Filmovi koji su iznenadili

Sve o industriji, VHS, DVD, filmovi iz kućne radinosti itd.
Post Reply
olio
Posts: 2392
Joined: 22 Aug 2008, 00:28

Filmovi koji su iznenadili

Post by olio » 29 Jul 2011, 18:13

Baš me zanima koji su filmovi vas iznenadili, npr. išli ste ga gledat i imali užasno mišljenje a film je oduševia ili trailer užasan i jedva se natjeraš pogledat film kad ono boom.

Da krenem

The Shrine - iako su komentari bili dobri na forumu, svejedno mi je izgleda po traileru loše odglumljen i jeftin. Na kraju sam bia oduševljen, a još je pridonilo to što sam uša sumnjivo u film.

Magadheera - vidia sam neki isječak koji mi je izgleda smiješno te sam očekiva nešto tipa Alluda Majaka (oba su telugu filmovi), ali mene je film nevjerojatno zarobia. Film mi je bia predivan, od priče, koreografija, pjesama, glume. Sve mi je izgledalo tako super, čak sam se skoro rasplaka u jednom trenutku :lol: . Još dan danas slušam soundtrack iako ni riječ ne kužim.

filmofil
Posts: 4658
Joined: 26 Jan 2008, 19:57
Location: Suzuran
Contact:

Re: Filmovi koji su iznenadili

Post by filmofil » 03 Aug 2011, 17:19

ne mogu se sjetiti sada takvih filmova, ako ih uopće imam...problem je u tome da u 99% slučajeva ni ne gledam film od kojeg ništa ne očekujem :)
This is the Zodiac speaking.

User avatar
blessa
Posts: 187
Joined: 30 Mar 2009, 14:19
Location: bihac

Re: Filmovi koji su iznenadili

Post by blessa » 09 Oct 2011, 13:18

Megan is missing- pročitala da je film šokantan, mada baš nisam u to vjerovala, jer takvo nešto pročitam za x filmova i onda na kraju ko da sam crtani pogledala, al kad sam pogledala Megan ostala sam ono :shock:

treba biti još neočekivanih iznenađenja, al ne mogu se trenutno sjetiti

User avatar
Asfodel
Posts: 15492
Joined: 08 Dec 2007, 21:37
Location: Chopping Mall
Contact:

Re: Filmovi koji su iznenadili

Post by Asfodel » 09 Oct 2011, 16:19

Dobra tema, samo što sam sad prelijena da razmišljam.. no ima toga, puno :)
I mean, a few little tiny murders and everyone just freaks out

User avatar
Scarface
Posts: 8071
Joined: 30 Jun 2007, 20:24

Re: Filmovi koji su iznenadili

Post by Scarface » 09 Oct 2011, 23:44

Iskreno, Drive ma oduševija, jer san očekiva tipičan akcijski film ( a nisan bija upoznat s redateljevim opusom, inače bi zna da će film bit malo posebniji), kad ono ispalo nešto sasvim drukčije.

Isto tako, iznenadija me i Super, očekiva san tipičnu kopiju Kick Ass-a, a dobija bolesno nastran i perverzan film koji ruši određene tabue.
I think human consciousness, is a tragic misstep in evolution. We became too self-aware, nature created an aspect of nature separate from itself, we are creatures that should not exist by natural law.

Post Reply