Najbolji fajt ikada :D

Sve o industriji, VHS, DVD, filmovi iz kućne radinosti itd.
User avatar
Mairosu
Posts: 866
Joined: 03 Oct 2006, 22:00
Location: Ministarstvo za istrazivanje ruda i gubljenje vremena
Contact:

Post by Mairosu » 30 Jan 2007, 22:26

E, ono tamburanje ispred banke u Heatu JEBE KEVE. Ono je pravi shootout.

User avatar
Donnie Darko
Posts: 1761
Joined: 05 Oct 2006, 19:04
Location: Prilaz Nelsona Mandele

Post by Donnie Darko » 30 Jan 2007, 22:37

mislis ono na pocetku...ok je to al film mi je malo predugacak ipak

User avatar
Rodman
Posts: 242
Joined: 06 Oct 2006, 11:35

Post by Rodman » 30 Jan 2007, 23:13

Ne na pocetku, sredina, malo poslije sredine.

User avatar
Rodman
Posts: 242
Joined: 06 Oct 2006, 11:35

Post by Rodman » 31 Jan 2007, 00:37

Vidim da niko nije stavio fajt Superman vs Superman :D u dvojci ako se ne varam.

pain_of_salvation
Posts: 225
Joined: 13 Dec 2006, 22:37
Location: Selo

Post by pain_of_salvation » 31 Jan 2007, 09:48

ma vi ste u kurcu, niste spomenili najbolje scene.....


lundgren vs. cary hiroyuki takagawa - obračun u malom tokiu
rocky vs. lundgren - rocky 4 (najbolja borba)

a gdje je

james caan vs. ostali - rollerball (pitam se koliko vas je gledalo ovaj film :roll: )

a tek kultna

van damme vs. tong po - kickboxer

ili možda

liu kang vs. shang tsung - mortal kombat

a tek

brandon lee vs. ostali - the crow


:roll:

User avatar
Dragonrage
Posts: 8424
Joined: 06 Oct 2006, 09:44
Location: Zagreb
Contact:

Post by Dragonrage » 31 Jan 2007, 10:39

Mairosu wrote:E, ono tamburanje ispred banke u Heatu JEBE KEVE. Ono je pravi shootout.
Meni je odličan i onaj u Collateralu, u noćnom klubu...predobro, a totalno me fascinirao i onaj obračun na kraju Miami Vice-a...Mann je majstor u tome...jedan od najrealnijih shootouta koji sam vidio na filmu :supz: :supz: :prayer: :prayer:
Rodman wrote:Vidim da niko nije stavio fajt Superman vs Superman :D u dvojci ako se ne varam.
Ne to je bilo u trojci...i tog se ne sjećam baš najbolje...no onaj iz dvojke kad se fajta protiv Generala Zoda i ekipe :supz: :supz: :supz: :prayer:
pain_of_salvation wrote:ma vi ste u kurcu, niste spomenili najbolje scene.....


lundgren vs. cary hiroyuki takagawa - obračun u malom tokiu
rocky vs. lundgren - rocky 4 (najbolja borba)

a gdje je

james caan vs. ostali - rollerball (pitam se koliko vas je gledalo ovaj film Rolling Eyes )

a tek kultna

van damme vs. tong po - kickboxer

ili možda

liu kang vs. shang tsung - mortal kombat

a tek

brandon lee vs. ostali - the crow
Hej, bez ljutnje hehe...ja osobno sam spomenuo samo neke od meni najdražih... :D :D

undgren vs. cary hiroyuki takagawa bi se našao i na mojoj listi...a rocky vs. lundgren - rocky 4 sam i ja spomenuo...
Rollerball mi i nije nešto...ni stari, a posebice ne novi...
van damme vs. tong po - kickboxer sam jednostavno zaboravio spomenuti, iako mi je jedna od fejvret...

Iz Mortal Kombata ih ima dosta dobrih, ali ih se ne sjećam pretjerano, dok mi je šora u vrani tak tak...

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Post by john_constantine » 31 Jan 2007, 11:17

E, mortal kombat, obožavam taj film, sto puta sam ga gledao na VHS - u do izlizanja, ali sada sam prestao jer mi je dosadni brat morao presnimiti film i snimi ga za RTL - a, pa mi cijeli film uništavaju reklame.

Osim prve scene kada se pojavljuju Scorpion i Sub zero uz efektnu glazbu... Bilo je dobrih šora, ali najbolja je ona između Liu Kanga i Sub zeroa, a tek u underworldu između onog negativca i Liua, a tek efektno lomljenje vrata seksi Tanje i Kanoa + super noge. :lol: A niti završna bitka kada se Liu bori protiv više raznih boraca odjednom nije za odbaciti.

E a nitko nije spomenuo X - men serijal? Osim što Mystique ima vrlo seksi tijelo, dobro se bori. :wink:

User avatar
Dragonrage
Posts: 8424
Joined: 06 Oct 2006, 09:44
Location: Zagreb
Contact:

Post by Dragonrage » 31 Jan 2007, 11:25

john_constantine wrote:
E a nitko nije spomenuo X - men serijal? Osim što Mystique ima vrlo seksi tijelo, dobro se bori. :wink:
A nisu mi ti fajtovi u X-menima baš nekaj posebno...ono, to vidiš u svakom drugom akcijskom filmu danas...lete naokolo po zraku i izvode akrobacije...

