Batman - oprez kod citanja..razbacuju se spoilerima..

Sve o industriji, VHS, DVD, filmovi iz kućne radinosti itd.
User avatar
Dragonrage
Posts: 8424
Joined: 06 Oct 2006, 09:44
Location: Zagreb
Contact:

Post by Dragonrage » 25 Jul 2008, 09:58

Ghostface wrote:
dr mladjo wrote:
Ghostface wrote: E pa nakon odgledanog filma, nije Nolan ništa uzeja iz oba stripa, o Jokeru pojma nemaš ko je, odakle dolazi, ako je točno ono šta blebeće o nastanku svojih ožiljaka onda neman riči kolko je to jadno.

A Bale uopće ne zna glumit batmana, koji kurac onako govori, kao da ima grlobolju, malo puno je on pretjera u tome, onako kako je keaton govorija, a to je samo malo dublji glas, tako i triba batman govorit, a ne ka promukli pivac. I koji kurac Joker onako mljacka jezikon, odakle ledgeru ta finta molin te? za kurac mu je bilo ono skrivanje po sobi i čitanje stripova, ništa on nije naučija iz toga, pokoj mu duši, ali ka Joker je nula, Nicholson, koji me isto tako nije pretjerano oduševija, od ledgera je bolji 30 puta.
nickolson je gangsterčić u usporedbi s heatovom verzijom.em je zlokobniji,dijaboličniji,pametniji,kaotičniji..sve ono što treba za istinskog protivnika batmanu..dubok glas je zbog nerasponavanja..mljackanje jezikom?njegov tik a možda i zbog ozljede na obrazima.jokerovo ''podrijetlo'' odlično paše za njegovo karakter i akcije...


ma koja dijaboličnost, Joker ispada neki debil, raspolaže vojskom šizofreničara koji ma zamisli savršeno rukuju bombama i ostalim tehničkim komplikacijama. Yeah right. taj tik u stripu ne postoji a i nijednoj verziji Jokera, on mora, MORA imat podrijetlo, jer ovo, stari moj, nije Joker iz stripa, ne znan koliko dobro poznaješ tu materiju, ja san pročita svih 670+ brojeva, i ovo NIJE Joker iz stripa. neraspoznavanje glasa? Common, ne bi ga raspoznalo ni da je slijedija keatonov primjer, batman iz crtića je uz Burtonovog najvjerniji prikaz, ovaj film je neka krimi pričica, mračnog Gothama ni na vidiku, i di je jebena Batcave, znan da je uništena na kraju beginsa, al ovo nema nijedan element koji čini batmana, jebemu mater, nema. ma kvragu sve, prebijesan san, tim više šta ga svi toliko jebeno hvale, a kod mene potpuno suprotna reakcija, potpuno, nisan previše očekiva namjerno da se ne razočaran, al to izgleda nije pomoglo.
Koliko sam ja skužio...tebe konkretno smeta što film veze nema sa Batmanom osim naslova i likova...jel tako? To se i iz ovog osvrta da iščitati...
Boby wrote:Upravo se vratih s gledanja i mogu reći kao je uistinu riječ o dobrome filmu. Zavidna karakterizacija likova, odlična gluma, pametno popunjavanje svake minute ovog dva i po sata dugog filma. Ipak, ima jedan malen problem koji će mnoge ljude smetati. Ovo je Nolanov Batman; likovi su ta jedina poveznica s Batmanom kakvim ga inače svijet zna, ostatak priče je u potpunosti izmjenjen. Ovdje imamo priliku vidjeti film o super heroju koji tendira biti realnim poput kakve ozbiljne drame i krimića. Isto se je moglo vidjeti i u Batman Begins ali tek kada se na scenu izvuku velike face poput Jokera ili Two Facea gledatelj može uvidjeti kako se ovaj ozbiljan koncept uistinu odražava na samu ideju Batmana. Ovdje nema pravila, sve su karte u igri i likovi nisu nimalo dužni biti onakvima kakvima smo ih sve do sada zamišljali. Oni su tu jer je ovo ipak film o Batmanu, ali njihova prisutnost je samo početna točka za daljnje razrađivanje jedne ozbiljne, inteligentne i poučne priče koja nalikuje na mnogo toga ali nimalo ne nalikuje na Batmana. Meni to ne predstavlja problem, mnogima hoće

