Batman - oprez kod citanja..razbacuju se spoilerima..

Sve o industriji, VHS, DVD, filmovi iz kućne radinosti itd.
User avatar
Boby
Posts: 3748
Joined: 31 May 2007, 17:59
Location: Zagreb

Post by Boby » 25 Aug 2008, 00:32

Batman
The Dark Knight
Batman Begins
Batman Returns
Batman Forever
Batman & Robin

crtiće ne ubrajam jer su mi uglavnom bolji od većine igranih filmova

User avatar
Scarface
Posts: 8071
Joined: 30 Jun 2007, 20:24

Post by Scarface » 25 Aug 2008, 01:25

Batman
Batman Returns
Batman Begins
Batman Forever
Dark Knight
Batman i Robin
I think human consciousness, is a tragic misstep in evolution. We became too self-aware, nature created an aspect of nature separate from itself, we are creatures that should not exist by natural law.

User avatar
Boby
Posts: 3748
Joined: 31 May 2007, 17:59
Location: Zagreb

Post by Boby » 25 Aug 2008, 16:38

E stvarno mi nisu jasni oni koji Batman Forever stavljaju ispred Dark Knighta. Da nemaju ukusa ne bi me čudilo ali ovak. Jel se prisiljavate na to ili? Pa daj se samo sjetite bezveznih dijaloga (Batman: chicks love cars), očajnog Tommy Lee Jonesa, iritantnog Carreya, debilne priče, izostanak odlične glazbe iz prethodnih nastavaka, kiča koji je samo za nijansu bio slabiji od onog u Batman & Robinu

User avatar
Scarface
Posts: 8071
Joined: 30 Jun 2007, 20:24

Post by Scarface » 25 Aug 2008, 17:40

Boby wrote:E stvarno mi nisu jasni oni koji Batman Forever stavljaju ispred Dark Knighta. Da nemaju ukusa ne bi me čudilo ali ovak. Jel se prisiljavate na to ili? Pa daj se samo sjetite bezveznih dijaloga (Batman: chicks love cars), očajnog Tommy Lee Jonesa, iritantnog Carreya, debilne priče, izostanak odlične glazbe iz prethodnih nastavaka, kiča koji je samo za nijansu bio slabiji od onog u Batman & Robinu


Cool of, dude, nisan ja tražija objašnjenje za tvoju listu, neš ti ni za moju.
I think human consciousness, is a tragic misstep in evolution. We became too self-aware, nature created an aspect of nature separate from itself, we are creatures that should not exist by natural law.

User avatar
Boby
Posts: 3748
Joined: 31 May 2007, 17:59
Location: Zagreb

Post by Boby » 25 Aug 2008, 17:57

Nisam samo na tvojoj listi vidio da si Forever smjestio iznad Knighta pa me zanimalo u čemu je fora. Mogu mi to i ostali koji dijele tvoje mišljenje objasniti. Koliko god se trudio Dark Knight mi je do najmanje sitnice superiorniji Batman Foreveru, još uz to mislim da je to čisto objektivno mišljenje

User avatar
Scarface
Posts: 8071
Joined: 30 Jun 2007, 20:24

Post by Scarface » 25 Aug 2008, 21:39

Boby wrote:Nisam samo na tvojoj listi vidio da si Forever smjestio iznad Knighta pa me zanimalo u čemu je fora. Mogu mi to i ostali koji dijele tvoje mišljenje objasniti. Koliko god se trudio Dark Knight mi je do najmanje sitnice superiorniji Batman Foreveru, još uz to mislim da je to čisto objektivno mišljenje


Možemo se mi tu sad raspisat o subjektivnim i objektivnim mišljenjima, al sve je to ni za šta. Kako molin te ti očekuješ da ja tebi objasnin zašto mi je taj film draži? To je nemoguće, i stoga ne postavljaj besmislena pitanja, ovoliko mi je falilo i da Batmana i Robina stavin isprid Dark knighta, pogledaj moje mišljenje o Nolanovom "remekdjelu" pa ćeš svatit zašto, ionako se sam dičiš time da kužiš zašto mnogima može smetat Dark knight.
I think human consciousness, is a tragic misstep in evolution. We became too self-aware, nature created an aspect of nature separate from itself, we are creatures that should not exist by natural law.

User avatar
Boby
Posts: 3748
Joined: 31 May 2007, 17:59
Location: Zagreb

Post by Boby » 25 Aug 2008, 23:23

Ghostface wrote:
Boby wrote:Nisam samo na tvojoj listi vidio da si Forever smjestio iznad Knighta pa me zanimalo u čemu je fora. Mogu mi to i ostali koji dijele tvoje mišljenje objasniti. Koliko god se trudio Dark Knight mi je do najmanje sitnice superiorniji Batman Foreveru, još uz to mislim da je to čisto objektivno mišljenje


Možemo se mi tu sad raspisat o subjektivnim i objektivnim mišljenjima, al sve je to ni za šta. Kako molin te ti očekuješ da ja tebi objasnin zašto mi je taj film draži? To je nemoguće, i stoga ne postavljaj besmislena pitanja, ovoliko mi je falilo i da Batmana i Robina stavin isprid Dark knighta, pogledaj moje mišljenje o Nolanovom "remekdjelu" pa ćeš svatit zašto, ionako se sam dičiš time da kužiš zašto mnogima može smetat Dark knight.
Sjećam se kaj si napisao. Istina, Dark Knight će smetati mnogima ali iz istih razloga bi im trebali smetati i Schumacherovi jer je na najgori mogući način upropastio franšizu. Ne samo da se je udaljio od stila (poput Nolana) već je u film ubacio grozan scenarij, lošu glumu, gomilu kiča i sve što sam već prije naveo. Nolan po pitanju tih stvari nije pogriješio jer su su svi glumci odlični ili solidni, likovi su životopisni, priča je inteligentna. Znam da je to tvoje mišljenje i zanimalo me je na temelju čega ti i tebi slični iznose takva mišljenja. Ako smatraš da je to nemoguće objasniti OK; nema smisla da onda dalje o tome razgovaramo

