Kolekcionari u nama

Sve o industriji, VHS, DVD, filmovi iz kućne radinosti itd.
Post Reply
User avatar
Dragonrage
Posts: 8424
Joined: 06 Oct 2006, 09:44
Location: Zagreb
Contact:

Post by Dragonrage » 19 Nov 2007, 16:12

Sve jedno...idu mi na živce ti kaj baš sve skidaju s neta pa onda sole pamet ovima kaj kupuju originale kak oni bacaju pare i kak su glupi i šta ja znam šta sve ne kad možeš for free nabaviti sve kaj ti srce poželi. Ništa na svijetu nije besplatno pa zašto bi onda i filmovi bili!!!??

Nije to čak ni stvar para...Djuro zasigurno ne bi kupovao originale niti da ima para...to sve ovisi od osobe do osobe, ali zato ne treba drugima nabijati nos kak bacaju pare na originale!

User avatar
metallicat
Posts: 11271
Joined: 03 Nov 2006, 20:08
Location: in the ground
Contact:

Post by metallicat » 19 Nov 2007, 16:14

istina, nisam ja mislila ništa loše :wink: naravno da to nije glupo. svatko ima neku svoju slabu točku tj hobi :D
Image

User avatar
dodo
Posts: 1286
Joined: 09 Nov 2007, 19:14
Location: Rijeka

Post by dodo » 19 Nov 2007, 16:40

metallicat wrote:istina, nisam ja mislila ništa loše :wink: naravno da to nije glupo. svatko ima neku svoju slabu točku tj hobi :D
a zašto vas dvoje prebacivate neke stvari meni pa nikom ništa,sad se pravite časni ljudi ha ha :D

User avatar
Dragonrage
Posts: 8424
Joined: 06 Oct 2006, 09:44
Location: Zagreb
Contact:

Post by Dragonrage » 19 Nov 2007, 16:48

dodo wrote:
metallicat wrote:istina, nisam ja mislila ništa loše :wink: naravno da to nije glupo. svatko ima neku svoju slabu točku tj hobi :D
a zašto vas dvoje prebacivate neke stvari meni pa nikom ništa,sad se pravite časni ljudi ha ha :D

Oo daj nemaš pojma o čem je uopće riječ...
Baš me zanima gdi ti je netko šta predbacivao...daj mi citiraj molim te!!!?

User avatar
metallicat
Posts: 11271
Joined: 03 Nov 2006, 20:08
Location: in the ground
Contact:

Post by metallicat » 19 Nov 2007, 16:53

dodo wrote:
metallicat wrote:istina, nisam ja mislila ništa loše :wink: naravno da to nije glupo. svatko ima neku svoju slabu točku tj hobi :D
a zašto vas dvoje prebacivate neke stvari meni pa nikom ništa,sad se pravite časni ljudi ha ha :D
pa nisam ja tebi ništa tu rekla, niti si napisao tu neki post :? :?
Image

User avatar
dodo
Posts: 1286
Joined: 09 Nov 2007, 19:14
Location: Rijeka

Post by dodo » 19 Nov 2007, 16:57

metallicat wrote:
dodo wrote:
metallicat wrote:istina, nisam ja mislila ništa loše :wink: naravno da to nije glupo. svatko ima neku svoju slabu točku tj hobi :D
a zašto vas dvoje prebacivate neke stvari meni pa nikom ništa,sad se pravite časni ljudi ha ha :D
pa nisam ja tebi ništa tu rekla, niti si napisao tu neki post :? :?
ma zabrijao sam u onom postu u ju-rei da o meni nešto govorite sorry,previše sam nagao i nepromišljen sorry :cry:

User avatar
maddjuro
Posts: 8323
Joined: 05 Oct 2006, 17:55
Location: zagreb

Post by maddjuro » 19 Nov 2007, 17:48

pa i nije da nebi upovao orginale. rdo bi imao orginale nekih stvari koje često gledam kao :simpsone, red dwarf ,star trekove, i još neke stvari. al s nekim sm već bio raspravljao o tom, mislim da s dragonageom.nekima je bacanje para kpovanje origigi filmova, a nekima nešto drugo. ja sam dao oko 3000kn pred par godina kad sam kupio biciklo i nije mi žao, dol neki nebi ni 100 dali za biciklo
I may be an idiot, but i am no fool.

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Post by john_constantine » 19 Nov 2007, 17:59

slažem se. :wink: I ja sam isto prije kupovao DVD - e, ali većinom za kioska jer mi je to jedini izvor originalnih filmova, i poneke u algoritmu, ali šugavi izbor. :roll: I sada sam prestao, pa se više bavim divixom i dvd ripovima, ali ipak radi nedostatka love.
Michel puši karu.