User avatar
Boby
Posts: 3748
Joined: 31 May 2007, 17:59
Location: Zagreb

Post by Boby » 25 Jul 2008, 11:55

@Dragonrage

A-a, ne smeta mi. Napisao sam da će to mnogima predstavljati problem, meni ne iako kužim one kojima hoće. Ja sam uvijek otvoren za nove ideje a ne da se non stop ponavlja jedno te isto s manjim odstupanjima. Željno iščekujem nastavak

User avatar
Dragonrage
Posts: 8424
Joined: 06 Oct 2006, 09:44
Location: Zagreb
Contact:

Post by Dragonrage » 25 Jul 2008, 11:57

Boby wrote:@Dragonrage

A-a, meni ne smeta. Napisao sam da će to mnogima predstavljati problem, meni ne iako kužim one kojima hoće. Ja sam uvijek otvoren za nove ideje a ne da se non stop ponavlja jedno te isto s manjim odstupanjima. Željno iščekujem nastavak
Ne, ne...nisam to ni mislio, nego da se iz tvog komentara da iščitati da je očito to posrijedi kod njega... :wink: :)

User avatar
Boby
Posts: 3748
Joined: 31 May 2007, 17:59
Location: Zagreb

Post by Boby » 25 Jul 2008, 12:01

To da; nema više one mističnosti animirane serije ili Burtona. Sve je ultra realistično do granica koje filma dozvoljava

User avatar
Dragonrage
Posts: 8424
Joined: 06 Oct 2006, 09:44
Location: Zagreb
Contact:

Post by Dragonrage » 25 Jul 2008, 12:06

Boby wrote:To da; nema više one mističnosti animirane serije ili Burtona. Sve je ultra realistično do granica koje filma dozvoljava
To je meni malo kod Beginsa smetalo...posebice na treće gledanje.

User avatar
Wendigo
Posts: 14771
Joined: 08 Nov 2006, 17:10
Location: Dublin, Ireland

Post by Wendigo » 25 Jul 2008, 13:36

Dragonrage wrote:
Boby wrote:To da; nema više one mističnosti animirane serije ili Burtona. Sve je ultra realistično do granica koje filma dozvoljava
To je meni malo kod Beginsa smetalo...posebice na treće gledanje.
same here. jednostavno, nije to to.. mada ga nisam gledao tri puta. :lol:

User avatar
Scarface
Posts: 8071
Joined: 30 Jun 2007, 20:24

Post by Scarface » 25 Jul 2008, 13:55

Boby wrote:@Dragonrage

A-a, ne smeta mi. Napisao sam da će to mnogima predstavljati problem, meni ne iako kužim one kojima hoće. Ja sam uvijek otvoren za nove ideje a ne da se non stop ponavlja jedno te isto s manjim odstupanjima. Željno iščekujem nastavak


Ej, šta sad ispada da san ja zatucan i neotvoren za nove ideje i da uvik oću jedno te isto? Begins mi je bija odličan jer je prikaza potpuni origin batmana po prvi puta, ali ovo, ovo jednostavno nema ništa batmanovskog u sebi. nema, i nema se tu šta bit otvoren za nove ideje, jer ako san ja doša gledat batmana, očekujen bar osnovne značajke tog junaka u filmu, jer te stvari su svete i ne smiju se minjat, previše je sebi Nolan dopustija. Joker je ode jako loš, kolko god ljudi hvalili Ledgera, to on po meni nije zaslužija (e i di je zelena boja kose, jeben in mater, i to su makli), može vama Nicholson izgledat ka neki gangsterčić ali čovik je jebeno odradija posal i pršti od Jokerstva u sebi, a Ledger se jednostavno izgubija, prvo šta mu glas triba bit kričaviji, onda to iritantno mljackanje jezikon, pa nedovoljno živahnosti, jednostavno ja nisan ima dojam da je to Joker, pa ljudi to triba bit negativac kojeg ima po cilon kinskom platnu, koji valja crnohumorne baze, razmeće se malin smrtonosnin stvarčicama poput oštrih karti i koječega a ode je to sve svedeno na minimum,, i Nolan je taj lik iskoristija samo za potpuniji prikaz Two facea, koji je još najbolji lik u filmu, ali opet nedovoljno iskorišten. U ovom filmu Batman nije Batman, Joker nije Joker, Two face nije Two face, Nolan je te likove krajnje bezobrazno iskoristija za svoju posve izmijenjenu verziju neke psihološke krimi drame, i sad očekujete da ću takvo govno pohvalit?! Meni samo nije jasno kako je fanovima koji inače reagiraju i na najmanju sitnicu ovo odlično, to stvarno ne kužin, al me iskreno više i ne zanima, treći dio nek bude šta će bit, kraj je kako san već reka dosta dobar pa ima tu prostora za popravak, al kako se opet radi o umišljenom Nolanu, sumnjan. Reka san bija da neću raspravljat, al sad san malo smireniji, pa san reka neke stvari, ima tu još puno detalja, al eto, ovo je ono osnovno.
I think human consciousness, is a tragic misstep in evolution. We became too self-aware, nature created an aspect of nature separate from itself, we are creatures that should not exist by natural law.