User avatar
Scarface
Posts: 8071
Joined: 30 Jun 2007, 20:24

Post by Scarface » 25 Aug 2008, 23:39

Boby wrote:
Ghostface wrote:
Boby wrote:Nisam samo na tvojoj listi vidio da si Forever smjestio iznad Knighta pa me zanimalo u čemu je fora. Mogu mi to i ostali koji dijele tvoje mišljenje objasniti. Koliko god se trudio Dark Knight mi je do najmanje sitnice superiorniji Batman Foreveru, još uz to mislim da je to čisto objektivno mišljenje


Možemo se mi tu sad raspisat o subjektivnim i objektivnim mišljenjima, al sve je to ni za šta. Kako molin te ti očekuješ da ja tebi objasnin zašto mi je taj film draži? To je nemoguće, i stoga ne postavljaj besmislena pitanja, ovoliko mi je falilo i da Batmana i Robina stavin isprid Dark knighta, pogledaj moje mišljenje o Nolanovom "remekdjelu" pa ćeš svatit zašto, ionako se sam dičiš time da kužiš zašto mnogima može smetat Dark knight.
Sjećam se kaj si napisao. Istina, Dark Knight će smetati mnogima ali iz istih razloga bi im trebali smetati i Schumacherovi jer je na najgori mogući način upropastio franšizu. Ne samo da se je udaljio od stila (poput Nolana) već je u film ubacio grozan scenarij, lošu glumu, gomilu kiča i sve što sam već prije naveo. Nolan po pitanju tih stvari nije pogriješio jer su su svi glumci odlični ili solidni, likovi su životopisni, priča je inteligentna. Znam da je to tvoje mišljenje i zanimalo me je na temelju čega ti i tebi slični iznose takva mišljenja. Ako smatraš da je to nemoguće objasniti OK; nema smisla da onda dalje o tome razgovaramo


Tako je, al u biti jedan dio ti mogu objasnit, po meni Schumaherov Batman ima više Batmana u sebi nego Nolanov, to čak vridi i za Begins al mi je on posebno drag samo zbog opsežnog origina, ma kolko god i on bija iskrivljen, drag mi je. Dark Knight smatran sramotom za Batmana, i to je to, jednostavno.
I think human consciousness, is a tragic misstep in evolution. We became too self-aware, nature created an aspect of nature separate from itself, we are creatures that should not exist by natural law.

User avatar
Knatchbull
Posts: 1891
Joined: 08 Jan 2008, 02:24
Location: In The Shadow Of Our Pale Companion

Post by Knatchbull » 31 Aug 2008, 12:42

Ghostface wrote:
Boby wrote:Sjećam se kaj si napisao. Istina, Dark Knight će smetati mnogima ali iz istih razloga bi im trebali smetati i Schumacherovi jer je na najgori mogući način upropastio franšizu. Ne samo da se je udaljio od stila (poput Nolana) već je u film ubacio grozan scenarij, lošu glumu, gomilu kiča i sve što sam već prije naveo. Nolan po pitanju tih stvari nije pogriješio jer su su svi glumci odlični ili solidni, likovi su životopisni, priča je inteligentna. Znam da je to tvoje mišljenje i zanimalo me je na temelju čega ti i tebi slični iznose takva mišljenja. Ako smatraš da je to nemoguće objasniti OK; nema smisla da onda dalje o tome razgovaramo


Tako je, al u biti jedan dio ti mogu objasnit, po meni Schumaherov Batman ima više Batmana u sebi nego Nolanov, to čak vridi i za Begins al mi je on posebno drag samo zbog opsežnog origina, ma kolko god i on bija iskrivljen, drag mi je. Dark Knight smatran sramotom za Batmana, i to je to, jednostavno.
ovo je poanta svega.
Meni je jednostavno nevjerovatno koliko je ljudi prihvatilo ovaj film kao Batmana a on to uopće nije.
[i]Men never do evil so completely and cheerfully as when they do it from a religious conviction.[/i]

User avatar
dr mladjo
Posts: 1521
Joined: 07 Nov 2007, 17:56
Location: glina i travnik

Post by dr mladjo » 31 Aug 2008, 14:10

ali nisu li npr onda i burtonovi batmani loši također jer dok se tuku nemaju one zvukove,a bogme nisu li slični onom ugođaju iz batman serije?
http://www.imdb.com/user/ur4554045/ratings

User avatar
Scarface
Posts: 8071
Joined: 30 Jun 2007, 20:24

Post by Scarface » 31 Aug 2008, 14:19

dr mladjo wrote:ali nisu li npr onda i burtonovi batmani loši također jer dok se tuku nemaju one zvukove,a bogme nisu li slični onom ugođaju iz batman serije?


Aj prestani više gnjavit, film mi nije dobar i bok.
I think human consciousness, is a tragic misstep in evolution. We became too self-aware, nature created an aspect of nature separate from itself, we are creatures that should not exist by natural law.

User avatar
dr mladjo
Posts: 1521
Joined: 07 Nov 2007, 17:56
Location: glina i travnik

Post by dr mladjo » 31 Aug 2008, 14:22

:D
http://www.imdb.com/user/ur4554045/ratings

Post Reply