Kolekcionari u nama

Sve o industriji, VHS, DVD, filmovi iz kućne radinosti itd.
User avatar
metallicat
Posts: 11271
Joined: 03 Nov 2006, 20:08
Location: in the ground
Contact:

Post by metallicat » 23 Nov 2007, 23:47

dodo wrote:
metallicat wrote:ali ne pričam ja o vama dvoje :D nešto si horroru napisao pa sam to kvotala i ashu pa sam i to kvotala :D :wink: samo sam postavila pitanje na koje nisam dobila odg. to mi dovoljno. :wink:
pa zato što su mi stavili te riječi u usta koje ja nisam rekao.
moram još nešto napisat, sry :lol: al shvaćaš da tako ti drugima guraš riječi koje nisu rekli? napraviš veliku zbrku nizašto..
Image

User avatar
A$H
Posts: 19055
Joined: 10 Oct 2006, 11:23
Location: Clubhouse

Post by A$H » 23 Nov 2007, 23:47

dodo wrote:
metallicat wrote:ali ne pričam ja o vama dvoje :D nešto si horroru napisao pa sam to kvotala i ashu pa sam i to kvotala :D :wink: samo sam postavila pitanje na koje nisam dobila odg. to mi dovoljno. :wink:
pa zato što su mi stavili te riječi u usta koje ja nisam rekao.
kaj nisi rekao..pogledaj svoje postove opet...nitko ovdje ti sigurno nije dirao postove i izmjenjivao...
It's A Bird... It's A Plane... It's SUPERA$H!!

User avatar
dodo
Posts: 1286
Joined: 09 Nov 2007, 19:14
Location: Rijeka

Post by dodo » 23 Nov 2007, 23:50

A$H wrote:
dodo wrote:
metallicat wrote:ali ne pričam ja o vama dvoje :D nešto si horroru napisao pa sam to kvotala i ashu pa sam i to kvotala :D :wink: samo sam postavila pitanje na koje nisam dobila odg. to mi dovoljno. :wink:
pa zato što su mi stavili te riječi u usta koje ja nisam rekao.
kaj nisi rekao..pogledaj svoje postove opet...nitko ovdje ti sigurno nije dirao postove i izmjenjivao...[/quote
pa pogledaj malo bolje. ja sam rekao da mi je freakshow sve imati na DVD.i ja isto imam nešto na orginalnim DVD ali sve to mi je malo frekasto ali to je moje mišljenje.

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Post by HorrorHR » 23 Nov 2007, 23:56

dodo wrote:Nema te tu dva dana pa onda soliš pamet.pročitaj od početka pa onda nešto govori :roll: :wink:
neću čitati, nemam zašto, dosadni su mi tvoji postovi kada se svađaš sa svojim duhovima...
dodo wrote:pa šta ako držiš ovaj forum pa izbaci me onda ako ti smetam.
ljudi se žale već na PM, ne brišem još, stvarno moraš nekakvu gadnu glupost napraviti da budeš prva osoba koja je izbačena sa foruma.
dodo wrote:Nisam pussy da ti neću odgovoriti ko neki ovdje.
nisi ništa odgovorio, odgovor je reakcija na neku temu, ti si samo napisao rečenicu dve pizdarija...
dodo wrote:tebi nisam ništa rekao niti te uvrijedio,zato me molim te pusti na miru i pričaj sa onima koji su ti ok.ako te zanima riješili smo to ja i dragonrage.
:wink: ja da te pustim na miru? hm, pa ko te dira - pogledaj još jednom što je bilo u mom komentaru... Mogao sam ga samo još žustrije napisati, ali ajde, kasno je, umorni smo...

User avatar
dodo
Posts: 1286
Joined: 09 Nov 2007, 19:14
Location: Rijeka

Post by dodo » 23 Nov 2007, 23:56

evo odite na stranu 10 pa pogledajte ja nikog nisam htjeo vrijeđati.od tu je sve počelo :wink:

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Post by HorrorHR » 23 Nov 2007, 23:58

dodo wrote:evo odite na stranu 10 pa pogledajte ja nikog nisam htjeo vrijeđati.od tu je sve počelo :wink:
ajde smiri se, nastavi preko PMa tjerati demone sa bilo kim tko te je ovdje "napadao"... Ako se želiš baciti na temu koja je poanta ovog topica, onda slobodno nastavi...