User avatar
Boby
Posts: 3748
Joined: 31 May 2007, 17:59
Location: Zagreb

Post by Boby » 25 Jul 2008, 14:10

To sam baš napisao, likovi nisu ono što će mnogi očekivati. Ti jesi možda otvoren za neke nove ideje ali ove te očito smetaju. Nisi zbog toga zatucan. Koliko god mi se sviđao klasičan ugođaj Batmana u ovom mi filmu ne smetaju ni sitince kao što su špilja ili boja Jokerove kose a niti krupnije izmjene poput samog poimanja lika Jokera ili Two Facea. Mislim da je ovo što je Nolan napravio u redu s obzirom da je htio snimiti dobar film koji bi opet trebao biti drukčiji i od Burtonovog uradka i od animirane serije

User avatar
dr mladjo
Posts: 1521
Joined: 07 Nov 2007, 17:56
Location: glina i travnik

Post by dr mladjo » 25 Jul 2008, 14:19

ovo će potrajat
Ej, šta sad ispada da san ja zatucan i neotvoren za nove ideje i da uvik oću jedno te isto? Begins mi je bija odličan jer je prikaza potpuni origin batmana po prvi puta, ali ovo, ovo jednostavno nema ništa batmanovskog u sebi.
kako nema?ekipa je tu,neagtivci su tu,gadgeti su tu.iskreno jedina razlika je što se dosta radnje odvija po danu,ali i paše ovdje+ nigdje šišmiša..
nema, i nema se tu šta bit otvoren za nove ideje, jer ako san ja doša gledat batmana, očekujen bar osnovne značajke tog junaka u filmu, jer te stvari su svete i ne smiju se minjat, previše je sebi Nolan dopustija.
jel ovo samo o špilji ili više o jokeru?za špilju sam rekao da mu je isplativije da ima skrovište na skladištu nego u svom udalejnom imanju.
svaki joker je različit.joker kojeg glumi nickolson nije isti kao onaj is killing joke koji pak nije isti kao onaj is stripa koji pak nije isti kao onaj prvotni joker.ovaj novi slijedi trend...
Joker je ode jako loš, kolko god ljudi hvalili Ledgera, to on po meni nije zaslužija (e i di je zelena boja kose, jeben in mater, i to su makli), može vama Nicholson izgledat ka neki gangsterčić ali čovik je jebeno odradija posal i pršti od Jokerstva u sebi, a Ledger se jednostavno izgubija, prvo šta mu glas triba bit kričaviji, onda to iritantno mljackanje jezikon, pa nedovoljno živahnosti, jednostavno ja nisan ima dojam da je to Joker, pa ljudi to triba bit negativac kojeg ima po cilon kinskom platnu, koji valja crnohumorne baze, razmeće se malin smrtonosnin stvarčicama poput oštrih karti i koječega a ode je to sve svedeno na minimum,
naš joker je luđak i psihopat,nije obićni šaljivđija(iako ima odlične komične scene).nickolsonov je bio obični krimilanac željan novca dok ovog samo kaos...
i Nolan je taj lik iskoristija samo za potpuniji prikaz Two facea, koji je još najbolji lik u filmu, ali opet nedovoljno iskorišten.
two face je više no iskorišten.svojim djelima,razmišljanjem,novčićem pa i krajem(iako je i meni dio sa djetetom bio preoštar ćal i za njega).još uvijek ne znamo tko će bit u 3.dijelu.nadam se da neče two face ali...
U ovom filmu Batman nije Batman, Joker nije Joker, Two face nije Two face, Nolan je te likove krajnje bezobrazno iskoristija za svoju posve izmijenjenu verziju neke psihološke krimi drame, i sad očekujete da ću takvo govno pohvalit?!
što fali malo ozbiljnosti u strip filmu?ako nisi primjetio batman se bori protiv kriminalaca,joker je kiminlac,harvey ih zatvara..nisu u pitanju fantastic four..za psihološku sve najbolje.svi su oni ljudi sa svojim manama i vrlinama.zar će nam sad i to smetat..

