Jeste li sentimentalno vezani za neki film?

Sve o industriji, VHS, DVD, filmovi iz kućne radinosti itd.
User avatar
Scarface
Posts: 8071
Joined: 30 Jun 2007, 20:24

Post by Scarface » 15 Nov 2009, 10:57

dr mladjo wrote:zar ne bi bilo zanimljivije kad bi se reklo kako se došlo do tog filma na mediju..


Ja san topic razumija ka neki film za koji te vežu određene uspomene, al izgleda da se podrazumijeva da taj film imaš u kolekciji?
I think human consciousness, is a tragic misstep in evolution. We became too self-aware, nature created an aspect of nature separate from itself, we are creatures that should not exist by natural law.

User avatar
Deimos
Posts: 665
Joined: 06 Jan 2007, 13:35
Location: The Abyss

Post by Deimos » 15 Nov 2009, 12:56

kad je stari nabavio satelitsku, godine cca 95/96 , uspio sam snimiti Evil dead 2. na žalost, kazeta se izlazala nakon nekih 100 gledanja, ali nije bilo posuđivanja. eventualno sam ja otišel do frenda pa smo skupa pogledali, makar je to bilo rijetko jer film nije imal prijevod, pa ga većina nije htjela gledati (ja sam odlučio poboljšat engleski kak bi bolje razumio :))

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Post by john_constantine » 15 Nov 2009, 13:29

u svojoj kolekciji još uvijek imam VHS iz Jugoslavije Davy Duck Quackbusters... Volim tu naslovnicu VHS - a, i sam film makar se više manje sastoji od popularnih crtića, ali ima dobrih fora. Drugi je bio Secret of N.I.M.H. Nisam mjesec dana pričao s starom kada je taj VHS poklonila nekim klincima. :roll: Nije da danas ne možeš nabaviti taj film, ali sada je sikroniziran... :? Ostalih par su Voltron i Saber rider... Voltron mi je iritatan zbog ponavljanja scena, a Saber Rider previše gay, ali ipak sam bio tada zaluđen divovskim robotima. A snimljeni vhs, naravno, evil dead 2. :D
Michel puši karu.

User avatar
Asfodel
Posts: 15492
Joined: 08 Dec 2007, 21:37
Location: Chopping Mall
Contact:

Post by Asfodel » 15 Nov 2009, 14:27

Ja sam skužila isto da je riječ isključivo o sentimentu za film, ne za film na mediju kojeg imaš doma :o
Ako je tako, onda sam vezana uz skoro sve moje omiljene filmove (dakle uz veću brojčicu)
A ako je riječ o mediju, onda za svega par njih..
I mean, a few little tiny murders and everyone just freaks out

filmofil
Posts: 4658
Joined: 26 Jan 2008, 19:57
Location: Suzuran
Contact:

Post by filmofil » 15 Nov 2009, 15:06

pa i je riječ o emocionalnoj povezanosti za određeni film...o kakvom ste vi mediju počeli laprdati? :D
This is the Zodiac speaking.

User avatar
dr mladjo
Posts: 1521
Joined: 07 Nov 2007, 17:56
Location: glina i travnik

Post by dr mladjo » 15 Nov 2009, 17:20

filmophil wrote:pa i je riječ o emocionalnoj povezanosti za određeni film...o kakvom ste vi mediju počeli laprdati? :D
koji ne bi prodavali ni razmjenjivali?
da se radi o običnom divx na hard disku ne bi bio toliki problem.

oh da imam i hackers koji su mi pajdaši pokloninili za tamo 15-16 rođendan.i to original.mislim da su tu vhs kazetu ukrali iz videoteke :-)
http://www.imdb.com/user/ur4554045/ratings

User avatar
Scarface
Posts: 8071
Joined: 30 Jun 2007, 20:24

Post by Scarface » 15 Nov 2009, 18:14

E pa tribalo je to specificirat malo bolje, a ne dodat u rečenici, jer nema smisla.
I think human consciousness, is a tragic misstep in evolution. We became too self-aware, nature created an aspect of nature separate from itself, we are creatures that should not exist by natural law.

filmofil
Posts: 4658
Joined: 26 Jan 2008, 19:57
Location: Suzuran
Contact:

Post by filmofil » 15 Nov 2009, 19:12

ma mali nesporazum samo...radi se o filmu za kojeg smo vezani, ovo s medijem je nevažno i nezgodno postavljeno u pitanje, ali mislim da su svi shvatili

ja skoro nijedan film od svojih najdražih nemam u kolekciji jer ne skupljam baš filmove više, samo skinem i pogledam ono kaj mi se gleda
This is the Zodiac speaking.

User avatar
sikeone
Posts: 1180
Joined: 08 Feb 2007, 21:04
Location: Neverland

Post by sikeone » 18 Nov 2009, 20:16

Comanndo sa Švarcijem mi je definitivno bio najdraži u djetinjstvu, prvi ga put gledao u kinu, imao VHS koji sam pogledao 1000 puta dok traka nije ispustila dušu i konačno ga imam i na Dvdu
J...š film u kojem nema tuče

User avatar
Dragonrage
Posts: 8424
Joined: 06 Oct 2006, 09:44
Location: Zagreb
Contact:

Post by Dragonrage » 19 Nov 2009, 18:09

Hmmm...kad bih baš išao na neku sentzimantalnu vrijednost, dakle da me uz neki određeni film veže neka upsomena ili tako nešto...onda bih definitivno rekao "The Green Mile".

Bio je to jedna od posljednjih ako ne i posljednji film koji sam gledao sa svojim pokojnim starim, i to dok je već bio na bolesničkoj/smrtnoj postelji, iako, još smo se uvijek nadali da će se oporaviti. Uglavnom, veže me jedna izvrsna anegdota uz taj film...naime, ja i stari gledali film, i sad, film je prema kraju onako tužniji, posebice kad njega nedužnog vode na električnu stolicu...i meni i starom onako lagano suze navrle na oči, ali pravimo se i jedan i drugi kao da se niš ne zbiva, onako...macho muškarci koji ne plaču LOL :lol:

Post Reply