :D :twisted:
U nisam to ni vidio, tj možda sam i vidio ali mi je tvoj blog uvijek ubijao browser (valjda jer si nakičkao valjda petsto slika i ostalih viuzlanih elemenata).

Al eto odgovora u tvom komentaru na forumu: cca 4-5 kopi pejst uloga je ima. Dobro, je tako sam i mislio.

User avatar
Dragonrage
Posts: 8424
Joined: 06 Oct 2006, 09:44
Location: Zagreb
Contact:

Post by Dragonrage » 28 Jun 2007, 15:09

HorrorHR wrote:
Dragonrage wrote:Pa već sam ti to objašnjaval...prolistaj malo par str unazad... :wink: :D :D :twisted:
U nisam to ni vidio, tj možda sam i vidio ali mi je tvoj blog uvijek ubijao browser (valjda jer si nakičkao valjda petsto slika i ostalih viuzlanih elemenata).

Al eto odgovora u tvom komentaru na forumu: cca 4-5 kopi pejst uloga je ima. Dobro, je tako sam i mislio.
Nisam mislio na blogu...već ovdje na forumu...ali kaj se tiče bloga...sad sam to malo smanjio...tj. ima manje tekstova odjednom...

User avatar
A$H
Posts: 19055
Joined: 10 Oct 2006, 11:23
Location: Clubhouse

Post by A$H » 28 Jun 2007, 23:13

Dragonrage wrote:
HorrorHR wrote:
Dragonrage wrote:Pa već sam ti to objašnjaval...prolistaj malo par str unazad... :wink: :D :D :twisted:
U nisam to ni vidio, tj možda sam i vidio ali mi je tvoj blog uvijek ubijao browser (valjda jer si nakičkao valjda petsto slika i ostalih viuzlanih elemenata).

Al eto odgovora u tvom komentaru na forumu: cca 4-5 kopi pejst uloga je ima. Dobro, je tako sam i mislio.
Nisam mislio na blogu...već ovdje na forumu...ali kaj se tiče bloga...sad sam to malo smanjio...tj. ima manje tekstova odjednom...
evo danas upravo posudih 3 njegova filma pa da pogledam i onaj novi Until Death..

i da htjedoh isto ti reć da i meni umire browser tak da vidim naslov sav se zainteresiram za tekst i ona mu još treba 5 min da otvori cijelu strani tak da u većini slućaja samo pogledam naslov i idem dalje...moraš nekaj napravit u vezi toga..
It's A Bird... It's A Plane... It's SUPERA$H!!

Post Reply