Kolekcionari u nama

Sve o industriji, VHS, DVD, filmovi iz kućne radinosti itd.
Post Reply
User avatar
horkolerbus
Posts: 978
Joined: 16 Jan 2007, 12:34
Location: Silent Hill
Contact:

Post by horkolerbus » 21 Nov 2007, 09:52

mene muci problem sa kolekcionarstvom nozeva,maceva,bodeza,mislim da sam postovao negde sliku sada je jos vece,kad god vidim neki noz sto mi se svidi dajem sve samo da ga imam,takodje i za predmete i skoljke,imam gomile predmeta iz egipta i tunisa,5,6 papirusa itd. itd. kolekcionarstvo je cudo
Istina postoji. Izmisljati se moze samo laz

User avatar
dodo
Posts: 1286
Joined: 09 Nov 2007, 19:14
Location: Rijeka

Post by dodo » 21 Nov 2007, 13:03

horkolerbus wrote:mene muci problem sa kolekcionarstvom nozeva,maceva,bodeza,mislim da sam postovao negde sliku sada je jos vece,kad god vidim neki noz sto mi se svidi dajem sve samo da ga imam,takodje i za predmete i skoljke,imam gomile predmeta iz egipta i tunisa,5,6 papirusa itd. itd. kolekcionarstvo je cudo
zanimiljivo eto i ja isto skupljam neke stvari recimo isto iz egipatske kulture imam na org papirusu crteže i imam par skulpturica. a iz afrike sam nabavio bongose i neku vrstu samostrijela s kojim ljudi gađaju voče itd. a još skupljam i razno razne upaljače tipa upaljač koji izgleda na čizmu,pištolj,auto,mobitel, itd. imam ih oko 250 različitih komada.

User avatar
maddjuro
Posts: 8324
Joined: 05 Oct 2006, 17:55
Location: zagreb

Post by maddjuro » 21 Nov 2007, 13:59

meni je najveći problem s kolekcionarstvom mojim manjak prostora, sad su mi ova 4 trobroja nathana zauzela puno mjesta
I may be an idiot, but i am no fool.

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Post by john_constantine » 21 Nov 2007, 19:14

Dragonrage wrote:
dodo wrote:
john_constantine wrote: bez uvrede, ali on mi baš nije vrijedan tih para. :oops: Radije ću skinuti divix izdanja.
vrijedan je tih para ali i ja ču isto tako skinuti rađe divx izdanje.
Pa zašto ako je vrijedan tih para...zašto ona ne kupiti tu kolekciju nego rađe skinuti divixe?? U čem je tolika draž divixa (osim što je besplatan), kad se za sitne pare može imati original kolekcija, sa svim mogućim dodacima?
pa ja se većinom razočaram u dodacima. Mene interesira kako se snimao film i to, ali ovo tu kako glumci komentiraju film, audio komentare i hrpa bezvezarija, kao fast and furious serijal, najlošiji dodaci koji su me čak uspavali...
Michel puši karu.

User avatar
A$H
Posts: 19055
Joined: 10 Oct 2006, 11:23
Location: Clubhouse

Post by A$H » 21 Nov 2007, 19:15

john_constantine wrote:
Dragonrage wrote:
dodo wrote: vrijedan je tih para ali i ja ču isto tako skinuti rađe divx izdanje.
Pa zašto ako je vrijedan tih para...zašto ona ne kupiti tu kolekciju nego rađe skinuti divixe?? U čem je tolika draž divixa (osim što je besplatan), kad se za sitne pare može imati original kolekcija, sa svim mogućim dodacima?
pa ja se većinom razočaram u dodacima. Mene interesira kako se snimao film i to, ali ovo tu kako glumci komentiraju film, audio komentare i hrpa bezvezarija, kao fast and furious serijal, najlošiji dodaci koji su me čak uspavali...
Najbolji dodaci su na Evil Dead Trilogy DVD-ima 8) :lol:
It's A Bird... It's A Plane... It's SUPERA$H!!

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Post by john_constantine » 21 Nov 2007, 20:04

A$H wrote:
john_constantine wrote:
Dragonrage wrote: Pa zašto ako je vrijedan tih para...zašto ona ne kupiti tu kolekciju nego rađe skinuti divixe?? U čem je tolika draž divixa (osim što je besplatan), kad se za sitne pare može imati original kolekcija, sa svim mogućim dodacima?
pa ja se većinom razočaram u dodacima. Mene interesira kako se snimao film i to, ali ovo tu kako glumci komentiraju film, audio komentare i hrpa bezvezarija, kao fast and furious serijal, najlošiji dodaci koji su me čak uspavali...
Najbolji dodaci su na Evil Dead Trilogy DVD-ima 8) :lol:
to sigurno. 8) 8)
Michel puši karu.

