"Napuštena keruša"

Sve o industriji, VHS, DVD, filmovi iz kućne radinosti itd.
Post Reply
unterwein
Posts: 67
Joined: 04 Sep 2011, 10:05

"Napuštena keruša"

Post by unterwein » 30 Sep 2011, 12:28

Evo,kao sam otkio ovaj forum u međuvremenu sam puno toga pametnog pročitao i otkrio nove prijatelje preko njega.Pa da i ja malo aktivno sudjelujem.
Pošto imam jedan tzv horror(iako i nije ),htio bi ga podijeliti ovdje i predstaviti.
Image

Uploaded with ImageShack.us

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: "Napuštena keruša"

Post by john_constantine » 30 Sep 2011, 12:34

odličan tagline :supz: :supz: :mrgreen:
Michel puši karu.

unterwein
Posts: 67
Joined: 04 Sep 2011, 10:05

Re: "Napuštena keruša"

Post by unterwein » 30 Sep 2011, 12:43

Svojedobni trailer(koji u početku to i nije bio,nego sam zafrkancija za lokalnu bagru) sam zimus napravio, i vjerovao ili ne makao ga sa fejsa,jer su neki ljudi počeli šiziti misleći da po predgrađu oda neka zvijer 8) .
trailer
http://www.youtube.com/watch?v=VsAOIx316S8
Proljetos sam,onda,trebao napraviti jedan spot o napuštenim psima prije godišnjih odmora.Klasična priča o hrpama napuštenih jadnika koje ljudi izbacuju na zabačenim mjestima.
Otišli smo moja obitelj i pas na trening i isprobati lokacije.Tad je mene nešto puklo,i palo mi na pamet da ne snimim klasičan spot kakav se do sad uijek vrtio po tv-u(izbacuju psa,tužna glazba,pas tužan na kiši itd.),nego sam olučio napraviti malo drukčije.Krenuo sam od postavke-što ako ljudi izbace psa,aonda on smišljeno krene u osvetu svojoj gospodarici i u stilu gerile-okolnom pučanstvu? Snimljen je materijal od dvadesetak minuta po vlikoj vrućini i sklepah ga iz zafrkancije.Kao inat,program u kojem sam radio je to veče stalno štekao i nisam baš zadovoljan s montažom,ali na kraju sam išao Woodovskom teorijom-prvi put je najbolje! Postavio sam ga i "običan puk" me počeo pljuvati.Imao je šansu čak i za tv-ali su ga vratili uz objašnjenje da ne žele prikaz napada psa na čovjeka.Iako je pas asocijacija na "Nevjestu"(zato se i zove samo "Keruša") i njegovi motivi su dobro objašnjeni.Uglavnom,prikazan je u Njemačkoj,SAD-u(uzele su ga kolege koji su bili oduševljeni i prikazivali),ali ja osobno nisam bio zadovoljan.Moglo je i bolje,ali je ipak mislim relativno zabavan filmići čk poučan.Udruge za zaštitu životinja su ga masovno ishvalile i preuzele i gledanost mu je bila velika.Onda ga jec uzeo "24 sata",i čak ga reklamirao na tv-u.Meni osobno nije ništa bilo jasno-mnogi viču da je prebrutalan(po meni nije),mnogi viču da je snimljen trešerski(pa i je),mnogi ga hvale(a ja mislimda je mogo bolje-uglavnom-prosudite sam :D

unterwein
Posts: 67
Joined: 04 Sep 2011, 10:05

Re: "Napuštena keruša"

Post by unterwein » 30 Sep 2011, 12:44

evo ga link na film(imajte na umu da ni na kraj pameti mi nije bila tolika njegova popularnost,jer bi ga puno bolje dotjerao i razradio 8)
"Napuštena keruša"-prva verzija iz lipnja:
http://www.youtube.com/watch?v=0Z3P-di6CFI
nova verzija(malo duža,više akcije i razrađenosti:
http://www.youtube.com/watch?v=fdVEkJ7J ... ture=share
Last edited by unterwein on 17 Dec 2011, 12:50, edited 1 time in total.

unterwein
Posts: 67
Joined: 04 Sep 2011, 10:05

Re: "Napuštena keruša"

Post by unterwein » 30 Sep 2011, 12:47

Ja se raspisao,sad vidim Consa-hvala,hvala-znaš daccijenim tvoje kritike :supz:

unterwein
Posts: 67
Joined: 04 Sep 2011, 10:05

Re: "Napuštena keruša"

Post by unterwein » 17 Dec 2011, 12:55

evo,kako sam greškom obrisao neke scene,krenuo sam malo posložiti "Kerušu".Zato sam morao ih nanovo snimiti,rekoh da malo više ubacim.Tako je nastala nova,malo bolja(ipak iskustvo malo me uči:),ali dosta scena je iz stare.Snimljeno je više akcije,malo bolja razrada i više posvete-"Čovjekovom najboljem prijatelju",Cuju i sl.
Iako u filmićima dosta pazim na scene borbi,moram napomenuti,da pošto psi imaju glavnu ulogu(pogotovo doge,koje su jako nježne),snima se kako i dokle one hoće.Znači nema mjesta ponavljanju,a kamoli nekom pretjerivanju,da se kuji ubije volja ili slučajno ozlijedi.Ali po meni,svejedno solidno ispadnu:)
pa evo,nova verzija "Napuštene keruše":
http://www.youtube.com/watch?v=fdVEkJ7J ... ture=share

Post Reply