Smith bi opet bio zločest.

Sve o industriji, VHS, DVD, filmovi iz kućne radinosti itd.
Post Reply
User avatar
A$H
Posts: 19055
Joined: 10 Oct 2006, 11:23
Location: Clubhouse

Smith bi opet bio zločest.

Post by A$H » 03 Jun 2008, 16:38

Will Smith još bi se jednom okušao u ulozi brbljavog detektiva bez kontrole, pa je vrbovao majstora od akcije, redatelja Michaela Baya, da mu ispuni skromnu željicu.

Glumac Will Smith molio je redatelja Michela Baya da režira još jedan nastavak originalnog filma Zločesti dečki iz 1995. godine na crvenom tepihu dodjele MTV Movie Awardsa u nedjelju.

"Trebaju nam Zločesti dečki 3. Upravo sam gledao Zločeste dečke 2 sa svojim sinom i rekao mu da film ne može bolje započeti. To je najbolja uvodna scena ikad", rekao je Smith redatelju Bayju sa statusom majstora spektakularne akcije.

Ipak, kasnije je za Hollyscoop u šali otkrio da mu se želja možda nikada neće ostvariti. "Michael je postao jako skup, preskup."

Smith je na dodjeli MTV-jevih nagrada proglašen najboljim glumcem za ulogu u filmu Ja, legenda.
It's A Bird... It's A Plane... It's SUPERA$H!!

User avatar
elrania
Posts: 23132
Joined: 04 Feb 2007, 18:13

Post by elrania » 03 Jun 2008, 18:50

napokon neka dobra vijest o nesnimanju nastavaka. mada su mi u ovom slucaju i 1. i 2. dio apsolutno bzvz, drugi cak sat vremena duzi neg sto bi trebao biti i ne bih vjerojatno ni gledala 3. da izade...

Post Reply