Koliko često gledate filmove?

Sve o industriji, VHS, DVD, filmovi iz kućne radinosti itd.
Post Reply
User avatar
Wendigo
Posts: 14771
Joined: 08 Nov 2006, 17:10
Location: Dublin, Ireland

Re: Koliko često gledate filmove?

Post by Wendigo » 18 Apr 2011, 19:11

ma ja jedva pogledam jedan film do kraja. osim ako nije nešto što me ultra zanima.

User avatar
callac
Posts: 7008
Joined: 05 Feb 2009, 23:07
Location: Rosewood

Re: Koliko često gledate filmove?

Post by callac » 18 Apr 2011, 20:19

Scarface wrote:
Bub wrote:
Scarface wrote:Znan koji mi je tjedni rekord, a to je 46 filmova- iskreno, ta brojka mi i nije nešto, može to i više.
Mene ovo isto interesira, mislim svaka čast, to je nekih 6 filmova okolo 9 do 10h dnevno u komadu plus obaveze još i pauze između filmova, spavanje. Moguće, ali ovo boldano hmmm...
Ma to je bilo priko božićnih praznika jedne godine, kad san doslovno samo gleda filmove. Moglo se vremenski to i više, tako da zato nisan impresioniran brojkom.

Inače, iako zvuči nevjerojatno, zapravo i nije. Prvo, ne učin redovito nego kampanjski, fala Bogu, uspješno, al svejedno kampanjski. Da, medicina se može tako studirat, ma štagod vam ostali nasrali, smao preuveličavaju. Probe su dva puta tjedno po 3 sata, no big deal, stigne se. Na forum znan ostat logiran dok gledan filmove, šta virujen i većina ode radi. Jednostavno, umisto da oden na kavu-dvi dnevno, ja pogledan film (naravno, sitgne se i kava i film, uz dobru organizaciju). Kad malo razmislite, i vi biste to mogli bez problema, samo šta vrime doslovno proleti ako ne radiš nešto konkretno, pa vam se čini da nemate vrimena. Naravno, ima dana kad ste ili premoreni ili nemate volje, meni je ovo više-manje životni ritam, pa je to to.
Ah, da nam je svima kao tebi... :) uživaj dok se ne zaposliš :wink: a nama ženkama je još u igri milijun drugih obaveza koje (neke od) ja radim i uz gledanje filma/serije, a to su peglanje, pranje posuđa i veša, pospremanje stana, kuhanje ručka, večere, šetanje životinje tri puta dnevno i prije spavanja treba zadovoljit fizičke potrebe svojeg mužjaka :lol: (ajd, u to vrijeme još nisam počela ništa gledati, al stignem još :lol: )
'Cause two can keep a secret
If one of them is dead.


User avatar
Bub
Posts: 4298
Joined: 29 May 2010, 13:38
Location: Zombieland

Re: Koliko često gledate filmove?

Post by Bub » 18 Apr 2011, 20:31

Točno i ja to sve radim, osim zadovoljavanje mužjaka naravno. :zubifale: Što me sad to čini ženskom? :? :lol: Živio bih u totalnom kaosu da to sve ne radim, je mrsko mi je, ali hebi ga, što se mora mora se.

User avatar
Asfodel
Posts: 15492
Joined: 08 Dec 2007, 21:37
Location: Chopping Mall
Contact:

Re: Koliko često gledate filmove?

Post by Asfodel » 18 Apr 2011, 23:35

Scarface wrote:Na forum znan ostat logiran dok gledan filmove, šta virujen i većina ode radi.
Ne.

Prva božja zapovijed bi trebala glasiti Ja sam gospodin, Film tvoj, nemaj drugih zanimacija uz mene. 8)
I mean, a few little tiny murders and everyone just freaks out

User avatar
Scarface
Posts: 8071
Joined: 30 Jun 2007, 20:24

Re: Koliko često gledate filmove?

Post by Scarface » 19 Apr 2011, 11:43

Asfodel wrote:
Scarface wrote:Na forum znan ostat logiran dok gledan filmove, šta virujen i većina ode radi.
Ne.

Prva božja zapovijed bi trebala glasiti Ja sam gospodin, Film tvoj, nemaj drugih zanimacija uz mene. 8)
A šta je sa stripovima i serijama? Sin i Duh Sveti?
I think human consciousness, is a tragic misstep in evolution. We became too self-aware, nature created an aspect of nature separate from itself, we are creatures that should not exist by natural law.

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Koliko često gledate filmove?

Post by john_constantine » 19 Apr 2011, 17:28

Ma nikad mi nije jasno to čuđenje radi količine odgledanog, pročitanog od Scarfacea. Ako imaš volje,vremena i organizacije, zašto ne? Više mi je dojmljivo fraza "mozak je kao kompjutor", ono, baš zapamtiti toliku količinu podataka od serija, stripova i slično. Ma ja bez problema vrtim dosta stripova, bez problema pratim neke serije iako više gledam, pa povijest ili ove knjige. A drugi se još i čude, naročito ako znam podatke s posla. Gdje je što, koji tehnički, radni i slično. Naročito kada nemam nikakvo štivo, pa se dosađujem... onda samo mislim na Watchmen i uhvatim se u filozofskim razmišljanjima o likovima, povijesti i slično...
Michel puši karu.

User avatar
Asfodel
Posts: 15492
Joined: 08 Dec 2007, 21:37
Location: Chopping Mall
Contact:

Re: Koliko često gledate filmove?

