Jean Claude Van Damme

Sve o industriji, VHS, DVD, filmovi iz kućne radinosti itd.
Post Reply
User avatar
Dragonrage
Posts: 8424
Joined: 06 Oct 2006, 09:44
Location: Zagreb
Contact:

Post by Dragonrage » 21 Jan 2008, 13:42

Bacim malo oko na Legionara po ne znam koji put...baš mi je dobar to film, onako ok izbalansirana drama i akcija...bez i jednog high kicka. Bio bi još bolji da Van Damme pogine na kraju 8) :twisted: :lol:

User avatar
A$H
Posts: 19055
Joined: 10 Oct 2006, 11:23
Location: Clubhouse

Post by A$H » 21 Jan 2008, 23:10

Dragonrage wrote:Bacim malo oko na Legionara po ne znam koji put...baš mi je dobar to film, onako ok izbalansirana drama i akcija...bez i jednog high kicka. Bio bi još bolji da Van Damme pogine na kraju 8) :twisted: :lol:
da to sam i ja govorio...bolje da umre junacki, nego da ostane jedini prezivjeli kaj je vec izlizano..
It's A Bird... It's A Plane... It's SUPERA$H!!

User avatar
Dragonrage
Posts: 8424
Joined: 06 Oct 2006, 09:44
Location: Zagreb
Contact:

Post by Dragonrage » 22 Feb 2008, 10:22

Evo trailer za najnoviji Van Dammeov film, "The Shepherd:Border Control"

http://www.youtube.com/watch?v=zDT3w4P2wYw

A ono...prvi dio trailera i nije neš, a drugi izgleda ok s akcijske strane...ali niš posebno...nit je priča neš specijalno ni išta drugo, ali moglo bi biti zabavno. navodno su imali jako puno problema sa post produkcijom ovog filma pa navodno postoje čak tri verzije...redateljeva, producentska i Van Dammeova...

Unreal
Posts: 1992
Joined: 04 May 2007, 21:24
Location: Zagreb

Post by Unreal » 22 Feb 2008, 14:05

Dragonrage wrote:navodno su imali jako puno problema sa post produkcijom ovog filma pa navodno postoje čak tri verzije...redateljeva, producentska i Van Dammeova...
i jel znaš koja je razlika između verzija?

User avatar
Dragonrage
Posts: 8424
Joined: 06 Oct 2006, 09:44
Location: Zagreb
Contact:

Post by Dragonrage » 22 Feb 2008, 14:07

Unreal wrote:
Dragonrage wrote:navodno su imali jako puno problema sa post produkcijom ovog filma pa navodno postoje čak tri verzije...redateljeva, producentska i Van Dammeova...
i jel znaš koja je razlika između verzija?
Nemam pojma...ali neki lik je pogledo ovu verziju koja je izašla sad na DVDu i bacio kratki osvrt na film...i nije baš zadovoljan, a fan je...

User avatar
A$H
Posts: 19055
Joined: 10 Oct 2006, 11:23
Location: Clubhouse

Post by A$H » 01 Mar 2008, 19:25

danas u 8pm Wake Of Death 8) na NOVAtv
It's A Bird... It's A Plane... It's SUPERA$H!!

User avatar
Dragonrage
Posts: 8424
Joined: 06 Oct 2006, 09:44
Location: Zagreb
Contact:

Post by Dragonrage » 12 May 2008, 12:39

Gledam ja uglavnom na imdb-u neš o Jackmanu i naletim na neizbježne X-Mane u njegovoj karijeri...i tako čitam neš triviu za taj film i PAF...vidim ovo...

Jean-Claude Van Damme was considered for the role of Wolverine at one point. :shock: :shock: :shock: OK...mali šok...ono WTF...nikad prije čuo za to. Kliknem na njegovo ime, idem malo više kopati o tome i kad tamo naletim na još dvije šokantne trivije...

He was another consideration for a villain in Rush Hour 3 (2007).

Was briefly considered for the role of Michael Cheritto in Heat (1995). :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Ajd za ovo prvo...to sam još čuo...za njegovu moguću ulogu negativca u Rush Hour 3 se na veliko pričalo po internetu, ali za ulogu Michaela Cherittoa u Heatu...nikad čuo!!!??? Za to vrijeme kada je Heat snimljen, ne mogu to0 čak ni zamisliti... :shock: :lol:

User avatar
A$H
Posts: 19055
Joined: 10 Oct 2006, 11:23
Location: Clubhouse

Post by A$H » 14 May 2008, 14:55

LOL :lol:

Image
It's A Bird... It's A Plane... It's SUPERA$H!!

