Jean Claude Van Damme

Sve o industriji, VHS, DVD, filmovi iz kućne radinosti itd.
Post Reply
User avatar
horkolerbus
Posts: 978
Joined: 16 Jan 2007, 12:34
Location: Silent Hill
Contact:

Post by horkolerbus » 04 May 2007, 19:19

moji fight fanovi su jackie chen i jet li ,pogotovo jackie chan covek je faca koliku hrabrost ima da izvodi sve one trikove

User avatar
A$H
Posts: 19055
Joined: 10 Oct 2006, 11:23
Location: Clubhouse

Post by A$H » 05 May 2007, 06:53

Mairosu wrote:
A$H wrote:Sutra na NovojTV Univerzalni vojnik pa onda Vremenski Policajac
Danas na HorrorHR, dupli postovi. :D
nisam ni skužio kad su ubacili slike B. Lee-a
It's A Bird... It's A Plane... It's SUPERA$H!!

User avatar
Dragonrage
Posts: 8424
Joined: 06 Oct 2006, 09:44
Location: Zagreb
Contact:

Post by Dragonrage » 28 May 2007, 15:52

Evo danas na Novoj Tv, sa početkom u 20,40.h, jako dobra akcijska drama In Hell. Preporučam... :wink: :wink:

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Post by HorrorHR » 28 May 2007, 20:17

Dragonrage wrote:Evo danas na Novoj Tv, sa početkom u 20,40.h, jako dobra akcijska drama In Hell. Preporučam... :wink: :wink:
jel brani ubijenog brata blizanca ili je to ono di kara neku trebu (ili dve) u kolibi :D

Unreal
Posts: 1992
Joined: 04 May 2007, 21:24
Location: Zagreb

Post by Unreal » 28 May 2007, 20:28

HorrorHR wrote:
Dragonrage wrote:Evo danas na Novoj Tv, sa početkom u 20,40.h, jako dobra akcijska drama In Hell. Preporučam... :wink: :wink:
jel brani ubijenog brata blizanca ili je to ono di kara neku trebu (ili dve) u kolibi :D
koliko ja znam to ti je ono u gdje mu ube ženu pa on ubi krivce pa završi u zatvoru gdje se organiziraju borbe pa se on poćne boriti -meni ok film

jućer sam gledao na divixu Duble impact - solidan akcić par dobrih scena plus 2 van damma:lol: . Meni su od njegovih akcijskih najbolji Universal Soldier i Timecop .
Nažalost Hard target još nisam gledao.

User avatar
Dragonrage
Posts: 8424
Joined: 06 Oct 2006, 09:44
Location: Zagreb
Contact:

Post by Dragonrage » 29 May 2007, 09:40

Unreal wrote:
HorrorHR wrote:
Dragonrage wrote:Evo danas na Novoj Tv, sa početkom u 20,40.h, jako dobra akcijska drama In Hell. Preporučam... :wink: :wink:
jel brani ubijenog brata blizanca ili je to ono di kara neku trebu (ili dve) u kolibi :D
koliko ja znam to ti je ono u gdje mu ube ženu pa on ubi krivce pa završi u zatvoru gdje se organiziraju borbe pa se on poćne boriti -meni ok film

jućer sam gledao na divixu Duble impact - solidan akcić par dobrih scena plus 2 van damma:lol: . Meni su od njegovih akcijskih najbolji Universal Soldier i Timecop .
Nažalost Hard target još nisam gledao.

Je to je to...film je malo ozbiljniji...više je drama nego nekakav akcić, iako borbe su dobre...no sirove, nimalo fancy...

U Duble impact je zakon akcić...jedan od boljih prije nego što je postao velika zvijezda...
Hard target pod obavezno pogledati :wink: :wink: :D :D :D :D

Unreal
Posts: 1992
Joined: 04 May 2007, 21:24
Location: Zagreb

Post by Unreal » 27 Jun 2007, 21:27

Danas vam je po programu Hard Target u 22 i 50 na drugom programu HRTa. Jas ako stignem pogledam po prvi put , ako ne stignem pogledam kasnije.

