Podcijenjeni filmovi

Sve o industriji, VHS, DVD, filmovi iz kućne radinosti itd.
User avatar
chatterer
Posts: 565
Joined: 13 Jun 2009, 20:33

Podcijenjeni filmovi

Post by chatterer » 28 Jan 2010, 14:05

Kad već imamo obratnu temu, bilo bi u redu da i ovu otvorimo :lol:

Najbolji primjer:

Gledao sam malo po IMDB i jednostavno ne mogu vjerovati da je saga Policijska Akademija tako očajno ocjenjena a sasvim sigurno je obilježila moje djetinstvo kao i mnogih drugih.

Evo još par primjera: Sphere (1998), odlična glumačka postava, odlična gluma, zanimljiv i napet, kad se shvati onda kraj sasvim dobar. Ne razumijem čemu takva loša ocjena.

Slično vrijedi i za Dangerfieldove filmove osamdesetih, smatram ih odličnim komedijama

User avatar
DrugsBunny
Posts: 4640
Joined: 02 Nov 2009, 23:39
Location: Osijek
Contact:

Re: Podcijenjeni filmovi

Post by DrugsBunny » 28 Jan 2010, 14:10

Haha, moram priznat da sam i ja razmišljao o otvaranju ovakvog topica :lol:
Trenutno mi ne pada puno filmova na pamet, ali evo recimo smatram da je "Evil Aliens" izrazito podcijenjen.
...I wrapped our love in all this foil,
Silver-tight like spider legs
I never wanted it to ever spoil,
But flies will lay their eggs...

GreenHornet
Posts: 4849
Joined: 30 Oct 2007, 01:03
Location: Dubrovnik

Re: Podcijenjeni filmovi

Post by GreenHornet » 28 Jan 2010, 16:12

"Harsh times"-meni osobno svaki segment filma savrsen...na imdb-u 7,0 a da budem iskren da mi ga frend nije preporucio nebi ni cuo za njega...
Zaljubljen sam u Fräulein Unbekann!!!!!

User avatar
Scarface
Posts: 8071
Joined: 30 Jun 2007, 20:24

Re: Podcijenjeni filmovi

Post by Scarface » 28 Jan 2010, 16:15

GreenHornet wrote:"Harsh times"-meni osobno svaki segment filma savrsen...na imdb-u 7,0 a da budem iskren da mi ga frend nije preporucio nebi ni cuo za njega...
Slažen se, ja san ga pogleda tek tako i osta paf, i nemalo san se iznenadija vidjevši kolko ljudi ne voli ovaj film.
I think human consciousness, is a tragic misstep in evolution. We became too self-aware, nature created an aspect of nature separate from itself, we are creatures that should not exist by natural law.

User avatar
bakero
Posts: 2096
Joined: 02 Mar 2007, 22:38

Re: Podcijenjeni filmovi

Post by bakero » 31 Jan 2010, 13:04

Soldier (kurt russel)
:supz: :supz:
FREDDIE MERCURY GOD OF ROCK!!!
Deeeeeeeeeeeeeeeeeo.......alright.... Gone but not forgotten!
R.I.P.

User avatar
A$H
Posts: 19055
Joined: 10 Oct 2006, 11:23
Location: Clubhouse

Re: Podcijenjeni filmovi

Post by A$H » 31 Jan 2010, 13:44

bakero wrote:Soldier (kurt russel)
:supz: :supz:
potpis.. 8)
It's A Bird... It's A Plane... It's SUPERA$H!!

filmofil
Posts: 4658
Joined: 26 Jan 2008, 19:57
Location: Suzuran
Contact:

Re: Podcijenjeni filmovi

Post by filmofil » 31 Jan 2010, 14:12

bubba ho-tep - najbolja horor komedija svih vremena, a skoro pa neopaženo prošla među širom publikom

i kad smo kod russella, escape from NY/LA - snake plissken bi trebao stajat rame uz rame s najpopularnijim likovima filmske umjetnosti (indiana jones, darth vader, itd)
This is the Zodiac speaking.

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Podcijenjeni filmovi

Post by john_constantine » 31 Jan 2010, 15:13

filmophil wrote: i kad smo kod russella, escape from NY/LA - snake plissken bi trebao stajat rame uz rame s najpopularnijim likovima filmske umjetnosti (indiana jones, darth vader, itd)
Potpis. Total film je uvijek pljuvao po tom filmu, ali scene surfanja na tsunamiju je vrhunski, to mi nikad ne dosadi gledati. A i sam Snake Plissken je vrlo cool lik, naročito onaj revolveraški obračun s konzervom.
Michel puši karu.

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Podcijenjeni filmovi

Post by john_constantine » 31 Jan 2010, 17:24

Eh da, Hudson Hawk... kritika je pokopala taj film, ali kvragu, film ima hrpu scena za upišati se od smijeha, odlične glumce, otkačene dijaloge i sjajnog Bruce Willisa kojemu leže takve akcijske komedije kao Peti element. Još ga se može puno puta gledati, a da nikada ne dosadi...
Michel puši karu.