Meni samo nije jasno kako je fanovima koji inače reagiraju i na najmanju sitnicu ovo odlično, to stvarno ne kužin, al me iskreno više i ne zanima,
pogledaj malo brojke na imdb i board..ako veeeelikoj večini fanova(a amerikanci su hard core za to) ovaj film i ovakva prikaz likova paše možda nije to filma nego do tebe..
http://www.imdb.com/user/ur4554045/ratings

User avatar
dragonheart
Posts: 754
Joined: 12 Dec 2006, 13:48

Post by dragonheart » 25 Jul 2008, 14:24

Ghostface wrote:
Boby wrote:@Dragonrage

A-a, ne smeta mi. Napisao sam da će to mnogima predstavljati problem, meni ne iako kužim one kojima hoće. Ja sam uvijek otvoren za nove ideje a ne da se non stop ponavlja jedno te isto s manjim odstupanjima. Željno iščekujem nastavak


Ej, šta sad ispada da san ja zatucan i neotvoren za nove ideje i da uvik oću jedno te isto? Begins mi je bija odličan jer je prikaza potpuni origin batmana po prvi puta, ali ovo, ovo jednostavno nema ništa batmanovskog u sebi. nema, i nema se tu šta bit otvoren za nove ideje, jer ako san ja doša gledat batmana, očekujen bar osnovne značajke tog junaka u filmu, jer te stvari su svete i ne smiju se minjat, previše je sebi Nolan dopustija. Joker je ode jako loš, kolko god ljudi hvalili Ledgera, to on po meni nije zaslužija (e i di je zelena boja kose, jeben in mater, i to su makli), može vama Nicholson izgledat ka neki gangsterčić ali čovik je jebeno odradija posal i pršti od Jokerstva u sebi, a Ledger se jednostavno izgubija, prvo šta mu glas triba bit kričaviji, onda to iritantno mljackanje jezikon, pa nedovoljno živahnosti, jednostavno ja nisan ima dojam da je to Joker, pa ljudi to triba bit negativac kojeg ima po cilon kinskom platnu, koji valja crnohumorne baze, razmeće se malin smrtonosnin stvarčicama poput oštrih karti i koječega a ode je to sve svedeno na minimum,, i Nolan je taj lik iskoristija samo za potpuniji prikaz Two facea, koji je još najbolji lik u filmu, ali opet nedovoljno iskorišten. U ovom filmu Batman nije Batman, Joker nije Joker, Two face nije Two face, Nolan je te likove krajnje bezobrazno iskoristija za svoju posve izmijenjenu verziju neke psihološke krimi drame, i sad očekujete da ću takvo govno pohvalit?! Meni samo nije jasno kako je fanovima koji inače reagiraju i na najmanju sitnicu ovo odlično, to stvarno ne kužin, al me iskreno više i ne zanima, treći dio nek bude šta će bit, kraj je kako san već reka dosta dobar pa ima tu prostora za popravak, al kako se opet radi o umišljenom Nolanu, sumnjan. Reka san bija da neću raspravljat, al sad san malo smireniji, pa san reka neke stvari, ima tu još puno detalja, al eto, ovo je ono osnovno.

Ajde molim te prekini pričat gluposti i nauči pisat jebenim HRVATSKIM književnim jezikom,jer ovo boli i čitat,ne samo zbog gluposti nego i nepismenosti.
Ako hoćeš da te se ozbiljno shvati piši ko normalan čovjek.Koliko ovdje ima Zagrepčana na forumu pa niko ne piše po nekom naglasku isto ko ni ja (Slavonac ), ne pišem (buraz,butra,treba,lega,bracika) takk da ono...
A te gluparije koje pišeš kontam da nitko neće uzimat zdravo za gotovo.
Što se tiče Jokera,Ledger glumački sahranjuje Nicholsona da to boli.
Bale je najuživljeniji Batman ikada,i toliko je dobar da je to zastrašujuće.
No znao sam da će biti takih likova koji će samo srat (ko što je bio slučaj sa Sin City-em),likova koji nisu shvatili film,ali jbga,svijet se dijeli na pametne i da ne vrijeđam baš "ne toliko pametne" ljude.
It's not who I am underneath...