User avatar
dodo
Posts: 1286
Joined: 09 Nov 2007, 19:14
Location: Rijeka

Post by dodo » 23 Nov 2007, 23:59

HorrorHR wrote:
dodo wrote:evo odite na stranu 10 pa pogledajte ja nikog nisam htjeo vrijeđati.od tu je sve počelo :wink:
ajde smiri se, nastavi preko PMa tjerati demone sa bilo kim tko te je ovdje "napadao"... Ako se želiš baciti na temu koja je poanta ovog topica, onda slobodno nastavi...
hvala. tu je strana 10 pa pogledajte tko je počeo jer je meni svega dosta. a i negovori se o DVD nego o 3D filmovima i imao sam pravo da mi se stavljaju krive riječi u usta.

John_Ryder
Posts: 12044
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Post by John_Ryder » 09 Feb 2008, 01:35

Ajme ,koji fajt je ovdje bio prije nego šta sam se rego na forum . :roll:
Nda,da pišem o onom čemu služi ovaj topic. Ja zasad samo skupljam filmove (divx samo,nedostatak para za
oriđiđi dvd-e, makar sam odlučio da ću i to počet,al kod prvog veće prihoda love. Uz to imam i dosta stripova tipa
Alan Ford,Martin M, Zagor,Tex, NN, Dylan Dog,itd. , imam i VHS-a ,al očajne kvalitete jer su kazete presnimavane
dosta puta.
Image

Image

User avatar
maddjuro
Posts: 8318
Joined: 05 Oct 2006, 17:55
Location: zagreb

Post by maddjuro » 09 Feb 2008, 01:54

sad cu , za 3 dana, kupit nn gigant 1 za 220kn, onami sam fali nn gigant 2 za full collection
I may be an idiot, but i am no fool.

User avatar
hakmesar
Posts: 47
Joined: 04 Feb 2011, 14:11
Location: Zagreb

Re: Kolekcionari u nama

Post by hakmesar » 05 Feb 2011, 10:52

Ja kolekcionarski skupljam lutkice iz horror filmova. Počeo sam 2008 godine kad sma dobio prvu za rođendan.

Evo da ih predstavim:

Jason 18 incha

Image

Uploaded with ImageShack.us

Regan Mcneil-egzorcist

Image

Uploaded with ImageShack.us

Image

Uploaded with ImageShack.us

Billy 12 incha sa zvukovima -slagalica strave

Image

Uploaded with ImageShack.us

Image

Uploaded with ImageShack.us

Freddy Krueger 12 incha

Image

Uploaded with ImageShack.us

Image

Uploaded with ImageShack.us

Michael Myers 18 incha sa zvukovima

Image

Uploaded with ImageShack.us

Image

Uploaded with ImageShack.us

evo jedna zajednicka

Image

Uploaded with ImageShack.us


To je to za sad......u planu su jos Hannibal lecter, Pinhead,Predator,Alien...........

User avatar
Josef K
Posts: 4829
Joined: 26 Mar 2008, 19:39

Re: Kolekcionari u nama

Post by Josef K » 05 Feb 2011, 11:12

Odlično :supz:

User avatar
hakmesar
Posts: 47
Joined: 04 Feb 2011, 14:11
Location: Zagreb

Re: Kolekcionari u nama

Post by hakmesar » 05 Feb 2011, 11:20

Trudim se kolko god mogu..........problem je kaj kod nas nema nis za kupit sve moram izvana narucivat i nije bas jeftinoooo :supz:

User avatar
hitman_4
Posts: 6890
Joined: 07 Dec 2008, 15:30

Re: Kolekcionari u nama

Post by hitman_4 » 05 Feb 2011, 11:24

fora :rock:
Image

Image

Image

User avatar
remike2
Posts: 4838
Joined: 11 Apr 2010, 11:52
Contact:

Re: Kolekcionari u nama

Post by remike2 » 05 Feb 2011, 11:24

Prejebeno. :supz: 8)
But, you know, I knew something must be rotten in Denmark. There was no way you could like me that much. Man, I can't tell you how relieved I was when you took off your dress, you... you didn't have a dick.

filmofil
Posts: 4658
Joined: 26 Jan 2008, 19:57
Location: Suzuran
Contact:

Re: Kolekcionari u nama

Post by filmofil » 05 Feb 2011, 11:30

impresivno...da bar imam više volje i sredstava za to
This is the Zodiac speaking.

Post Reply