Unbreakable 2?

Sve o industriji, VHS, DVD, filmovi iz kućne radinosti itd.
Post Reply
User avatar
A$H
Posts: 19055
Joined: 10 Oct 2006, 11:23
Location: Clubhouse

Unbreakable 2?

Post by A$H » 23 Sep 2008, 08:57

Once again the rumor that Shyamalan wants to do Unbreakable 2 has hit the web. It was first mentioned a year ago by CountingDown.com that he was keen to do a sequel and now FilmStalker has a quote with an unknown source where Shyamalan talks about a potential sequel. They quote him as saying;

“I genuinely just asked this question the other day — should I make Unbreakable 2? I do love the [comic book movie] genre, I just wanna make sure that I’m able to express who I am...I don’t want to get so lost in the subject that I have to neuter everything that’s me in it, so maybe Unbreakable is the comic book thing I should do — I keep coming back to that.”

About a year ago he told Howard Stern that the fans aren't clamoring for a sequel but thats not stopping him from making one. He also stated that he would like to work with Bruce Willis again so he would probably be back to reprise his role. Awhile back there were rumors flying around that the story would focus on how Willis's character would adjust with his new found abilities.
It's A Bird... It's A Plane... It's SUPERA$H!!

FilmTV
Posts: 1807
Joined: 04 Oct 2006, 18:50
Location: Bergen

Post by FilmTV » 23 Sep 2008, 10:33

Ajoj, to je jedan od onih filmova koji se ne bi trebali dirati.

User avatar
Dragonrage
Posts: 8424
Joined: 06 Oct 2006, 09:44
Location: Zagreb
Contact:

Post by Dragonrage » 25 Sep 2008, 18:40

Zašto ne...lik je i onako cijelu tu priču zamislio kao trilogiju od samog početka...i namjeravao je ubrzo nakon prvog filma raditi i nastavak ali se prepao kad je film dobio tolike izvrsne kritike, valjda nije htio razočarati tolike fanove...sad je valjda već skupio malo hrabrosti...

filmofil
Posts: 4658
Joined: 26 Jan 2008, 19:57
Location: Suzuran
Contact:

Post by filmofil » 25 Sep 2008, 20:53

ali ja ne vidim kako se može napraviti nastavak od filma unbreakable...onaj kraj kad lik kaže they called me mr glass je prejak i jedna od najboljih filmskih scena u povijesti, ne treba ništa dodavati na to...a ako napravi film u kojem će bruce postati neki superheroj, a samuel opaki villain to će sve izgledati bezvezno i smiješno, samo će upropastiti ideju originala...
This is the Zodiac speaking.

User avatar
A$H
Posts: 19055
Joined: 10 Oct 2006, 11:23
Location: Clubhouse

Post by A$H » 25 Sep 2008, 20:56

koga briga ak ispadne film super...odlicno..ako ne uvijek cemo imat odlican prvi dio..
It's A Bird... It's A Plane... It's SUPERA$H!!

filmofil
Posts: 4658
Joined: 26 Jan 2008, 19:57
Location: Suzuran
Contact:

Post by filmofil » 25 Sep 2008, 21:26

ma meni je shyalaman prejeben redatelj i zato ne želim da troši vrijeme na ovakve stvari...do sada mu je svaki film bio skoro savršen i jedan je od rijetkih redatelja koji nema loš film iza sebe...imam osjećaj da bi unbreakable 2 bilo jedno veliko smeće
This is the Zodiac speaking.

