Jean Claude Van Damme

Sve o industriji, VHS, DVD, filmovi iz kućne radinosti itd.
Post Reply
User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Jean Claude Van Damme

Post by john_constantine » 26 Mar 2007, 13:45

evo, da otvorim topic o tom glumcu. Pa da tu nabrajamo njegove omiljene filmove. :D

Kiborg - davno sam ga gledao kao i kiborg 2, tada mi je angelina jolie bila totalna nepoznanica, ali zapamtio sam njezine sise. :lol: A jean me je oduševio...

Kickboxer - silovao mu je djevojku i sjebao brata - trebao ga je uništiti do samoga kraja, bar bi nas poštedjeli loših nastavaka.

Universal soldier - gola guzica Jeana :lol: :lol: A i dobra efektna scena kada raskomada Dolpha lundrena.

Hard target - odličan akcijski film, koji je malo naporan pri kraj, ono upuca tipa i onda ga ošamari nogom. :lol:

Time cop nikada nisam uspio pogledati. :(

Street fighter - osim što je loš, razočaran sam, očekivao sam više od tog filma pošto ima hrpa mogućnosti i ideja, a oni ovako zajebaju.

universal soldier 2 - mnogo iritatan s lošom pričom. Ne mogu niti podnijeti prvih pet minuta.

Replikant - dobar akcijski film. :wink:
Michel puši karu.

User avatar
Mairosu
Posts: 866
Joined: 03 Oct 2006, 22:00
Location: Ministarstvo za istrazivanje ruda i gubljenje vremena
Contact:

Post by Mairosu » 26 Mar 2007, 13:53

1. Hard Target
2. Timecop
3. Bloodsport
4. Lionheart / AWOL / Wrong Bet

Od novijih, OK su mi In Hell i Wake of Death npr.

Najlosiji, pa, Derailed, The Order, Street Fighter. Nije ni Cyborg toliko daleko, gledah ga bas skoro i zaplakao sam skoro od loshine.

Inace, simpa mi je sto mu uvek u filmovima stave neku frankofonu pozadinu, pa onaj njegov akcenat ima smisla :D Louisiana, Quebec, Francuska, Belgija...:D

User avatar
Dragonrage
Posts: 8424
Joined: 06 Oct 2006, 09:44
Location: Zagreb
Contact:

Post by Dragonrage » 26 Mar 2007, 19:03

Tri najjača su mu definitivno

1. Hard target

2. Universal Soldier

3. Timecop

Ostatak ću prokomentirati sljedeći tjedan...sad žurim, imam zadnji ispit u pod, za tjedan dana pa moram prionuti na učenje i neće me biti do tada.

Inače, odlučio sam napisati jedan poduži tekst o Van Dammeu, pa koga zanima nek navrati kod mene...

http://dragonrage.blog.hr/arhiva-2007-03.html#dan26

User avatar
Dragonrage
Posts: 8424
Joined: 06 Oct 2006, 09:44
Location: Zagreb
Contact:

Post by Dragonrage » 26 Mar 2007, 19:34

E da...večeras mu je film na RTL-u u 21:40..."Kickboxer", pa ak koga zanima, nek pogleda...

User avatar
dragonheart
Posts: 754
Joined: 12 Dec 2006, 13:48

Post by dragonheart » 27 Mar 2007, 16:17

1.Kickboxer-najefektnije borbe su mi tu,a onaj stari učitelj je legenda...
2.The Quest-šteta što se Jean više nije bavio režijom nakon toga,jebene su mi scene njega na štulama onim dok fajta muriju.
3.Bloodsport-Nekak mi je uvijek bio bolji Kickboxer,no svako ima svoje...
4.Universal Soldier-ne dirajte ga dok ždere u tom filmu,i btw jeste znali da je po ne znam točno čijoj ljestvici (mislim
Empireovoj ),među top negativcima na filmu iza Hopkinsa kao LECTERA i RICKMANA kao zlog šerifa
iz Nothingama,bio Dolph kao narednik Andrew Scott...
5.Timecop-VAN DAMME:čitaj,LOPOV:WOLWERINE,VAN DAMME:između redova,LOPOV:da se gonim odavde... :D
6.Street Fighter-inače prvi Van Dammeov film koji sam gledao tak da meni i nije nešto loš..
7.Hard Target-LUDILO-no trebalo bi pogledat redateljsku verziju

Sad mi dalje glupo nizat jer mi je u biti sve odlično,no evo DREAM TEAM-legendaran film,no nekako mi ustvari prednjače njegovi filmovi koje je režirao Sheldon Letich,stoga mi je i ORDER,sasvim OK film...
It's not who I am underneath...