Post by Asfodel » 19 Apr 2011, 19:15

Scarface wrote:
Asfodel wrote:
Scarface wrote:Na forum znan ostat logiran dok gledan filmove, šta virujen i većina ode radi.
Ne.

Prva božja zapovijed bi trebala glasiti Ja sam gospodin, Film tvoj, nemaj drugih zanimacija uz mene. 8)
A šta je sa stripovima i serijama? Sin i Duh Sveti?
Ma nisi skužio, zajebavam se isključivo što se tiče zanimacija tijekom gledanja određenog filma :lol:
I mean, a few little tiny murders and everyone just freaks out

User avatar
Sammy
Posts: 8524
Joined: 04 Apr 2009, 22:49
Location: Našice

Re: Koliko često gledate filmove?

Post by Sammy » 19 Apr 2011, 22:51

slabo, mozda jedno 5-6 filmova mjesecno, nemogu se izvlacit na to da nemam vremena, kad ga imam mi je losa organizacija i raspodjela vremena i jebiga :lol:

a za popisivanje pogledanog koristim program EMDB..
You have enemies? Good. That means you’ve stood up for something, sometime in your life.

User avatar
Scarface
Posts: 8071
Joined: 30 Jun 2007, 20:24

Re: Koliko često gledate filmove?

Post by Scarface » 20 Apr 2011, 00:37

@Asfodel- naravno da san skužija, al kad već film ima svoju zapovijed, šta je s ova dva? :kokicarenje:
I think human consciousness, is a tragic misstep in evolution. We became too self-aware, nature created an aspect of nature separate from itself, we are creatures that should not exist by natural law.

User avatar
elrania
Posts: 23132
Joined: 04 Feb 2007, 18:13

Re: Koliko često gledate filmove?

Post by elrania » 20 Apr 2011, 13:11

u nedjelju sam pogledala 2 filma jedan za drugim i osjećala sam se preporođeno. :lol:
nadam se da bude još takvih prilika uskoro.

User avatar
Asfodel
Posts: 15492
Joined: 08 Dec 2007, 21:37
Location: Chopping Mall
Contact:

Re: Koliko često gledate filmove?

Post by Asfodel » 20 Apr 2011, 17:52

Scarface wrote:@Asfodel- naravno da san skužija, al kad već film ima svoju zapovijed, šta je s ova dva? :kokicarenje:
Ništa s ta dva, to je offtopic, a i apsolutno nevezano uz moje zajebavanje :)

Ljudi ovdje, jel stvarno većina radi nešto deseto dok gleda film?
Usput, ja kad i imam vremena nemam snage gledati više od 2 filma dnevno, najčešće bude jedan.
I mean, a few little tiny murders and everyone just freaks out

User avatar
metallicat
Posts: 11271
Joined: 03 Nov 2006, 20:08
Location: in the ground
Contact:

Re: Koliko često gledate filmove?

Post by metallicat » 20 Apr 2011, 17:54

ja nikad, sjedim ili ležim i gledam. većinom i wc čeka da film završi :lol: nema mi to smisla, ili gledam ili ne. ako je ultra mega dosadan, odustanem, mada je to jako jako rijetko.
Image

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Koliko često gledate filmove?

Post by john_constantine » 20 Apr 2011, 18:35

Asfodel wrote:
Scarface wrote:@Asfodel- naravno da san skužija, al kad već film ima svoju zapovijed, šta je s ova dva? :kokicarenje:
Ništa s ta dva, to je offtopic, a i apsolutno nevezano uz moje zajebavanje :)

Ljudi ovdje, jel stvarno većina radi nešto deseto dok gleda film?
Usput, ja kad i imam vremena nemam snage gledati više od 2 filma dnevno, najčešće bude jedan.
ma kada sam na kompu, i bude riječ o nekom dosadnom filmu, onda radim nešto na njemu...
Michel puši karu.

User avatar
Scarface
Posts: 8071
Joined: 30 Jun 2007, 20:24

Re: Koliko često gledate filmove?

Post by Scarface » 20 Apr 2011, 18:42

metallicat wrote:ja nikad, sjedim ili ležim i gledam. većinom i wc čeka da film završi :lol: nema mi to smisla, ili gledam ili ne. ako je ultra mega dosadan, odustanem, mada je to jako jako rijetko.
Krivo ste me shvatili. Ja ostanen logiran na forumu, al ne pišen po njemu i tog trena ga ne pratin, jer gledan film, no izgleda kao da san na forumu, dok zapravo nisan. :jawbreaker:
I think human consciousness, is a tragic misstep in evolution. We became too self-aware, nature created an aspect of nature separate from itself, we are creatures that should not exist by natural law.

User avatar
metallicat
Posts: 11271
Joined: 03 Nov 2006, 20:08
Location: in the ground
Contact:

Re: Koliko često gledate filmove?

Post by metallicat » 20 Apr 2011, 18:47

Scarface wrote:
metallicat wrote:ja nikad, sjedim ili ležim i gledam. većinom i wc čeka da film završi :lol: nema mi to smisla, ili gledam ili ne. ako je ultra mega dosadan, odustanem, mada je to jako jako rijetko.
Krivo ste me shvatili. Ja ostanen logiran na forumu, al ne pišen po njemu i tog trena ga ne pratin, jer gledan film, no izgleda kao da san na forumu, dok zapravo nisan. :jawbreaker:
ma ja sam te shvatila, i asf, samo je nastavila s tim i pitala druge što oni rade ili ne dok gledaju film :wink:
Image

Post Reply