Kolekcionari u nama

Sve o industriji, VHS, DVD, filmovi iz kućne radinosti itd.
User avatar
metallicat
Posts: 11271
Joined: 03 Nov 2006, 20:08
Location: in the ground
Contact:

Post by metallicat » 22 Nov 2007, 23:21

Aryx wrote:inace ovo rage vs dodo je bilo :lolcina: :wink:
ovo je bilo :lol: samo sam tek sad sve čitala i niš ne skužih jer je netko krivo počeo kvotat :lol: ma onaj ko dira dragonrage :bicovanje: :bicovanje: :D :wink:
Image

User avatar
dodo
Posts: 1286
Joined: 09 Nov 2007, 19:14
Location: Rijeka

Post by dodo » 23 Nov 2007, 00:12

metallicat wrote:
Aryx wrote:inace ovo rage vs dodo je bilo :lolcina: :wink:
ovo je bilo :lol: samo sam tek sad sve čitala i niš ne skužih jer je netko krivo počeo kvotat :lol: ma onaj ko dira dragonrage :bicovanje: :bicovanje: :D :wink:
ma moram ja napraviti novi topic dodo i sapunice :lol: :lol: jer izgleda da to ljude baš zanima. :wink:

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Post by HorrorHR » 23 Nov 2007, 21:50

A$H wrote:strašno, ajde svatko u svoj kut i tišina..dosta offtopica..i naučite se quotat... :lol: :lol:
Jebote ovo je primjer FAQ-a za "Kako krivo quotati na forumima" :-)

Neznam tko je napisao, ali vidio sam negdje u tome da je glupost kupovati DVDe, bolje da se kupuju ormari - ma tko stoji iza ove velebne rečenice -> :oops: :oops: :oops: :oops: :roll:

User avatar
dodo
Posts: 1286
Joined: 09 Nov 2007, 19:14
Location: Rijeka

Post by dodo » 23 Nov 2007, 22:32

HorrorHR wrote:
A$H wrote:strašno, ajde svatko u svoj kut i tišina..dosta offtopica..i naučite se quotat... :lol: :lol:
Jebote ovo je primjer FAQ-a za "Kako krivo quotati na forumima" :-)

Neznam tko je napisao, ali vidio sam negdje u tome da je glupost kupovati DVDe, bolje da se kupuju ormari - ma tko stoji iza ove velebne rečenice -> :oops: :oops: :oops: :oops: :roll:
Nema te tu dva dana pa onda soliš pamet.pročitaj od početka pa onda nešto govori :roll: :wink: pa šta ako držiš ovaj forum pa izbaci me onda ako ti smetam. Nisam pussy da ti neću odgovoriti ko neki ovdje.tebi nisam ništa rekao niti te uvrijedio,zato me molim te pusti na miru i pričaj sa onima koji su ti ok.ako te zanima riješili smo to ja i dragonrage.

User avatar
A$H
Posts: 19055
Joined: 10 Oct 2006, 11:23
Location: Clubhouse

Post by A$H » 23 Nov 2007, 22:52

dodo wrote:
HorrorHR wrote:
A$H wrote:strašno, ajde svatko u svoj kut i tišina..dosta offtopica..i naučite se quotat... :lol: :lol:
Jebote ovo je primjer FAQ-a za "Kako krivo quotati na forumima" :-)

Neznam tko je napisao, ali vidio sam negdje u tome da je glupost kupovati DVDe, bolje da se kupuju ormari - ma tko stoji iza ove velebne rečenice -> :oops: :oops: :oops: :oops: :roll:
Nema te tu dva dana pa onda soliš pamet.pročitaj od početka pa onda nešto govori :roll: :wink: pa šta ako držiš ovaj forum pa izbaci me onda ako ti smetam. Nisam pussy da ti neću odgovoriti ko neki ovdje.tebi nisam ništa rekao niti te uvrijedio,zato me molim te pusti na miru i pričaj sa onima koji su ti ok.ako te zanima riješili smo to ja i dragonrage.

ne kužim zakaj se toliko pjeniš na svakoga..i to bez puno razloga..nemam nikaj protiv tebe,ali opet to sa DVD-ima i ormarima..glupa usporedba koja ti nije trebala...
It's A Bird... It's A Plane... It's SUPERA$H!!