User avatar
maddjuro
Posts: 8323
Joined: 05 Oct 2006, 17:55
Location: zagreb

Post by maddjuro » 20 Nov 2007, 20:00

ako nekog zanima
Stanley Kubrick collection tu se ože nabavit relativno povoljno
http://www.aukcije.hr/item.php?id=202994
I may be an idiot, but i am no fool.

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Post by john_constantine » 20 Nov 2007, 20:02

Djuro21 wrote:ako nekog zanima
Stanley Kubrick collection tu se ože nabavit relativno povoljno
http://www.aukcije.hr/item.php?id=202994
bez uvrede, ali on mi baš nije vrijedan tih para. :oops: Radije ću skinuti divix izdanja.
Michel puši karu.

User avatar
Aryx
Posts: 7612
Joined: 12 Oct 2006, 20:46
Location: Zagreb

Post by Aryx » 20 Nov 2007, 20:14

ja sam prestao kupovati original dvde ali zato sada manga skupljam, upravo zavrsio berserk kolekciju, sada idem na Blame! :wink:
There is nothing on earth half so terrifying as a truly just man.

[url=http://www.youtube.com/watch?v=staa4QvuFRI&feature=related]ASOIAF[/url]

User avatar
dodo
Posts: 1286
Joined: 09 Nov 2007, 19:14
Location: Rijeka

Post by dodo » 20 Nov 2007, 20:15

john_constantine wrote:
Djuro21 wrote:ako nekog zanima
Stanley Kubrick collection tu se ože nabavit relativno povoljno
http://www.aukcije.hr/item.php?id=202994
bez uvrede, ali on mi baš nije vrijedan tih para. :oops: Radije ću skinuti divix izdanja.
vrijedan je tih para ali i ja ču isto tako skinuti rađe divx izdanje.

User avatar
Dragonrage
Posts: 8424
Joined: 06 Oct 2006, 09:44
Location: Zagreb
Contact:

Post by Dragonrage » 21 Nov 2007, 09:13

dodo wrote:
john_constantine wrote:
Djuro21 wrote:ako nekog zanima
Stanley Kubrick collection tu se ože nabavit relativno povoljno
http://www.aukcije.hr/item.php?id=202994
bez uvrede, ali on mi baš nije vrijedan tih para. :oops: Radije ću skinuti divix izdanja.
vrijedan je tih para ali i ja ču isto tako skinuti rađe divx izdanje.
Pa zašto ako je vrijedan tih para...zašto ona ne kupiti tu kolekciju nego rađe skinuti divixe?? U čem je tolika draž divixa (osim što je besplatan), kad se za sitne pare može imati original kolekcija, sa svim mogućim dodacima?

User avatar
maddjuro
Posts: 8323
Joined: 05 Oct 2006, 17:55
Location: zagreb

Post by maddjuro » 21 Nov 2007, 09:36

Dragonrage wrote:
dodo wrote:
john_constantine wrote: bez uvrede, ali on mi baš nije vrijedan tih para. :oops: Radije ću skinuti divix izdanja.
vrijedan je tih para ali i ja ču isto tako skinuti rađe divx izdanje.
Pa zašto ako je vrijedan tih para...zašto ona ne kupiti tu kolekciju nego rađe skinuti divixe?? U čem je tolika draž divixa (osim što je besplatan), kad se za sitne pare može imati original kolekcija, sa svim mogućim dodacima?
ovo je aukcija, tak da možda i nebude tako jeftino. znam iz iskustva da se najviše bida u zadnjih sat vremena za neku stvar ako je dobra
I may be an idiot, but i am no fool.

User avatar
Dragonrage
Posts: 8424
Joined: 06 Oct 2006, 09:44
Location: Zagreb
Contact:

Post by Dragonrage » 21 Nov 2007, 09:37

Djuro21 wrote:
Dragonrage wrote:
dodo wrote: vrijedan je tih para ali i ja ču isto tako skinuti rađe divx izdanje.
Pa zašto ako je vrijedan tih para...zašto ona ne kupiti tu kolekciju nego rađe skinuti divixe?? U čem je tolika draž divixa (osim što je besplatan), kad se za sitne pare može imati original kolekcija, sa svim mogućim dodacima?
ovo je aukcija, tak da možda i nebude tako jeftino. znam iz iskustva da se najviše bida u zadnjih sat vremena za neku stvar ako je dobra
Znam to...ali pitam ovako općenito...

Post Reply