...but what I do that defines me.



http://dragonheart.blog.hr/

User avatar
Scarface
Posts: 8071
Joined: 30 Jun 2007, 20:24

Post by Scarface » 25 Jul 2008, 14:38

dragonheart wrote:
Ghostface wrote:
Boby wrote:@Dragonrage

A-a, ne smeta mi. Napisao sam da će to mnogima predstavljati problem, meni ne iako kužim one kojima hoće. Ja sam uvijek otvoren za nove ideje a ne da se non stop ponavlja jedno te isto s manjim odstupanjima. Željno iščekujem nastavak


Ej, šta sad ispada da san ja zatucan i neotvoren za nove ideje i da uvik oću jedno te isto? Begins mi je bija odličan jer je prikaza potpuni origin batmana po prvi puta, ali ovo, ovo jednostavno nema ništa batmanovskog u sebi. nema, i nema se tu šta bit otvoren za nove ideje, jer ako san ja doša gledat batmana, očekujen bar osnovne značajke tog junaka u filmu, jer te stvari su svete i ne smiju se minjat, previše je sebi Nolan dopustija. Joker je ode jako loš, kolko god ljudi hvalili Ledgera, to on po meni nije zaslužija (e i di je zelena boja kose, jeben in mater, i to su makli), može vama Nicholson izgledat ka neki gangsterčić ali čovik je jebeno odradija posal i pršti od Jokerstva u sebi, a Ledger se jednostavno izgubija, prvo šta mu glas triba bit kričaviji, onda to iritantno mljackanje jezikon, pa nedovoljno živahnosti, jednostavno ja nisan ima dojam da je to Joker, pa ljudi to triba bit negativac kojeg ima po cilon kinskom platnu, koji valja crnohumorne baze, razmeće se malin smrtonosnin stvarčicama poput oštrih karti i koječega a ode je to sve svedeno na minimum,, i Nolan je taj lik iskoristija samo za potpuniji prikaz Two facea, koji je još najbolji lik u filmu, ali opet nedovoljno iskorišten. U ovom filmu Batman nije Batman, Joker nije Joker, Two face nije Two face, Nolan je te likove krajnje bezobrazno iskoristija za svoju posve izmijenjenu verziju neke psihološke krimi drame, i sad očekujete da ću takvo govno pohvalit?! Meni samo nije jasno kako je fanovima koji inače reagiraju i na najmanju sitnicu ovo odlično, to stvarno ne kužin, al me iskreno više i ne zanima, treći dio nek bude šta će bit, kraj je kako san već reka dosta dobar pa ima tu prostora za popravak, al kako se opet radi o umišljenom Nolanu, sumnjan. Reka san bija da neću raspravljat, al sad san malo smireniji, pa san reka neke stvari, ima tu još puno detalja, al eto, ovo je ono osnovno.

Ajde molim te prekini pričat gluposti i nauči pisat jebenim HRVATSKIM književnim jezikom,jer ovo boli i čitat,ne samo zbog gluposti nego i nepismenosti.
Ako hoćeš da te se ozbiljno shvati piši ko normalan čovjek.Koliko ovdje ima Zagrepčana na forumu pa niko ne piše po nekom naglasku isto ko ni ja (Slavonac ), ne pišem (buraz,butra,treba,lega,bracika) takk da ono...
A te gluparije koje pišeš kontam da nitko neće uzimat zdravo za gotovo.
Što se tiče Jokera,Ledger glumački sahranjuje Nicholsona da to boli.
Bale je najuživljeniji Batman ikada,i toliko je dobar da je to zastrašujuće.
No znao sam da će biti takih likova koji će samo srat (ko što je bio slučaj sa Sin City-em),likova koji nisu shvatili film,ali jbga,svijet se dijeli na pametne i da ne vrijeđam baš "ne toliko pametne" ljude.


