Najprecijenjeniji filmovi

Sve o industriji, VHS, DVD, filmovi iz kućne radinosti itd.
Post Reply
User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Najprecijenjeniji filmovi

Post by john_constantine » 29 Jan 2010, 19:01

Anon wrote:
A$H wrote:slazem se sa vecinom sto je Boby napisao..sad kad je spomenut Saw u isti kos mi pada i Hostel..
Da, samo što je Hostel napet :)
edit. - i ima sexa.
hostel? Ma to je najgluplje smeće koje je rezervirano za one koji nikada nisu gledali "nasilne" filmove, pa da se onda u društvu hvale kako su gledali krvavi nasilan film... Mislim, gledljiv je, ali opet, tako blesav, i naivan da čak i dijete može napisati taj scenarij. Smiješan je, ali prenapuhan s obzirom da ima puno nasilnih filmova, ali opet s puno kvalitetnijom radnjom... ma ja sam se samo smijao kada sam vidio onu djevojku kojoj su izvadili oko....
Michel puši karu.

Hec
Posts: 3184
Joined: 27 Jul 2007, 00:34

Re: Najprecijenjeniji filmovi

Post by Hec » 29 Jan 2010, 20:22

john_constantine wrote:
Anon wrote:
A$H wrote:slazem se sa vecinom sto je Boby napisao..sad kad je spomenut Saw u isti kos mi pada i Hostel..
Da, samo što je Hostel napet :)
edit. - i ima sexa.
hostel? Ma to je najgluplje smeće koje je rezervirano za one koji nikada nisu gledali "nasilne" filmove, pa da se onda u društvu hvale kako su gledali krvavi nasilan film... Mislim, gledljiv je, ali opet, tako blesav, i naivan da čak i dijete može napisati taj scenarij. Smiješan je, ali prenapuhan s obzirom da ima puno nasilnih filmova, ali opet s puno kvalitetnijom radnjom... ma ja sam se samo smijao kada sam vidio onu djevojku kojoj su izvadili oko....
tocno to
"Six strings to cover fear..."

User avatar
chatterer
Posts: 565
Joined: 13 Jun 2009, 20:33

Re: Najprecijenjeniji filmovi

Post by chatterer » 01 Feb 2010, 13:04

Hostel prvi mi je ok, kao da fali dorade dok mi je drugi odličan sa sitnom zamjerkom prikazivanja Slovačke kao odlagalište smeća i skup šljama

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Najprecijenjeniji filmovi

Post by john_constantine » 13 Feb 2010, 17:02

Eastern Promises - jedno od najvećih razočaranja koje su u novinama najčešće spominjali samo radi brutalne scene zabijanja noža u oko. Ok, dobra scena, ali nije uopće bilo vrijedno gledanja niti je tako brutalno (mislio sam da je riječ o nekoj sceni mučenja ili egzekucije), a sam film, jeftina drama zapakirana u taj mafijaški svijet... Očekivao sam baš pravi mafijaški film, koji bi govorio o ruskoj mafiji, situaciji i slično, ovako je solidno i viđeno ostvarenje s naivnim obratom...
Michel puši karu.

Post Reply