...but what I do that defines me.



http://dragonheart.blog.hr/

User avatar
Freddy
Posts: 1929
Joined: 12 Feb 2007, 01:38
Location: zagreb

Post by Freddy » 27 Mar 2007, 21:37

neznam kako ste zaboravili....po meni barem od njega najbolji film legionar...izvrsna radnja,naravno ne smijem i zaboravit na universal soldier...baš sam jučer gledo kickboxer po 7,8 put
You can kill a rapper, but not his music.
You can kill an actor but not his work.
You can kill a poet but not his poetry.
You can kill a Tupac but he'll live in our hearts forever.
Rest In Peace, PAC, Thug love 4 you...

User avatar
horkolerbus
Posts: 978
Joined: 16 Jan 2007, 12:34
Location: Silent Hill
Contact:

Post by horkolerbus » 27 Mar 2007, 23:27

meni je najbolji blizanci .a i kick boxser je strava,naracno svi njegovi filmovi su medju boljima

User avatar
Mairosu
Posts: 866
Joined: 03 Oct 2006, 22:00
Location: Ministarstvo za istrazivanje ruda i gubljenje vremena
Contact:

Post by Mairosu » 28 Mar 2007, 00:41

Meni su tuce u Kickboxeru bzvz, pogotovo finale u kojem Tong Po naprasno zaboravi sve sto je ikad znao i pusti JCVDa da ga nalema k'o vola u kupusu. Mnogo bolje shibanje u Bloodsportu.

User avatar
horkolerbus
Posts: 978
Joined: 16 Jan 2007, 12:34
Location: Silent Hill
Contact:

Post by horkolerbus » 28 Mar 2007, 10:07

da isto onaj koji glumi glavnog zlocu ,glumi i u blizancima glavnog zlocu,,mnogo mocan lik ,razvijen u picccccccccku materinu ,,cak je i sa brus lijem glumio ,,,zan klod je faca

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Post by HorrorHR » 10 Apr 2007, 16:40

Code: Select all

Until Death 2007 DVDRip XViD-ESPiSE

Action hero Jean-Claude Van Damme comes back with a new film. He was a very good action hero once upon a time, but at this moment he is really low. He brings out a new B-movie every year and from what I have seen, with Sony Pictures, always the same story. I can remember his old movies were nice actions flicks, even “In Hell” of 2003 was nice to watch, but the last 3 year he went so low. The bad thing is that I’m always curious about his movies and always watch them. This time he has the main role in a drama one!

Jean-Claude Van Damme plays a dirty cop, fighting to capture his ex-partner. His character, Anthony Stowe, is a narcotics lieutenant addicted to heroin, has a bad attitude, and everyone hates him, including his soon-to-be-ex wife. His ex-partner, Gabriel Callaghan (Stephen Rea) is working to become the new leader of the gangsters in local organized crime. Callaghan sends his goons after Anthony, who’s shot in the head and comes very close to death, falling into a coma. Months later, he awakens from the coma with the idea of finishing off his former partner and becoming a better person, and better husband.

User avatar
Mairosu
Posts: 866
Joined: 03 Oct 2006, 22:00
Location: Ministarstvo za istrazivanje ruda i gubljenje vremena
Contact:

Post by Mairosu » 11 Apr 2007, 01:19

Skinuo. Ne deluje lose na prvi pogled, jako dobra produkcija.

User avatar
Dragonrage
Posts: 8424
Joined: 06 Oct 2006, 09:44
Location: Zagreb
Contact:

Post by Dragonrage » 11 Apr 2007, 09:34

Mairosu wrote:Skinuo. Ne deluje lose na prvi pogled, jako dobra produkcija.
Ma da??!!! Meni prema trailerima nekako djeluje...jeftino...iako dosta očekujem jer ga hvale dosta, a radnja mi je zanimljiva, kao i njegova uloga.
Kakva je akcija, kak je režirano i snimljeno???

User avatar
Dragonrage
Posts: 8424
Joined: 06 Oct 2006, 09:44
Location: Zagreb
Contact:

Post by Dragonrage » 16 Apr 2007, 10:05

Hehe...naletio sam na recenziju filma "Until Death" na žutom titlu..i dečki su ga dosta pohvalili, kao njegov najbolji film do sada... :D :D :D

http://www.zuti-titl.com/index.php?opti ... &Itemid=40

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Post by john_constantine » 16 Apr 2007, 10:10

nisam pitao jesi li uspio dobiti autogram? :lol:
Michel puši karu.

User avatar
Dragonrage
Posts: 8424
Joined: 06 Oct 2006, 09:44
Location: Zagreb
Contact:

Post by Dragonrage » 16 Apr 2007, 10:18

john_constantine wrote:nisam pitao jesi li uspio dobiti autogram? :lol:
Ne...ali doči će on ponovno ovdje...navodno će snimati film tu...pa se možda uspijem prošvercati na set...naravno poslovno, jer sam se čuo sa jednom curom koja traži lokacije za taj film...pa ćemo vidjeti...možda uspijem dobiti posao statista ili tak nekaj ako dođe do toga...

Post Reply