Crne komedije

Sve o industriji, VHS, DVD, filmovi iz kućne radinosti itd.
Post Reply
Mr. Bakmilo
Posts: 414
Joined: 06 May 2010, 22:53
Contact:

Crne komedije

Post by Mr. Bakmilo » 29 Aug 2010, 18:18

koliko sam uspio primjetit nema ovaj topik, a ja kao veliki ljubitelj crnih komedija imam ga čast ostvorit :zubifale:
mogao bi sam za sebe reći da ne volim komedije s previše kreveljenja i zapravo nije mi baš svaka komedija urnebesno smiješna, dapače, glup mi je dosta humor. a ono što volim je definitivno crni humor u filmovima(:
kako vi stojite s crnim komedijama i volio bi da podijelite samnom par vama dragih filmova?

baš jučer sam gledao film adamova jabuka i odličan mi je bio. jest da je film više crn, nego što je komedija ali definitivno mi je jedan od dražih crnjaka(:
uz to bi još stavio Dead at the Funeral, Broken Flowers, Rushmore, Fargo, Dr. Strangelove

User avatar
remike2
Posts: 4838
Joined: 11 Apr 2010, 11:52
Contact:

Re: Crne komedije

Post by remike2 » 29 Aug 2010, 18:28

Ja obožavam crne komedije, jučer ponovno pogledao The Big Lebowski, taj film jednostavno obožavam, inače neke od najdražih crnih komedija su mi: Throw Momma from the Train Dannya DeVita, Fargo i The Big Lebowski braće Cohen, The King of Comedy i After Hours Martina Scorsesea, Dr. Strangelove Stanleya Kubricka, Rushmore Wesa Andersona, itd...
But, you know, I knew something must be rotten in Denmark. There was no way you could like me that much. Man, I can't tell you how relieved I was when you took off your dress, you... you didn't have a dick.

User avatar
DEXTER
Posts: 1877
Joined: 18 Dec 2008, 18:25
Location: Miami Metro Police Department
Contact:

Re: Crne komedije

Post by DEXTER » 29 Aug 2010, 20:50

mojih top 5..

1. The War of the Roses
2. Serial Mom
3. Beautiful Creatures
4. Drop Dead Gorgeous
5. Delicatessen

i naravno serija dead like me :prayer: 8)
[img]http://i34.tinypic.com/szd35x.png[/img]
[i][b]America's favorite serial killer.[/b][/i]

User avatar
Andrej
Posts: 3451
Joined: 08 Jul 2010, 00:38
Location: In Homer Simpsons brain.........

Re: Crne komedije

Post by Andrej » 29 Aug 2010, 21:55

Najcrnja od svih - Life of Brian (1979) :prayer:
We're all mad here...

User avatar
hitman_4
Posts: 7008
Joined: 07 Dec 2008, 15:30

Re: Crne komedije

Post by hitman_4 » 13 Sep 2010, 21:47

remike2 wrote:Ja obožavam crne komedije, jučer ponovno pogledao The Big Lebowski, taj film jednostavno obožavam, inače neke od najdražih crnih komedija su mi: Throw Momma from the Train Dannya DeVita, Fargo i The Big Lebowski braće Cohen, The King of Comedy i After Hours Martina Scorsesea, Dr. Strangelove Stanleya Kubricka, Rushmore Wesa Andersona, itd...
odlični :D
Image

Image

Image

Post Reply