Anime

Sve o industriji, VHS, DVD, filmovi iz kućne radinosti itd.
Post Reply
User avatar
maddjuro
Posts: 8323
Joined: 05 Oct 2006, 17:55
Location: zagreb

Re: Anime

Post by maddjuro » 02 Oct 2010, 02:41

najavljeno je snimanje novih nastabaka animea berserk, navodno ce biti u full CGI-u.
evo promotivnog klipa
http://www.youtube.com/watch?v=lihPs4BoDvo
I may be an idiot, but i am no fool.

User avatar
Scarface
Posts: 8071
Joined: 30 Jun 2007, 20:24

Re: Anime

Post by Scarface » 02 Oct 2010, 02:48

Izgleda predobro. Al iskreno, nije me previše briga za anime kolko za mangu koja izlazi ubersporo i diže mi živce, jer jedva čekan conclusion priče koji će izać za ko zna kolko godina ovim ritmom.
I think human consciousness, is a tragic misstep in evolution. We became too self-aware, nature created an aspect of nature separate from itself, we are creatures that should not exist by natural law.

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Anime

Post by john_constantine » 02 Oct 2010, 11:01

Ghostface wrote:Izgleda predobro. Al iskreno, nije me previše briga za anime kolko za mangu koja izlazi ubersporo i diže mi živce, jer jedva čekan conclusion priče koji će izać za ko zna kolko godina ovim ritmom.
je, kako me to iznenadilo da manga još nije završena, otkad sam prije par godina pročitao mangu, i stao do onog dijela gdje su bili ljudi krokodili. A poslije zaboravio, ionako sam htio vidjeti ponovni sukob s Griffinom... Ma čekati ću da se manga završi, pa iznova pročitati.
Michel puši karu.

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Anime

Post by john_constantine » 02 Oct 2010, 11:02

maddjuro wrote:najavljeno je snimanje novih nastabaka animea berserk, navodno ce biti u full CGI-u.
evo promotivnog klipa
http://www.youtube.com/watch?v=lihPs4BoDvo
mah, nije me previše briga, s obzirom kako je anime mlako ispao u usporedbi s mangom...
Michel puši karu.

User avatar
Scarface
Posts: 8071
Joined: 30 Jun 2007, 20:24

Re: Anime

Post by Scarface » 03 Oct 2010, 18:14

IRON MAN I BAKUMAN ANIME PRVE EPIZODE VANI!!!!!!!!! YESSSS!!!!!!!!!!
I think human consciousness, is a tragic misstep in evolution. We became too self-aware, nature created an aspect of nature separate from itself, we are creatures that should not exist by natural law.

Unreal
Posts: 1992
Joined: 04 May 2007, 21:24
Location: Zagreb

Re: Anime

Post by Unreal » 09 Oct 2010, 21:44

john_constantine wrote:
maddjuro wrote:najavljeno je snimanje novih nastabaka animea berserk, navodno ce biti u full CGI-u.
evo promotivnog klipa
http://www.youtube.com/watch?v=lihPs4BoDvo
mah, nije me previše briga, s obzirom kako je anime mlako ispao u usporedbi s mangom...
Mangu nisam čitao,ali anime je jedan od najboljih makar je prespor. Likovi su mi fenomenalni jer nisi stereotipovi kao oni iz drugih animea već su više kao pravi ljudi. svi imaju svoje jedinstvene osobine,snove i pozadinsku priču koja dobro objašnjava zašto su takvi.

Inače volim takve anime koji ciljaju na zreliju publiku i volio bi neke prporuke jer je teško početniku nač dobar naslov među hrpom djetinjastih i pederkastih anime :lol:

User avatar
Scarface
Posts: 8071
Joined: 30 Jun 2007, 20:24

Re: Anime

Post by Scarface » 10 Oct 2010, 13:10

Unreal wrote:
john_constantine wrote:
maddjuro wrote:najavljeno je snimanje novih nastabaka animea berserk, navodno ce biti u full CGI-u.
evo promotivnog klipa
http://www.youtube.com/watch?v=lihPs4BoDvo
mah, nije me previše briga, s obzirom kako je anime mlako ispao u usporedbi s mangom...
Mangu nisam čitao,ali anime je jedan od najboljih makar je prespor. Likovi su mi fenomenalni jer nisi stereotipovi kao oni iz drugih animea već su više kao pravi ljudi. svi imaju svoje jedinstvene osobine,snove i pozadinsku priču koja dobro objašnjava zašto su takvi.