FilmTV
Posts: 1807
Joined: 04 Oct 2006, 18:50
Location: Bergen

Post by FilmTV » 26 Sep 2008, 01:16

filmophil wrote:ma meni je shyalaman prejeben redatelj i zato ne želim da troši vrijeme na ovakve stvari...do sada mu je svaki film bio skoro savršen i jedan je od rijetkih redatelja koji nema loš film iza sebe...imam osjećaj da bi unbreakable 2 bilo jedno veliko smeće
Da ne bude zabune, volim Shyalamana, ali Lady In The Water mi je sramota od filma.

filmofil
Posts: 4658
Joined: 26 Jan 2008, 19:57
Location: Suzuran
Contact:

Post by filmofil » 26 Sep 2008, 01:20

FilmTV wrote:
filmophil wrote:ma meni je shyalaman prejeben redatelj i zato ne želim da troši vrijeme na ovakve stvari...do sada mu je svaki film bio skoro savršen i jedan je od rijetkih redatelja koji nema loš film iza sebe...imam osjećaj da bi unbreakable 2 bilo jedno veliko smeće
Da ne bude zabune, volim Shyalamana, ali Lady In The Water mi je sramota od filma.
stvar je ukusa...
This is the Zodiac speaking.

User avatar
A$H
Posts: 19055
Joined: 10 Oct 2006, 11:23
Location: Clubhouse

Post by A$H » 26 Sep 2008, 06:05

filmophil wrote:
FilmTV wrote:
filmophil wrote:ma meni je shyalaman prejeben redatelj i zato ne želim da troši vrijeme na ovakve stvari...do sada mu je svaki film bio skoro savršen i jedan je od rijetkih redatelja koji nema loš film iza sebe...imam osjećaj da bi unbreakable 2 bilo jedno veliko smeće
Da ne bude zabune, volim Shyalamana, ali Lady In The Water mi je sramota od filma.
stvar je ukusa...
bas to..meni je super..ali npr. za mene je The Village sramota od filma..
It's A Bird... It's A Plane... It's SUPERA$H!!

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Post by john_constantine » 26 Sep 2008, 17:10

slažem se s A$H - om, meni je village bio naporan i predvidljiv film, previše se bazira na obratima...
Michel puši karu.

filmofil
Posts: 4658
Joined: 26 Jan 2008, 19:57
Location: Suzuran
Contact:

Post by filmofil » 26 Sep 2008, 20:42

john_constantine wrote:slažem se s A$H - om, meni je village bio naporan i predvidljiv film, previše se bazira na obratima...
predvidljiv? šta si ti molim te predvidio u tom filmu?? :roll:
This is the Zodiac speaking.

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Post by john_constantine » 26 Sep 2008, 21:24

filmophil wrote:
john_constantine wrote:slažem se s A$H - om, meni je village bio naporan i predvidljiv film, previše se bazira na obratima...
predvidljiv? šta si ti molim te predvidio u tom filmu?? :roll:
SPOILER

Pa prvo da nema nikakvih čudovišta, da su čudovišta izmišljena da bi sakrili nešto izvan šume. A kako je patetično pokušao prikazati da se radnja događa u prošlosti, lako je predvidjeti kraj. I dosadan je, jbg... a phoenix mi je baš išao na živce.
Michel puši karu.

filmofil
Posts: 4658
Joined: 26 Jan 2008, 19:57
Location: Suzuran
Contact:

Post by filmofil » 26 Sep 2008, 21:47

john_constantine wrote:
filmophil wrote:
john_constantine wrote:slažem se s A$H - om, meni je village bio naporan i predvidljiv film, previše se bazira na obratima...
predvidljiv? šta si ti molim te predvidio u tom filmu?? :roll:
SPOILER

Pa prvo da nema nikakvih čudovišta, da su čudovišta izmišljena da bi sakrili nešto izvan šume. A kako je patetično pokušao prikazati da se radnja događa u prošlosti, lako je predvidjeti kraj. I dosadan je, jbg... a phoenix mi je baš išao na živce.
po čemu si ti skužio da se radnja odvija u sadašnjosti??? meni to do samog kraja nije nijednom palo na pamet...ovo za čudovišta ajde već, o njima si možda neke teorije imao i pogodio, ali vrijeme radnje ne znam kak si skužio...
This is the Zodiac speaking.

Post Reply