Ne, zašto bi pisa književnin jezikon, nek te boli, puši kurac, kretenu, pisat ću kako mi se piše. To šta ti ne poštuješ tuđe mišljenje tvoja je stvar, meni je film užasan, deal with it, nijednon rijčju nisan uvrdija vas ostale kojima se sviđa, e to sad šta san u debeloj manjini je druga stvar, uvik je tako bilo i bit će, šta ne znači da ja samo seren, reka san šta mi se kod filma ne sviđa i to ne znači da ga nisan skužija, nije mi očito lega ka vama, misliš da ja ne bi volija da mi je film zakon i da san miran, al jebiga nije. Bi li se ti malo igra priko pm-a, je li?
I think human consciousness, is a tragic misstep in evolution. We became too self-aware, nature created an aspect of nature separate from itself, we are creatures that should not exist by natural law.

User avatar
Scarface
Posts: 8071
Joined: 30 Jun 2007, 20:24

Post by Scarface » 25 Jul 2008, 14:41

dr mladjo wrote:ovo će potrajat
Ej, šta sad ispada da san ja zatucan i neotvoren za nove ideje i da uvik oću jedno te isto? Begins mi je bija odličan jer je prikaza potpuni origin batmana po prvi puta, ali ovo, ovo jednostavno nema ništa batmanovskog u sebi.
kako nema?ekipa je tu,neagtivci su tu,gadgeti su tu.iskreno jedina razlika je što se dosta radnje odvija po danu,ali i paše ovdje+ nigdje šišmiša..
nema, i nema se tu šta bit otvoren za nove ideje, jer ako san ja doša gledat batmana, očekujen bar osnovne značajke tog junaka u filmu, jer te stvari su svete i ne smiju se minjat, previše je sebi Nolan dopustija.
jel ovo samo o špilji ili više o jokeru?za špilju sam rekao da mu je isplativije da ima skrovište na skladištu nego u svom udalejnom imanju.
svaki joker je različit.joker kojeg glumi nickolson nije isti kao onaj is killing joke koji pak nije isti kao onaj is stripa koji pak nije isti kao onaj prvotni joker.ovaj novi slijedi trend...
Joker je ode jako loš, kolko god ljudi hvalili Ledgera, to on po meni nije zaslužija (e i di je zelena boja kose, jeben in mater, i to su makli), može vama Nicholson izgledat ka neki gangsterčić ali čovik je jebeno odradija posal i pršti od Jokerstva u sebi, a Ledger se jednostavno izgubija, prvo šta mu glas triba bit kričaviji, onda to iritantno mljackanje jezikon, pa nedovoljno živahnosti, jednostavno ja nisan ima dojam da je to Joker, pa ljudi to triba bit negativac kojeg ima po cilon kinskom platnu, koji valja crnohumorne baze, razmeće se malin smrtonosnin stvarčicama poput oštrih karti i koječega a ode je to sve svedeno na minimum,
naš joker je luđak i psihopat,nije obićni šaljivđija(iako ima odlične komične scene).nickolsonov je bio obični krimilanac željan novca dok ovog samo kaos...
i Nolan je taj lik iskoristija samo za potpuniji prikaz Two facea, koji je još najbolji lik u filmu, ali opet nedovoljno iskorišten.
two face je više no iskorišten.svojim djelima,razmišljanjem,novčićem pa i krajem(iako je i meni dio sa djetetom bio preoštar ćal i za njega).još uvijek ne znamo tko će bit u 3.dijelu.nadam se da neče two face ali...
U ovom filmu Batman nije Batman, Joker nije Joker, Two face nije Two face, Nolan je te likove krajnje bezobrazno iskoristija za svoju posve izmijenjenu verziju neke psihološke krimi drame, i sad očekujete da ću takvo govno pohvalit?!
što fali malo ozbiljnosti u strip filmu?ako nisi primjetio batman se bori protiv kriminalaca,joker je kiminlac,harvey ih zatvara..nisu u pitanju fantastic four..za psihološku sve najbolje.svi su oni ljudi sa svojim manama i vrlinama.zar će nam sad i to smetat..

Meni samo nije jasno kako je fanovima koji inače reagiraju i na najmanju sitnicu ovo odlično, to stvarno ne kužin, al me iskreno više i ne zanima,
pogledaj malo brojke na imdb i board..ako veeeelikoj večini fanova(a amerikanci su hard core za to) ovaj film i ovakva prikaz likova paše možda nije to filma nego do tebe..