Inače volim takve anime koji ciljaju na zreliju publiku i volio bi neke prporuke jer je teško početniku nač dobar naslov među hrpom djetinjastih i pederkastih anime :lol:
Ovo ti je inače štih animea, prema tome, ti zreliji koje tražiš su iznimka- Gungrave, Death Note itd.
I think human consciousness, is a tragic misstep in evolution. We became too self-aware, nature created an aspect of nature separate from itself, we are creatures that should not exist by natural law.

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Anime

Post by john_constantine » 20 Oct 2010, 17:26

Michel puši karu.

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Anime

Post by john_constantine » 30 Oct 2010, 16:55

odustao od ocult academy nakon par epizoda. Radnja je krenula u smjeru kakvom mi se ne dopada iako ima dobar humor i lijepu animaciju, pa ostavljam za neki drugi put. Našao sam novi anime "Kuroshitsuji" i djeluje prilično zabavno i interesatno, s dobrim humorom i horor atmosferom, s zanimljivim raspletom koji te vuče da otkriješ tko, što i kako...
Michel puši karu.

User avatar
maddjuro
Posts: 8323
Joined: 05 Oct 2006, 17:55
Location: zagreb

Re: Anime

Post by maddjuro » 09 Nov 2010, 04:01

Panty & Stocking with Garterbelt
ovo je jedan interesantan anime, anime iako je japanski, u ovaj je anime napravljen u zapadnjačkom stilu. Ovo je jedna prvenstveno komedija/akcija, radi se o 2 "anđelice" koje moraju loviti demone.....
jedna spava s svakim likom na koga naleti a druga je nešto tipa goth koje obožeba slatko. Anime je relativno ok, svaka epizoda je po 2 priče/dva demona. Ja tu i tamo pogledam novu epizodu kada nemam pametnijega posla. Ima dobrih štoseva, i jedan lik koji je apsolutno iritantan i očita kopije jednoga isto iritantnoga i relativno glupoga lika iz američke animirane serije "invader zim"
I may be an idiot, but i am no fool.

User avatar
maddjuro
Posts: 8323
Joined: 05 Oct 2006, 17:55
Location: zagreb

Re: Anime

Post by maddjuro » 24 Nov 2010, 01:35

malo prije završih s anime-om Samurai Champloo
aime je od autora cowboy beebopa, meni je anime super, dobra animacija, glazba više manje ok, radnja je interesantna, borbe su solidno odrađene, anime svakako preporučam
I may be an idiot, but i am no fool.

User avatar
Scarface
Posts: 8071
Joined: 30 Jun 2007, 20:24

Re: Anime

Post by Scarface » 05 Dec 2010, 15:22

Maddjuro, gledaš li Bakumana? Čitan i mangu pa priču znan, al anime je stvarno impresivan.
I think human consciousness, is a tragic misstep in evolution. We became too self-aware, nature created an aspect of nature separate from itself, we are creatures that should not exist by natural law.

User avatar
Aryx
Posts: 7612
Joined: 12 Oct 2006, 20:46
Location: Zagreb

Re: Anime

Post by Aryx » 12 Dec 2010, 15:20

bas stavio skidat bakumana da vidim zbog cega je tolko hvaljen od strane ghosta :p
There is nothing on earth half so terrifying as a truly just man.

[url=http://www.youtube.com/watch?v=staa4QvuFRI&feature=related]ASOIAF[/url]

User avatar
Scarface
Posts: 8071
Joined: 30 Jun 2007, 20:24

Re: Anime

Post by Scarface » 19 Dec 2010, 11:25

Spreman se nakon patologije na Yu-Gi-oh maraton, koji uključuje originalnu seriju, Duel Monsters, GX, 5D's, oba dugometražna filma i parodiju Abridged Monsters. Ima tu materijala za par miseci gledanja. :supz: :supz:
I think human consciousness, is a tragic misstep in evolution. We became too self-aware, nature created an aspect of nature separate from itself, we are creatures that should not exist by natural law.

User avatar
maddjuro
Posts: 8323
Joined: 05 Oct 2006, 17:55
Location: zagreb

Re: Anime

Post by maddjuro » 19 Dec 2010, 23:05

FU*K yeah konačno je gintama movie izašao na dvdu u japanu tako da ce ga sad za koji dan subbti i moći ćemo ga pogledati, a i serija se nastavlja u travnju.
Ovo mi je jedan od najdražih animea.
evo trailera za taj film
I may be an idiot, but i am no fool.

Post Reply