User avatar
Dragonrage
Posts: 8424
Joined: 06 Oct 2006, 09:44
Location: Zagreb
Contact:

Post by Dragonrage » 28 Jun 2007, 12:14

Unreal wrote:Danas vam je po programu Hard Target u 22 i 50 na drugom programu HRTa. Jas ako stignem pogledam po prvi put , ako ne stignem pogledam kasnije.
??!!! I...jesi gledao??
Ja sam na žalost imao posla...radio sam do 3 u noći (crtao neke ilustracije za neku dječju knjigu), pa nisam stigao (iako sam ga već vidio toliko puta da ga znam na pamet 8) :lol: ) pa sam si samo pogledao onaj prvi fajt pred kafićem...kad jednim udarcem dvojcu skine hehehe...

User avatar
A$H
Posts: 19055
Joined: 10 Oct 2006, 11:23
Location: Clubhouse

Post by A$H » 28 Jun 2007, 12:18

Dragonrage wrote:
Unreal wrote:Danas vam je po programu Hard Target u 22 i 50 na drugom programu HRTa. Jas ako stignem pogledam po prvi put , ako ne stignem pogledam kasnije.
??!!! I...jesi gledao??
Ja sam na žalost imao posla...radio sam do 3 u noći (crtao neke ilustracije za neku dječju knjigu), pa nisam stigao (iako sam ga već vidio toliko puta da ga znam na pamet 8) :lol: ) pa sam si samo pogledao onaj prvi fajt pred kafićem...kad jednim udarcem dvojcu skine hehehe...
e ja sam ga jučer pogledao opet i sve kaj imam za reć je Van Damme pusti kosu i odi molit Woo-a da te ubaci u još jedan film...
It's A Bird... It's A Plane... It's SUPERA$H!!

User avatar
Dragonrage
Posts: 8424
Joined: 06 Oct 2006, 09:44
Location: Zagreb
Contact:

Post by Dragonrage » 28 Jun 2007, 12:25

A$H wrote:
Dragonrage wrote:
Unreal wrote:Danas vam je po programu Hard Target u 22 i 50 na drugom programu HRTa. Jas ako stignem pogledam po prvi put , ako ne stignem pogledam kasnije.
??!!! I...jesi gledao??
Ja sam na žalost imao posla...radio sam do 3 u noći (crtao neke ilustracije za neku dječju knjigu), pa nisam stigao (iako sam ga već vidio toliko puta da ga znam na pamet 8) :lol: ) pa sam si samo pogledao onaj prvi fajt pred kafićem...kad jednim udarcem dvojcu skine hehehe...
e ja sam ga jučer pogledao opet i sve kaj imam za reć je Van Damme pusti kosu i odi molit Woo-a da te ubaci u još jedan film...
Hehehe...da...ko neki onako šutljivi osatrijeli razbijač... :lol: :lol:

Inače...od ovih novijih pogledaj si "Wake of Death"...kod nas ga preveli "Osveta za smrt"...dosta dobar...i nasilan film... :twisted:

User avatar
A$H
Posts: 19055
Joined: 10 Oct 2006, 11:23
Location: Clubhouse

Post by A$H » 28 Jun 2007, 12:34

kasniš pogledao sam sve njegove novije filmove...osim Until Death to je ovaj tjedan stiglo u videoteke...i onaj Second in Command mi je isto bio dobar čisto osvježenje od monotomske radnje njegovih filmova..
It's A Bird... It's A Plane... It's SUPERA$H!!

User avatar
Dragonrage
Posts: 8424
Joined: 06 Oct 2006, 09:44
Location: Zagreb
Contact:

Post by Dragonrage » 28 Jun 2007, 12:36

A$H wrote:kasniš pogledao sam sve njegove novije filmove...osim Until Death to je ovaj tjedan stiglo u videoteke...i onaj Second in Command mi je isto bio dobar čisto osvježenje od monotomske radnje njegovih filmova..
To ni ja nisam još pogledao, iako manje više svugdje čitam kako mu je to najbolji film, naročito što se glume i drame tiče...a i po traileru se čini baš ok. SIC mi je bio ok..malo drugačiji...i ozbiljniji.
Kakav ti je onda bio WOD???