Sve san to već objasnija, ti vidiš tako, ja ovako, zato i nisan tija u neke velike rasprave. nego, MEGA SPOLIER MEGA SPOILER MEGA SPOILER Two face je mrtav, ne može ga više ni bit u trećem dijeluSPOILER END SPOILER END
I think human consciousness, is a tragic misstep in evolution. We became too self-aware, nature created an aspect of nature separate from itself, we are creatures that should not exist by natural law.

User avatar
elrania
Posts: 23132
Joined: 04 Feb 2007, 18:13

Post by elrania » 25 Jul 2008, 14:54

dragonheart wrote:Ajde molim te prekini pričat gluposti i nauči pisat jebenim HRVATSKIM književnim jezikom,jer ovo boli i čitat,ne samo zbog gluposti nego i nepismenosti.
:lol:

ko da gledam forum na filozofskom gdje se ljudi krecu izdrkavati s ovakvim gluspotima, jer ne znaju sto drugo rec. jos bih razumjela da mu ides ispravljati gramaticke i pravopisne pogreske, al napadati covjeka jer govori svojim dijalektom je notorna glupost. ne razumijem ga ni ja kak se spada, ako samo preletim preko teksta, a to sto ti nemas strpljenja smiriti se i citati s razumijevanjem je tvoja stvar.

ot:
e, sad me nakon ovih dojmova zivo zanima kako cu dozivjeti film i u jednoj stvari se zbilja slazem s ghostfaceom - pregledaval asam neke trailere i bale-batmanov glas mi je stravicno iritantan. keaton ga tu nadmasuje u svakom pogledu... o ostalom kad se pogleda film...

User avatar
Scarface
Posts: 8071
Joined: 30 Jun 2007, 20:24

Post by Scarface » 25 Jul 2008, 14:58

elrania wrote:
dragonheart wrote:Ajde molim te prekini pričat gluposti i nauči pisat jebenim HRVATSKIM književnim jezikom,jer ovo boli i čitat,ne samo zbog gluposti nego i nepismenosti.
:lol:

ko da gledam forum na filozofskom gdje se ljudi krecu izdrkavati s ovakvim gluspotima, jer ne znaju sto drugo rec. jos bih razumjela da mu ides ispravljati gramaticke i pravopisne pogreske, al napadati covjeka jer govori svojim dijalektom je notorna glupost. ne razumijem ga ni ja kak se spada, ako samo preletim preko teksta, a to sto ti nemas strpljenja smiriti se i citati s razumijevanjem je tvoja stvar.

ot:
e, sad me nakon ovih dojmova zivo zanima kako cu dozivjeti film i u jednoj stvari se zbilja slazem s ghostfaceom - pregledaval asam neke trailere i bale-batmanov glas mi je stravicno iritantan. keaton ga tu nadmasuje u svakom pogledu... o ostalom kad se pogleda film...


Ma gle, ja san se nakon filma osijeća užasno, ka da san u nekoj noćnoj mori jer mi se najočekivaniji film u par godina pretvorija u nešto šta uopće ne volin, pazija san da ne vriđan nikoga ode jer znan kolko ljudi film voli, i sad mi se javi ovakav tip, a to san zna, zato san i tija izbjeć rasprave.
I think human consciousness, is a tragic misstep in evolution. We became too self-aware, nature created an aspect of nature separate from itself, we are creatures that should not exist by natural law.

User avatar
elrania
Posts: 23132
Joined: 04 Feb 2007, 18:13

Post by elrania » 25 Jul 2008, 15:04

iskreno, iznenadila me dosta tak losa kritika, al opet, to je tvoje vlastito misljenje na koje imas pravo.
isto tako me dosta iznenadilo misljenje jednog frenda koji je popljuvao do srzi batman begins (iz slicnih razloga zasto si ti popljuvao ovaj) i jos sam se dobro prepirala s njim oko toga, al eto, nema smisla uvjeravati nekoga da nesto valja, kad isto tako i sama pozivcanim kad meni netko tupi da im se svida neki film koji je meni potpuno los.
uostalom, bilo bi dosadno voditi raspravu u kojoj bi se svi slagali :lol:

Post Reply