User avatar
Dragonrage
Posts: 8424
Joined: 06 Oct 2006, 09:44
Location: Zagreb
Contact:

Post by Dragonrage » 14 May 2008, 15:01

LOL :lol: :lol: ...vidio sam sad nedavno još jednu takvu blesavu gdi je u tom bijelom ogrtaču i sam tim ogromnim očalama...brijem si da su to neke fotke vezane uz promociju JCVD-a...

User avatar
A$H
Posts: 19055
Joined: 10 Oct 2006, 11:23
Location: Clubhouse

Post by A$H » 14 May 2008, 15:40

jesu bile su uz neke informacije kako ce prestavit JCVD na Festival de Cannes..
It's A Bird... It's A Plane... It's SUPERA$H!!

User avatar
Dragonrage
Posts: 8424
Joined: 06 Oct 2006, 09:44
Location: Zagreb
Contact:

Post by Dragonrage » 19 May 2008, 18:30

Tko želi može večeras prikratiti vrijeme uz KICKBOXERa :lol:

Image
KICKBOXER (KICKBOXER)
Borba do posljednjeg daha očekuje vas u klasičnom akcijskom filmu osamdesetih - "Kickboxer", u kojemu se kao jedan od najstravičnijih negativaca pojavljuje zloglasni muay-thai borac, zvan Tong Po!

Eric Sloane (Dennis Alexio) na putu je za Tajland nakon osvojenog kickbox turnira u Sjedinjenim Državama. Tamo sreće nemilosrdnog i nepobjedivog borca, Tong Poa (Michel Qissi). Tijekom borbe Eric pruža snažan otpor, no okrutni protivnik brutalnim udarcem lomi mu kralježnicu. Američki borac ostaje paraliziran, a njegov mlađi brat Kurt (Jean-Claude Van Damme) pod svaku se cijenu želi osvetiti Tong Pou. Shvativši ipak da nije dorastao borcu takvog kalibra, Kurt traži pomoć ekscentričnog majstora borilačkih vještina, Xian Chowa (Dennis Chan). Nakon početnog odbijanja, Chow prima Kurta i podučava ga tajnama smrtonosne borilačke vještine...
Iako spada u red akcijskih uradaka koji ne osvajaju Oscare, "Kickboxer" je ipak vrijedan dodatak žanru, jednostavan i zanimljiv akcijski film brzog tempa koji zna kako izgraditi karaktere, ali i razmjestiti likove u borilačkim scenama. Malo je poznato da je zloglasni Tong Po zapravo dobar prijatelj Jean-Claude Van Dammea, te da uopće nije istočnjak. Ovaj je dvojac već dugi niz godina zajedno u raznim filmskim ulogama, a kakav je to eksplozivan spoj, najbolje možete vidjeti u "Kickboxeru"!
RTL, u 21:40

User avatar
Dragonrage
Posts: 8424
Joined: 06 Oct 2006, 09:44
Location: Zagreb
Contact:

Post by Dragonrage » 23 May 2008, 18:29

Koji lom :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

c/p sa nekog bloga...evo i link za one koji žele tekst sa slikama hahaha... http://www.blog.hr/print/id/1622124899/ ... udi-4.html


nasilni ljudi 4!!

„Prčin ti jareb'cu!“ productions & „Složna braća s Balkana“ praudli prizents a pičkr, ovaj, pikčr: „Nasilni ljudi 4!“

Žanr: akcijoni, brate!
Tema: smisao života..
Scenarijo: ja!
Producent: ja!
Režije: struja, voda, komunalije..
Režija: neš virovat, ja!
Glume: Arni Gudelj, Slaj Dajak, Stiven Anadabaka, JCVD-K (Žan Klod Van Dam-Kasalo, za neznalice..), Pamela Bibina (Bibina ćer, majke van..), Bore Lee

Ponosni sponzori filma bez kojih film ne bi ugledao svjetlo dana (a šćete vel'ke, rekla bi moja baba!)..: Kerum, Rojsovi bageri, Mate Bulić su ostalon dijasp'ron, KHSUZ – klub hercegovačkih studenata u zagrebu..