User avatar
Vorador
Posts: 1982
Joined: 06 Oct 2006, 00:03
Location: Rijeka

Post by Vorador » 21 Nov 2007, 20:21

A$H wrote:
john_constantine wrote:
Dragonrage wrote: Pa zašto ako je vrijedan tih para...zašto ona ne kupiti tu kolekciju nego rađe skinuti divixe?? U čem je tolika draž divixa (osim što je besplatan), kad se za sitne pare može imati original kolekcija, sa svim mogućim dodacima?
pa ja se većinom razočaram u dodacima. Mene interesira kako se snimao film i to, ali ovo tu kako glumci komentiraju film, audio komentare i hrpa bezvezarija, kao fast and furious serijal, najlošiji dodaci koji su me čak uspavali...
Najbolji dodaci su na Evil Dead Trilogy DVD-ima 8) :lol:
Nisu, nego na Alien Quadrilogy i The Lord of The Rings Trilogy Extended Edition 8) 8) :lol: :lol:

User avatar
maddjuro
Posts: 8324
Joined: 05 Oct 2006, 17:55
Location: zagreb

Post by maddjuro » 21 Nov 2007, 23:00

meni su super audi komentari za leoneove westerne, podosta se u njima da za naučit
I may be an idiot, but i am no fool.

User avatar
dr_gonzo
Posts: 6280
Joined: 26 Nov 2006, 23:45
Location: Šibenik, HRVATSKA
Contact:

Post by dr_gonzo » 21 Nov 2007, 23:25

A$H wrote:
Najbolji dodaci su na Evil Dead Trilogy DVD-ima 8) :lol:
Legendrano
"The difference between a democracy and a dictatorship is that in a democracy you vote first and take orders later; in a dictatorship you don`t have to waste your time voting. "

- Charles Bukowski -

User avatar
dr_gonzo
Posts: 6280
Joined: 26 Nov 2006, 23:45
Location: Šibenik, HRVATSKA
Contact:

Post by dr_gonzo » 21 Nov 2007, 23:26

Djuro21 wrote:meni su super audi komentari za leoneove westerne, podosta se u njima da za naučit
Puno toga... 8)
"The difference between a democracy and a dictatorship is that in a democracy you vote first and take orders later; in a dictatorship you don`t have to waste your time voting. "

- Charles Bukowski -

User avatar
Dragonrage
Posts: 8424
Joined: 06 Oct 2006, 09:44
Location: Zagreb
Contact:

Post by Dragonrage » 22 Nov 2007, 09:25

john_constantine wrote:
Dragonrage wrote:
dodo wrote: vrijedan je tih para ali i ja ču isto tako skinuti rađe divx izdanje.
Pa zašto ako je vrijedan tih para...zašto ona ne kupiti tu kolekciju nego rađe skinuti divixe?? U čem je tolika draž divixa (osim što je besplatan), kad se za sitne pare može imati original kolekcija, sa svim mogućim dodacima?
pa ja se većinom razočaram u dodacima. Mene interesira kako se snimao film i to, ali ovo tu kako glumci komentiraju film, audio komentare i hrpa bezvezarija, kao fast and furious serijal, najlošiji dodaci koji su me čak uspavali...
Na krivim filmovima tražiš dobre dodatke...

recimo u slučaju Evil deada, Batmanima, Jurskim Parkovima, Alienima itd imaš fenomenalne dodatke i kometare...pa čak in Residen Evilu 1 & 2 koliko god filmovi bili liši, dodaci su jako dobri, fakat u detalje objašnjavaju kako su nešto radili...
A$H wrote:Najbolji dodaci su na Evil Dead Trilogy DVD-ima 8) :lol:
Gledao sam sva 3 filma sad sa komentarima i sve dodatke...fakat saznaš i naučiš pun kurac...kako su snimali pojedine scene i sl....

User avatar
A$H
Posts: 19055
Joined: 10 Oct 2006, 11:23
Location: Clubhouse

Post by A$H » 22 Nov 2007, 11:43

Dragonrage wrote:
john_constantine wrote:
Dragonrage wrote: Pa zašto ako je vrijedan tih para...zašto ona ne kupiti tu kolekciju nego rađe skinuti divixe?? U čem je tolika draž divixa (osim što je besplatan), kad se za sitne pare može imati original kolekcija, sa svim mogućim dodacima?
pa ja se većinom razočaram u dodacima. Mene interesira kako se snimao film i to, ali ovo tu kako glumci komentiraju film, audio komentare i hrpa bezvezarija, kao fast and furious serijal, najlošiji dodaci koji su me čak uspavali...
Na krivim filmovima tražiš dobre dodatke...

