Najveći glumački propusti

Sve o industriji, VHS, DVD, filmovi iz kućne radinosti itd.
User avatar
Scarface
Posts: 8071
Joined: 30 Jun 2007, 20:24

Post by Scarface » 11 Oct 2009, 18:50

Boby wrote:
Asfodel wrote:
Boby wrote:Joj da, Daniel Day Lewisu je bilo ponuđeno da glumi Aragona ali on je odbio. Ma lik je odbio ponovno nakon što je triologija završena kada se je dogovaralo snimanje "Hobbita". (Asfodel pogledati TWBB)
Ma budem :lol: samo ima nekih stvari prije toga na redu (a malo vremena)
I ozlijedim te ako mi ne bude vrlo dobar ili odličan :lol:
Rekel bum ti sam ovo, u periodu između 2005. i 2008. Sean Penn je bio moj najdraži ovogeneracijski glumac. TWBB je bila početna točka dubokih preispitivanja samoga sebe :lol: Ma ozljedi me ako ti bude i vrlo dobar :wink:


Vidin da je tebe baš dojmija film, meni je definitivno iznad prosjeka, al daleko od najboljeg scenarija, glume, priče, likova, atmosfere itd.
I think human consciousness, is a tragic misstep in evolution. We became too self-aware, nature created an aspect of nature separate from itself, we are creatures that should not exist by natural law.

User avatar
Boby
Posts: 3748
Joined: 31 May 2007, 17:59
Location: Zagreb

Post by Boby » 11 Oct 2009, 19:21

Ghostface wrote:
Boby wrote:
Asfodel wrote: Ma budem :lol: samo ima nekih stvari prije toga na redu (a malo vremena)
I ozlijedim te ako mi ne bude vrlo dobar ili odličan :lol:
Rekel bum ti sam ovo, u periodu između 2005. i 2008. Sean Penn je bio moj najdraži ovogeneracijski glumac. TWBB je bila početna točka dubokih preispitivanja samoga sebe :lol: Ma ozljedi me ako ti bude i vrlo dobar :wink:


Vidin da je tebe baš dojmija film, meni je definitivno iznad prosjeka, al daleko od najboljeg scenarija, glume, priče, likova, atmosfere itd.
Ma to ti ide ovak, prošlo je tek godinu i pol od kada sam ga pogledao; tko zna di bum bio za recimo dvije-tri godine. Za sada ovo mi jest najbolji uradak u razdoblju od 2000. do 2009. kada su u pitanju uradci koje sam pogledao. Dodajmo tome činjenicu da sam Andersonov fan a ovo mi je njegovo najbolje djelo (čak je uspjelo nadmašiti Magnoliju). Kako god, Asfodel mora biti odličan kada bu ga jednom pogledala jer bum se inače osjećal prezaduženo.

Post Reply