Radnja filma odvija se u zaseoku u Imockoj krajini, Zmijavcima, odnosno Snakevillu. Evo šta je bilo..

Arni i JCVD-K se vraćaju iz Sovića, malenog sela u Hercegovini, odma uz granicu sa Imockin..

- Arni, Is'sa mi moga, poskupia je šeČer, a?
- Je, Kasalo, gospe mi sinjske, a i kumpliri su bili jeftiniji, đavla iz'li!


evo, sad su iz Sovića!

I tako grintajući iđu priko ledine beštimaju sve svece iz katoličkog kalendara iako svaku ned'lju iđu na svetu misu i lizu oltar. Iz suprotnog smjera iđu Stiven i Slaj, vraćaju se s pazara auta. Stiven i Slaj su zapravo iz Ciste Provo, vlaškog zaseoka izvan Imockog tako da ih Arni i JCVD-K baš i ne vole..

- Stivene, jes vidija onu Opel Calibru, čufte ti?!
- Jebo Calibru, jes ti, beno jedan, vidijo onoga bilog golfa, dvojka, GTI, iđe ki zmija po brdu! To t' je prilika, jebale te čufte!



Calibra! Duja GTI!! Calibra! GTI!! i tako..

Idu tako naš dvi dvojke priko ledine kad ono..paf! Sritnu se! Gledaju se onako ispod oka, mire se, ozbiljni ka na zahodu..Taman da će sve proć u najboljšen redu, kad dobaci Slaj Arniju: Dobro ti se jebe Pamela Bibina!!! Jer, Bibina hoda sa Arnijen, već je Arni bia na sijelu kod njenih..
Gotovo, brate! Arniju pada mrak na oči, lud ka kurac, ne zna di će sa rukama od bisa..

- Drž me, JCVD-K, drž me dok nisan ovog Vlaja nabaketa ki majmuna jednoga!!! Koga s' ti jeba, jeba ti konj mater!!!
- Jeba san je, danice mi zvizde, tri joj dana kapalo iz pizde!!!!
Arni lud, vadi čakiju i zabija je Slaju u prkno!!! Slaju pucaju hemeroidi, krv šiklja na sve strane, jauče ki..ki..jebi ga, jauče za popizdit!!
Stiven i JCVD-K vade pištolje i u međukrsnoj vatri poginu,zalutali metak pogađa i Arnija, svi umiru na ledini. Slaj podliježe ozljedama uzrokovanih nožen u šupku i krvarenjen iz hemeroida. Polagana i bolna smrt..A i neugodna, brate, ako ćemo bit iskreni!



a sad paz'te dalje!

Uto dolaze Pamela Bibina i Bore Lee koji su se taman kresli u štali Domobranke Šuto, njene najbolje prije. Naravno, sad je svima već jasno kako je Pamela lokalna kurvetina! Vidjevši taj grozan prizor, uviđaju da je đava odnija šalu, pakuju se na brzinu i sidaju na tarabasu lokalnog prijevoznika Zmijavci – Promet i daju petama vjetra. Zapravo su otrali u Sinj, al eto, da bude napeće veće..

Die ende!!!

I onda kažu da nan je kinematografija u kurcu..
Pih..



:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :pointlaugh: :pointlaugh: :pointlaugh: :pointlaugh:

User avatar
A$H
Posts: 19055
Joined: 10 Oct 2006, 11:23
Location: Clubhouse

Post by A$H » 23 May 2008, 18:38

ludak.. :lol: :lol:
It's A Bird... It's A Plane... It's SUPERA$H!!

GreenHornet
Posts: 4849
Joined: 30 Oct 2007, 01:03
Location: Dubrovnik

Post by GreenHornet » 24 May 2008, 10:59

Bože sačuvaj,najluđe mi je kad u jednom njegovom filmu dođe dječak koji ga je vidio kako se kupa u rijeci i kaže mu "imate jako velik penis"
:rotflmao:
Zaljubljen sam u Fräulein Unbekann!!!!!

User avatar
A$H
Posts: 19055
Joined: 10 Oct 2006, 11:23
Location: Clubhouse

Post by A$H » 28 May 2008, 12:27

eto danas se gleda njegov novi uradak... The Shepherd - Border Patrol.. 8)
It's A Bird... It's A Plane... It's SUPERA$H!!

Post Reply