recimo u slučaju Evil deada, Batmanima, Jurskim Parkovima, Alienima itd imaš fenomenalne dodatke i kometare...pa čak in Residen Evilu 1 & 2 koliko god filmovi bili liši, dodaci su jako dobri, fakat u detalje objašnjavaju kako su nešto radili...
A$H wrote:Najbolji dodaci su na Evil Dead Trilogy DVD-ima 8) :lol:
Gledao sam sva 3 filma sad sa komentarima i sve dodatke...fakat saznaš i naučiš pun kurac...kako su snimali pojedine scene i sl....
pa da..zato jer su se tad filmovi snimali "pošteno" i na kraju si su znali (od glumaca do redatelja) kako su to napravili i snimili..a danas glumce nije briga kako nešto rade, a redatelj može samo u dodacima reć "pa to smo napravili kompjuterski i ovo i ovo i ovo"...jebeš takve dodatke...
It's A Bird... It's A Plane... It's SUPERA$H!!

User avatar
dodo
Posts: 1286
Joined: 09 Nov 2007, 19:14
Location: Rijeka

Post by dodo » 22 Nov 2007, 14:00

A$H wrote:
Dragonrage wrote:
john_constantine wrote: pa ja se većinom razočaram u dodacima. Mene interesira kako se snimao film i to, ali ovo tu kako glumci komentiraju film, audio komentare i hrpa bezvezarija, kao fast and furious serijal, najlošiji dodaci koji su me čak uspavali...
Na krivim filmovima tražiš dobre dodatke...

recimo u slučaju Evil deada, Batmanima, Jurskim Parkovima, Alienima itd imaš fenomenalne dodatke i kometare...pa čak in Residen Evilu 1 & 2 koliko god filmovi bili liši, dodaci su jako dobri, fakat u detalje objašnjavaju kako su nešto radili...
A$H wrote:Najbolji dodaci su na Evil Dead Trilogy DVD-ima 8) :lol:
Gledao sam sva 3 filma sad sa komentarima i sve dodatke...fakat saznaš i naučiš pun kurac...kako su snimali pojedine scene i sl....
pa da..zato jer su se tad filmovi snimali "pošteno" i na kraju si su znali (od glumaca do redatelja) kako su to napravili i snimili..a danas glumce nije briga kako nešto rade, a redatelj može samo u dodacima reć "pa to smo napravili kompjuterski i ovo i ovo i ovo"...jebeš takve dodatke...
tako je :D jedini pravi odgovor. :wink: danas ubacuju te dodatke u filmove ko ludi samo da se filmovi što više rasprodaju(čast izuzecima) isto tako rade i 3D filmove koja glupost.orginale kupujem jedino ako mi je loš divx ,inaće nikada.Onaj ko to voli nek izvoli nikom ne zamjeram.
Last edited by dodo on 24 Nov 2007, 19:22, edited 1 time in total.

User avatar
Dragonrage
Posts: 8424
Joined: 06 Oct 2006, 09:44
Location: Zagreb
Contact:

Post by Dragonrage » 22 Nov 2007, 14:31

dodo wrote:Isto tako rade i 3D filmove koja glupost.
Na ovo ću samo reći...LOL 8) :roll: :lolcina: :rotflmao:

User avatar
dodo
Posts: 1286
Joined: 09 Nov 2007, 19:14
Location: Rijeka

Post by dodo » 22 Nov 2007, 14:36

Dragonrage wrote:
dodo wrote:Isto tako rade i 3D filmove koja glupost.
Na ovo ću samo reći...LOL 8) :roll: :lolcina: :rotflmao:
nemam ti šta odgovorit na to osim :lol: :lol: uzmi si ih doma, i radi kolekciju,kao što radiš sa orginal filmovima, koji freakshow :wink: bolje da si kupiš neki krevet,ormar doma nego da trošiš pare na bezvezarije. ili si pun para pa si razmažen i nosiš markice kao što su armani itd. :lol: :lol: moram uvijek biti u svijetu pažnje ha. 8)a što se tiče mene ja od kad sam naučio čitati idem gledati filmove u kina i gledao sam ih na VHS po četiri na dan pa tako da me nemožeš tu ismijavat jer se sigurno puno više kužim i puno više sam filmova pogledao od tebe i za to mogu reči da sam totalni freak što se toga tiče. :cry: uopče nemam potrebe više sa tobom komunicirati. :P
Dragonrage je napisao:
Čuj mali...vrijeđat se možeš doma sa svojima umjesto da ovdje svako malo siješ gluposti...
Meni predbaciješ da želim biti u centu pažnje...pih...pogledaj malo što pišeš samo pa mi se javi
Last edited by dodo on 22 Nov 2007, 15:04, edited 2 times in total.

Post Reply