Unreal
Posts: 1992
Joined: 04 May 2007, 21:24
Location: Zagreb

Post by Unreal » 28 Jun 2007, 12:40

Dragonrage wrote:
Unreal wrote:Danas vam je po programu Hard Target u 22 i 50 na drugom programu HRTa. Jas ako stignem pogledam po prvi put , ako ne stignem pogledam kasnije.
??!!! I...jesi gledao??
Ja sam na žalost imao posla...radio sam do 3 u noći (crtao neke ilustracije za neku dječju knjigu), pa nisam stigao (iako sam ga već vidio toliko puta da ga znam na pamet 8) :lol: ) pa sam si samo pogledao onaj prvi fajt pred kafićem...kad jednim udarcem dvojcu skine hehehe...
Nažalost nisam uspjeo . Bio sam malo preumoran i tv je več u mojoj kuči bio zauzet, no pogledam kasnije.

A od novijih sam pogledao Wake of Dead ,dosta dobar film.
Pogledao sam još i Second in Command koj je bio Ok, več viđena priča i ništ osobito. No akcija mi je bila ok s obzirom na budget.
Jel iko več pogledao Until Death? Ja još nisam no mislim da nije loš film.

E da snjima trenutačno The Shepherd koj mi izgleda več dobro.

No ja ne kužim zakaj je u svakom drugom njegovom filmu negativac neki čelavac ? Kaj on ima nešto protiv čelavih ili oni protiv njega. :lol:

User avatar
A$H
Posts: 19055
Joined: 10 Oct 2006, 11:23
Location: Clubhouse

Post by A$H » 28 Jun 2007, 12:44

Dragonrage wrote:
A$H wrote:kasniš pogledao sam sve njegove novije filmove...osim Until Death to je ovaj tjedan stiglo u videoteke...i onaj Second in Command mi je isto bio dobar čisto osvježenje od monotomske radnje njegovih filmova..
To ni ja nisam još pogledao, iako manje više svugdje čitam kako mu je to najbolji film, naročito što se glume i drame tiče...a i po traileru se čini baš ok. SIC mi je bio ok..malo drugačiji...i ozbiljniji.
Kakav ti je onda bio WOD???
pa mogu ti reć da se vidi da što je stariji gluma mu je sve ozbiljnija i bolja..
It's A Bird... It's A Plane... It's SUPERA$H!!

User avatar
Dragonrage
Posts: 8424
Joined: 06 Oct 2006, 09:44
Location: Zagreb
Contact:

Post by Dragonrage » 28 Jun 2007, 12:44

Unreal wrote:
Dragonrage wrote:
Unreal wrote:Danas vam je po programu Hard Target u 22 i 50 na drugom programu HRTa. Jas ako stignem pogledam po prvi put , ako ne stignem pogledam kasnije.
??!!! I...jesi gledao??
Ja sam na žalost imao posla...radio sam do 3 u noći (crtao neke ilustracije za neku dječju knjigu), pa nisam stigao (iako sam ga već vidio toliko puta da ga znam na pamet 8) :lol: ) pa sam si samo pogledao onaj prvi fajt pred kafićem...kad jednim udarcem dvojcu skine hehehe...
Nažalost nisam uspjeo . Bio sam malo preumoran i tv je več u mojoj kuči bio zauzet, no pogledam kasnije.

A od novijih sam pogledao Wake of Dead ,dosta dobar film.
Pogledao sam još i Second in Command koj je bio Ok, več viđena priča i ništ osobito. No akcija mi je bila ok s obzirom na budget.
Jel iko več pogledao Until Death? Ja još nisam no mislim da nije loš film.

E da snjima trenutačno The Shepherd koj mi izgleda več dobro.

No ja ne kužim zakaj je u svakom drugom njegovom filmu negativac neki čelavac ? Kaj on ima nešto protiv čelavih ili oni protiv njega. :lol:
Kaj si vidio već neki materijal iz filma??? Gdi??? Ima Trailer???
Ja naime već neko vrijeme ganjam neki materijal iz tog filma, jer se čini da će biti onaj oldfasion razbijački...čak navodno nakon dosta vremena ponovno izvodi onaj svoj poznati kružni za 360 stupnjeva hehehe :twisted: , no za sada sam imao prilike vidjeti samo 3 ili 4 slike...

Post Reply