unbreakle 2 - spoiler

Sve o industriji, VHS, DVD, filmovi iz kućne radinosti itd.
Post Reply
User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

unbreakle 2 - spoiler

Post by john_constantine » 26 Sep 2008, 22:06

Hm, ne radi mi trenutačno net, pa neka netko prebaci komentar tamo za filmophila. Hm, pa gledao sam prije njegove filmove. Taj unbreakle, taj obrat na kraju je bio totalno neočekivan, zato je i šokantan. A ovdje, nakon njegovih filma kao znakovi i to, onda znaš da ima samo obrata. I ovdje, već je predvidljivo da ne postoje čudovišta, ali ako ne postoje čudovišta, znači da mora postojati neki razlog zašto ne smiju izvan šume. Izgledaju kao neka povučena zajednica, ne? I čuj, selo u šumi, zajednica i sve to. Sto puta viđeno u raznim serijama i filmovima, kao ona kolonija u fear itself. Znači da moraju biti zatvoreni iznutra, a oni su mene cijelo vrijeme više ličili na amiše ili na one vjernike koji su isto živjeli povučeno i seksali se s tuđom djecom u zajednici izvan društva. Uopće mi nije djelovalo kao neki povijesni film, previše je bilo toga ono modernoga da se ne bi skužilo da se radnja događa u moderno doba.
Michel puši karu.

filmofil
Posts: 4658
Joined: 26 Jan 2008, 19:57
Location: Suzuran
Contact:

Post by filmofil » 26 Sep 2008, 23:48

al šta je bilo moderno????? gle, istina, shyalaman je uvijek imao te twistove, ali ti nisi mogao znati točno šta će se desiti na kraju osim ako prije filma nisi negdje načuo nešto...apsolutno ništa u filmu ne vodi k tome da su oni u 21. stoljeću...
This is the Zodiac speaking.

User avatar
Scarface
Posts: 8071
Joined: 30 Jun 2007, 20:24

Post by Scarface » 26 Sep 2008, 23:51

Ne, ne vodi, al twist je one vrste kojeg kad pogledaš pomisliš: " a vidiš, baš očekivano", ništa posebno.
I think human consciousness, is a tragic misstep in evolution. We became too self-aware, nature created an aspect of nature separate from itself, we are creatures that should not exist by natural law.

filmofil
Posts: 4658
Joined: 26 Jan 2008, 19:57
Location: Suzuran
Contact:

Post by filmofil » 27 Sep 2008, 00:59

dobro, valjda ja nisam gledao puno twist filmova pa mi je to bio prejeben kraj...
This is the Zodiac speaking.

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Post by john_constantine » 27 Sep 2008, 17:42

filmophil wrote:al šta je bilo moderno????? gle, istina, shyalaman je uvijek imao te twistove, ali ti nisi mogao znati točno šta će se desiti na kraju osim ako prije filma nisi negdje načuo nešto...apsolutno ništa u filmu ne vodi k tome da su oni u 21. stoljeću...
ma kako ne? one žute kabanice ili što već, što su imali kada su išli u šumu, pa te boje kojima bojaju znakove na drveću, pa dizajn kuća. Ma nisam mogao to uopće staviti negdje u prošlo stoljeće. Ma ionako su me podsjećali na te amiše, tako da je cijeli film bio predvidljiv. Ma i to što kaže ghostface, redatelj je snimio filmove s obratima koji su bili najveći adut filma i samo to i očekuješ...
Michel puši karu.

Post Reply