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Post by john_constantine » 31 Jan 2007, 11:31

Dragonrage wrote:
john_constantine wrote:
E a nitko nije spomenuo X - men serijal? Osim što Mystique ima vrlo seksi tijelo, dobro se bori. :wink:
A nisu mi ti fajtovi u X-menima baš nekaj posebno...ono, to vidiš u svakom drugom akcijskom filmu danas...lete naokolo po zraku i izvode akrobacije...
i mislio sam da ćeš to spomenuti. :lol:

A Oldboy? Kada glavni lik čekićem umlaćuje hrpu negativaca. Upravo sada opet gledam tu scenu. :D

Gosp.
Posts: 2157
Joined: 25 Oct 2006, 23:15

Post by Gosp. » 31 Jan 2007, 11:37

Hando i prijatelji protiv Azijata, Romper Stomper.
Gledao sam ponovno jučer film pa se sjetih.
Better to reign in Hell than to serve in Heaven.

User avatar
Dragonrage
Posts: 8424
Joined: 06 Oct 2006, 09:44
Location: Zagreb
Contact:

Post by Dragonrage » 31 Jan 2007, 11:53

john_constantine wrote:

A Oldboy? Kada glavni lik čekićem umlaćuje hrpu negativaca. Upravo sada opet gledam tu scenu. :D
To sam spomenuo :wink: :D

User avatar
Dragonrage
Posts: 8424
Joined: 06 Oct 2006, 09:44
Location: Zagreb
Contact:

Post by Dragonrage » 31 Jan 2007, 11:54

E da...

Hellboy vs. zvijeri iz pakla....kad zavitla onog i baci u zid...a imao je on još dobrih fajtova u tom filmu....

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Post by john_constantine » 31 Jan 2007, 11:56

A Hrid? Tamo je bio dobar fajt između Seana Conneryja i onog obrijanog tipa kojega na kraju sredi tako da mu stavi lance oko vrata i nategne ga. :wink:

Onda vučje bratstvo. :D Najbolji mi je fight kada indijanac radi one djevojke bori protiv dvojice, ajdemo reći, indijanaca. :lol: I onda one cure, pa tipovi s metalnim kandžama. :D

Demolition man - Wesley snipes sam protiv policajaca + borba u L.A. u muzeju s sylesterom stalloneom.

Mistične rijeke - kung fu scena s Vincentom Casselom i dvojicom neonacista.

Batman returns - šora protiv klaunova ubojica. :lol: A najjače je ono kada stavi dinamit na onog golemoga i onda u kanalizaciju.

Mummy - Brendan fraser vs mumije. :lol:

User avatar
Dragonrage
Posts: 8424
Joined: 06 Oct 2006, 09:44
Location: Zagreb
Contact:

Post by Dragonrage » 31 Jan 2007, 13:45

john_constantine wrote:A Hrid? Tamo je bio dobar fajt između Seana Conneryja i onog obrijanog tipa kojega na kraju sredi tako da mu stavi lance oko vrata i nategne ga. :wink:

Onda vučje bratstvo. :D Najbolji mi je fight kada indijanac radi one djevojke bori protiv dvojice, ajdemo reći, indijanaca. :lol: I onda one cure, pa tipovi s metalnim kandžama. :D

Demolition man - Wesley snipes sam protiv policajaca + borba u L.A. u muzeju s sylesterom stalloneom.

Mistične rijeke - kung fu scena s Vincentom Casselom i dvojicom neonacista.

Batman returns - šora protiv klaunova ubojica. :lol: A najjače je ono kada stavi dinamit na onog golemoga i onda u kanalizaciju.

Mummy - Brendan fraser vs mumije. :lol:
To u Hridi mi i nije neš spektakularno...bolji mi je obračun između specijalaca, ako bi se to uopće moglo zvati obračunom jer je to zapravo masakr...
Vučje bratstvo sam htio spomenuti i nikako da dođe na red, jer tamo ima fenomenalnih fajtova...najjači mi je definitivno onaj prvi, na početku filma po kiši...predobro, totalno stripovski....po uzoru na to sam ja radio i svoj fajt u svom filmu...režijski mislim...sa onim usporavanjima i naglim ubrzavanjima usred udaraca...
Demolition Man...hehe...da, Snipes i Stallone...šteta kaj se oni nisu više šorali...no Snipes je imao uvjerljivo najbolje šore u Blade filmovima...
Hehehe...da Batmani su imali fora šore...recimo Catwoman vs. Batman... :D :D U ovom novom Batmanu su mi šore također ok, samo su malo nepregledne..to mu jedino zamjeram...inače odličan film....
Mummy ima zabavne šore...u dvojci je dobro kad se Brendan i Voslo ili kak već zove šoraju pa upadne Scorpion King hehe....

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Post by john_constantine » 31 Jan 2007, 14:11

A total recall? Ne vidi se svaki dan da Sharon Stone udari nogom u Arnijeva muda. :lol: :lol: A tek ono za znanstvenicima, kako ih rasturi ili borba na dizalu s Ironsideom.

E filma Bilo jednom u Kini se slabo sjećam, ali bilo je ono dobrih tučnjava. A ima i onaj film Kung fu...

Post Reply