Metalcamp
Posts: 530
Joined: 01 Dec 2009, 08:37

Re: Podcijenjeni filmovi

Post by Metalcamp » 31 Jan 2010, 18:14

john_constantine wrote:Eh da, Hudson Hawk... kritika je pokopala taj film, ali kvragu, film ima hrpu scena za upišati se od smijeha, odlične glumce, otkačene dijaloge i sjajnog Bruce Willisa kojemu leže takve akcijske komedije kao Peti element. Još ga se može puno puta gledati, a da nikada ne dosadi...
Po tvom opisu je film zabavan, a ne odlican, koliko samo ima losih filmova, a da su zabavni, film se ocjenjuje je li dobar ili ne, a ne jel zabavan. Ona serija koju ti gledas, znam i ja nekad, Doctor Who, je zabavna, ali to je lose, od efekata, do glume, radnje...
"Good night boils and ghouls."

User avatar
Decadentor
Posts: 11881
Joined: 10 Jun 2008, 02:11
Location: Doruchów

Re: Podcijenjeni filmovi

Post by Decadentor » 31 Jan 2010, 18:18

Metalcamp wrote:
john_constantine wrote:Eh da, Hudson Hawk... kritika je pokopala taj film, ali kvragu, film ima hrpu scena za upišati se od smijeha, odlične glumce, otkačene dijaloge i sjajnog Bruce Willisa kojemu leže takve akcijske komedije kao Peti element. Još ga se može puno puta gledati, a da nikada ne dosadi...
Po tvom opisu je film zabavan, a ne odlican, koliko samo ima losih filmova, a da su zabavni, film se ocjenjuje je li dobar ili ne, a ne jel zabavan. Ona serija koju ti gledas, znam i ja nekad, Doctor Who, je zabavna, ali to je lose, od efekata, do glume, radnje...
lol pa ako ti nije zabavno i zanimljivo, bez obzira na odlicne glumce i skupe efekte film je los
Image

Metalcamp
Posts: 530
Joined: 01 Dec 2009, 08:37

Re: Podcijenjeni filmovi

Post by Metalcamp » 31 Jan 2010, 18:20

Decadentor wrote:
Metalcamp wrote:
john_constantine wrote:Eh da, Hudson Hawk... kritika je pokopala taj film, ali kvragu, film ima hrpu scena za upišati se od smijeha, odlične glumce, otkačene dijaloge i sjajnog Bruce Willisa kojemu leže takve akcijske komedije kao Peti element. Još ga se može puno puta gledati, a da nikada ne dosadi...
Po tvom opisu je film zabavan, a ne odlican, koliko samo ima losih filmova, a da su zabavni, film se ocjenjuje je li dobar ili ne, a ne jel zabavan. Ona serija koju ti gledas, znam i ja nekad, Doctor Who, je zabavna, ali to je lose, od efekata, do glume, radnje...
lol pa ako ti nije zabavno i zanimljivo, bez obzira na odlicne glumce i skupe efekte film je los
Ima odlicnih filmova i zabavni su, a ima samo i odlicnih filmova, ima i losih filmova i zabavni su, a ima i samo losih filmova koje radi Uwe...

Zelim samo reci da mi je glupo davati filmu visoku ocjenu, a nije dobar, samo zabavan je, ocjenjujem film je li dobar ili ne, recimo, Ghostbusters sam ocjenio sa 7.5 kao film, a kao zabavu sa cistom desetkom... pa onda American ninja sa 5, a zabava 8...
"Good night boils and ghouls."

User avatar
Decadentor
Posts: 11881
Joined: 10 Jun 2008, 02:11
Location: Doruchów

Re: Podcijenjeni filmovi

Post by Decadentor » 31 Jan 2010, 18:25

Samo zelim rec da je zabavno=dobrooooo
Image

Metalcamp
Posts: 530
Joined: 01 Dec 2009, 08:37

Re: Podcijenjeni filmovi

Post by Metalcamp » 31 Jan 2010, 18:39

Decadentor wrote:Samo zelim rec da je zabavno=dobrooooo
Pa nekad da, a nekad i ne, kazem, losi filmovi znaju biti zabavni... mene zivcira kada vidim da se olako daju 9, 10 i samo radi zabave, recimo meni film za 10 treba biti savrsen, ne volim davat bzvz 10, treba biti savrsen i to mi je samo jedan film za sada dok 10-ak ih imam ocjenjenih sa 9.5, ali oni se isto mogu uracunat pod desetke, ali ne ciste... istina, cjepidlaka sam oko toga
"Good night boils and ghouls."

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Podcijenjeni filmovi

Post by john_constantine » 31 Jan 2010, 18:40

Decadentor wrote:Samo zelim rec da je zabavno=dobrooooo
baš to... To s dr.Who nemam namjeru raspravljati uopće jer se ne slažemo u tome :roll: I opet, Hudson hawk niti u kojem slučaju ne spada u loše filmove, toliko o tome... Za american ninja ne mogu reći da je podcijenjen film, ali je zabavan...
Michel puši karu.

Post Reply