Iritantne klasifikacije po godinama na HTV

Sve o industriji, VHS, DVD, filmovi iz kućne radinosti itd.
User avatar
elrania
Posts: 23132
Joined: 04 Feb 2007, 18:13

Post by elrania » 16 Jul 2008, 01:18

smijesno... nisam jos uopce vidjela to, jer ni ne gledam tv, ali sumnjam da to ikome koristi.
znam i od kad sam ja bila dijete da sam s 12 komotno gledala sadrzaje koji su sada oznaceni neprimjerenima za mlade od 18, a ne znam da je itko postupao drugacije.
i da im je ugrizen mentalni, fizicki i moralni razvoj.
shvacam da moj primjer bas nije neko olicje savrsenog ponasanja i odluka, al ne vidim nista lose u tome da pojedinac od rana pocinje usvajati svijet oko sebe. vjerujem da na taj nacin postize vecu toleranciju, razumijevanje i povecava razinu opce kulture bar u nekoj mjeri.
koje bi osoba shokove dozivjela da joj se serviraju sve "zabranjivane" stvari u odrasloj dobi :lol:
a danas se sve moze dohvatiti putem neta i kolko samo klinaca tako nabavlja razne stvar da ih se u biti ni se tice sto pise na tvu.

User avatar
Donnie Darko
Posts: 1761
Joined: 05 Oct 2006, 19:04
Location: Prilaz Nelsona Mandele

Post by Donnie Darko » 16 Jul 2008, 01:18

Update: na OTV idim klasifikaciju 18 na onim losim striptiz show
“When you get into one of these groups, there’s only a couple ways you can get out. One is death, the other is mental institutions.”

User avatar
Knatchbull
Posts: 1891
Joined: 08 Jan 2008, 02:24
Location: In The Shadow Of Our Pale Companion

Post by Knatchbull » 16 Jul 2008, 11:52

mogli su staviti još veći znak :roll: :roll:
[i]Men never do evil so completely and cheerfully as when they do it from a religious conviction.[/i]

User avatar
Clayman
Posts: 144
Joined: 24 Nov 2007, 09:32

Post by Clayman » 28 Jul 2008, 12:25

Kao da žele spriječiti rippere da si sa tv karticama sripaju neku seriju ili film :roll:

Post Reply