User avatar
dodo
Posts: 1286
Joined: 09 Nov 2007, 19:14
Location: Rijeka

Post by dodo » 23 Nov 2007, 22:53

A$H wrote:
dodo wrote:
HorrorHR wrote: Jebote ovo je primjer FAQ-a za "Kako krivo quotati na forumima" :-)

Neznam tko je napisao, ali vidio sam negdje u tome da je glupost kupovati DVDe, bolje da se kupuju ormari - ma tko stoji iza ove velebne rečenice -> :oops: :oops: :oops: :oops: :roll:
Nema te tu dva dana pa onda soliš pamet.pročitaj od početka pa onda nešto govori :roll: :wink: pa šta ako držiš ovaj forum pa izbaci me onda ako ti smetam. Nisam pussy da ti neću odgovoriti ko neki ovdje.tebi nisam ništa rekao niti te uvrijedio,zato me molim te pusti na miru i pričaj sa onima koji su ti ok.ako te zanima riješili smo to ja i dragonrage.

ne kužim zakaj se toliko pjeniš na svakoga..i to bez puno razloga..nemam nikaj protiv tebe,ali opet to sa DVD-ima i ormarima..glupa usporedba koja ti nije trebala...
šta ni ti nisi od početka čitao.ajde pročitaj pa mi onda možeš nešto govoriti.

User avatar
A$H
Posts: 19055
Joined: 10 Oct 2006, 11:23
Location: Clubhouse

Post by A$H » 23 Nov 2007, 22:58

dodo wrote:
A$H wrote:
dodo wrote: Nema te tu dva dana pa onda soliš pamet.pročitaj od početka pa onda nešto govori :roll: :wink: pa šta ako držiš ovaj forum pa izbaci me onda ako ti smetam. Nisam pussy da ti neću odgovoriti ko neki ovdje.tebi nisam ništa rekao niti te uvrijedio,zato me molim te pusti na miru i pričaj sa onima koji su ti ok.ako te zanima riješili smo to ja i dragonrage.

ne kužim zakaj se toliko pjeniš na svakoga..i to bez puno razloga..nemam nikaj protiv tebe,ali opet to sa DVD-ima i ormarima..glupa usporedba koja ti nije trebala...
šta ni ti nisi od početka čitao.ajde pročitaj pa mi onda možeš nešto govoriti.
čitao sam od početka(ne brini čitam sve postove)..i kaj original filmove nazivaš bezvezarijama i poručuješ mu da si kupi krevet,ormar.. :lol: :lol:
It's A Bird... It's A Plane... It's SUPERA$H!!

User avatar
dodo
Posts: 1286
Joined: 09 Nov 2007, 19:14
Location: Rijeka

Post by dodo » 23 Nov 2007, 23:01

A$H wrote:
dodo wrote:
A$H wrote:
ne kužim zakaj se toliko pjeniš na svakoga..i to bez puno razloga..nemam nikaj protiv tebe,ali opet to sa DVD-ima i ormarima..glupa usporedba koja ti nije trebala...
šta ni ti nisi od početka čitao.ajde pročitaj pa mi onda možeš nešto govoriti.

čitao sam od početka(ne brini čitam sve postove)..i kaj original filmove nazivaš bezvezarijama i poručuješ mu da si kupi krevet,ormar.. :lol: :lol:
koliko ja znam to ja nisam rekao jedino ako je netko prepravljao moj tekst a vjerojatno je. :wink:
ja sam govorio o 3D filmovima A i govorio sam o DVD ali ne u tom kontekstu da orginali nevaljaju nego da mi je freakshow sve imati na DVD a recimo ne u divx ono barem nešto. to je meni freakshow. ja isto kupujem DVD ali samo ako mi je divx loš. zašto bi bacao pare na takve stvari, kao vjerujem i mnogi tu od nas. to je osobna stvar svakog ovdje pa sam i ja izneso svoje mišljenje kao što je on svoje i kao što si ti svoje.razilazimo se u mišljenjima i stvar gotova,jeli to dovoljno ili trebam još objašnjavati.Nemojte mi podvaljivat priče koje ja nisam rekao pa se neču pjeniti ,ljutiti na nekoga.
Last edited by dodo on 23 Nov 2007, 23:26, edited 1 time in total.

User avatar
metallicat
Posts: 11271
Joined: 03 Nov 2006, 20:08
Location: in the ground
Contact:

Post by metallicat » 23 Nov 2007, 23:25

dodo wrote:to je osobna stvar svakog ovdje pa sam i ja izneso svoje mišljenje kao što je on svoje i kao što si ti svoje.razilazimo se u mišljenjima i stvar gotova,jeli to dovoljno ili trebam još objašnjavati.
to je istina, ali upravo ti sereš po tuđim mišljenjima i kad god netko nešto kaže odmah misliš da govori protiv tebe. svi shvaćaju to što si napisao osim tebe...žao mi je al je tako.
Image

User avatar
metallicat
Posts: 11271
Joined: 03 Nov 2006, 20:08
Location: in the ground
Contact:

Post by metallicat » 23 Nov 2007, 23:27

dodo wrote:Nisam pussy da ti neću odgovoriti ko neki ovdje.tebi nisam ništa rekao niti te uvrijedio,zato me molim te pusti na miru i pričaj sa onima koji su ti ok.ako te zanima riješili smo to ja i dragonrage.
tako ni tebe drugi ali odmah svaki post izvrneš i umisliš ili stvarno misliš da svi idu protiv tebe..
Image

User avatar
dodo
Posts: 1286
Joined: 09 Nov 2007, 19:14
Location: Rijeka

Post by dodo » 23 Nov 2007, 23:29

metallicat wrote:
dodo wrote:to je osobna stvar svakog ovdje pa sam i ja izneso svoje mišljenje kao što je on svoje i kao što si ti svoje.razilazimo se u mišljenjima i stvar gotova,jeli to dovoljno ili trebam još objašnjavati.
to je istina, ali upravo ti sereš po tuđim mišljenjima i kad god netko nešto kaže odmah misliš da govori protiv tebe. svi shvaćaju to što si napisao osim tebe...žao mi je al je tako.
sorry ali zašto si ti svakom loncu poklopac. kad ja god nešto napišem recimo dragorageu ti odmah skočiš i odgovaraš .Pa daj onda odi na spoj pa to riješi a mene pusti na miru.ja imam tu s kim razgovarati budi bez brige. :wink:

User avatar
metallicat
Posts: 11271
Joined: 03 Nov 2006, 20:08
Location: in the ground
Contact:

Post by metallicat » 23 Nov 2007, 23:33

dodo wrote:
metallicat wrote:
dodo wrote:to je osobna stvar svakog ovdje pa sam i ja izneso svoje mišljenje kao što je on svoje i kao što si ti svoje.razilazimo se u mišljenjima i stvar gotova,jeli to dovoljno ili trebam još objašnjavati.
to je istina, ali upravo ti sereš po tuđim mišljenjima i kad god netko nešto kaže odmah misliš da govori protiv tebe. svi shvaćaju to što si napisao osim tebe...žao mi je al je tako.
sorry ali zašto si ti svakom loncu poklopac. kad ja god nešto napišem recimo dragorageu ti odmah skočiš i odgovaraš .Pa daj onda odi na spoj pa to riješi a mene pusti na miru.ja imam tu s kim razgovarati budi bez brige. :wink:
hm, čekaj, drugi smiju odgovarat na tvoje postove a ja ne? zašto ne bi branila dragona? on je dugo tu i nikad se nikom nije zamjerio jer nema razloga tomu. pametan čovjek. ić ću na spoj kad me pozove :lol: :mrgreen:
Image

User avatar
dodo
Posts: 1286
Joined: 09 Nov 2007, 19:14
Location: Rijeka

Post by dodo » 23 Nov 2007, 23:36

metallicat wrote:
dodo wrote:
metallicat wrote: to je istina, ali upravo ti sereš po tuđim mišljenjima i kad god netko nešto kaže odmah misliš da govori protiv tebe. svi shvaćaju to što si napisao osim tebe...žao mi je al je tako.
sorry ali zašto si ti svakom loncu poklopac. kad ja god nešto napišem recimo dragorageu ti odmah skočiš i odgovaraš .Pa daj onda odi na spoj pa to riješi a mene pusti na miru.ja imam tu s kim razgovarati budi bez brige. :wink:
hm, čekaj, drugi smiju odgovarat na tvoje postove a ja ne? zašto ne bi branila dragona? on je dugo tu i nikad se nikom nije zamjerio jer nema razloga tomu. pametan čovjek. ić ću na spoj kad me pozove :lol: :mrgreen:
Pa i vrijeme je :D ja mislim na to šta se petljaš to je stvar recimo između mene i njega a to smo nas dvoje riješili.ne kužim zašto to nastavljati dalje. i podgrijavati vatru.neki očito to žele.

User avatar
metallicat
Posts: 11271
Joined: 03 Nov 2006, 20:08
Location: in the ground
Contact:

Post by metallicat » 23 Nov 2007, 23:38

ali ne pričam ja o vama dvoje :D nešto si horroru napisao pa sam to kvotala i ashu pa sam i to kvotala :D :wink: samo sam postavila pitanje na koje nisam dobila odg. to mi dovoljno. :wink:
Image

User avatar
dodo
Posts: 1286
Joined: 09 Nov 2007, 19:14
Location: Rijeka

Post by dodo » 23 Nov 2007, 23:43

metallicat wrote:ali ne pričam ja o vama dvoje :D nešto si horroru napisao pa sam to kvotala i ashu pa sam i to kvotala :D :wink: samo sam postavila pitanje na koje nisam dobila odg. to mi dovoljno. :wink:
pa zato što su mi stavili te riječi u usta koje ja nisam rekao.

Post Reply