Tobey izvisio iz Spidermana?

Sve o industriji, VHS, DVD, filmovi iz kućne radinosti itd.
User avatar
A$H
Posts: 19055
Joined: 10 Oct 2006, 11:23
Location: Clubhouse

Tobey izvisio iz Spidermana?

Post by A$H » 31 May 2008, 03:03

Koliko sam citao po stranim siteovima..nije izvisio nego je sam oblucio napustit tu ulogu....
Počele su pripreme za četvrti nastavak filma o superjunaku, a šefovi su franšizu navodno odlučili osvježiti novim glavnim glumcem. Šuška se da bi ista sudbina mogla zadesiti i Kirsten Dunst.

Tobey Maguire potpisao je ugovor za tri filma o Spidermanu, a nakon što je za trojku dobio mlake kritike, počelo se šuškati da mu ugovor neće biti obnovljen.

Šefovi projekta navodno su bacili oko na Patricka Fujita (Almost Famous, Wristcutters) i Michaela Angaranoa (The Forbidden Kingdom) kao moguće nasljednike.

Spider-Man 4 u kinima se očekuje 2010. ili 2011., a upitna je i sudbina Kirsten Dunst kao Mary-Jane u novom nastavku.
It's A Bird... It's A Plane... It's SUPERA$H!!

User avatar
dr mladjo
Posts: 1521
Joined: 07 Nov 2007, 17:56
Location: glina i travnik

Post by dr mladjo » 31 May 2008, 08:07

čudim se kako je uopče radio u 3.dio.ako se ne varam ima problema s leđima.stoga izbjegava sve teške fizičke uloge..
Almost couldn't do Spider-Man 2 (2004) after having severe back pains at the end of shooting Seabiscuit (2003), Jake Gyllenhaal was already in talks to replace him and had already begun preparation.
http://www.imdb.com/user/ur4554045/ratings

User avatar
Scarface
Posts: 8071
Joined: 30 Jun 2007, 20:24

Post by Scarface » 31 May 2008, 10:42

Šteta, a od ovih zamjena bolji mi se čini Fugit nego Angarano.
I think human consciousness, is a tragic misstep in evolution. We became too self-aware, nature created an aspect of nature separate from itself, we are creatures that should not exist by natural law.

Unreal
Posts: 1992
Joined: 04 May 2007, 21:24
Location: Zagreb

Post by Unreal » 31 May 2008, 13:56

Ma fučka mi se za spider-mana ja samo hoču carngea u sljedečem nastavku :D ,venoma bi isto rado vidio buduči da ga nisu dobro iskoristili u trojci,ali na to sumnjam jer ga je neki idiot odmah odlučio ubiti u trojci.

User avatar
Scarface
Posts: 8071
Joined: 30 Jun 2007, 20:24

Post by Scarface » 31 May 2008, 15:43

Fanovi za Carnagea (Cletusa Kassadeya) navijaju da bude Jim Carry. Ne znan kako vama, ali po meni to bi bila najbolje ponuđena uloga ikad, baš bi mu lega taj psiho đir ka i za Edwarda Nigmu.
I think human consciousness, is a tragic misstep in evolution. We became too self-aware, nature created an aspect of nature separate from itself, we are creatures that should not exist by natural law.

Unreal
Posts: 1992
Joined: 04 May 2007, 21:24
Location: Zagreb

Post by Unreal » 31 May 2008, 16:39

Ghostface wrote:Fanovi za Carnagea (Cletusa Kassadeya) navijaju da bude Jim Carry. Ne znan kako vama, ali po meni to bi bila najbolje ponuđena uloga ikad, baš bi mu lega taj psiho đir ka i za Edwarda Nigmu.
je dobar izbor,ali lizard će najvjerojatnije biti negativac jer su samog lika pretstavili u sva tri filma kao Dr. Connors i producenti su rekli veliku želju da prikažu lika u nastavku. osim toga carnage je prebrutalan za ijedan pg-13 film,a ovi iz marvela nemaju muda za rated R ili čak malo mračnijeg PG-13 spider-mana.ako imamo sreče napraviti će venom film po glasinama i tu staviti carnaga kao negativca. ma vidjet čemo ubuduče.....

User avatar
Samhain
Posts: 509
Joined: 06 May 2008, 01:34
Location: Midian (slavonski brod)

Re: Tobey izvisio iz Spidermana?

Post by Samhain » 31 May 2008, 16:49

A$H wrote:Koliko sam citao po stranim siteovima..nije izvisio nego je sam oblucio napustit tu ulogu....
Počele su pripreme za četvrti nastavak filma o superjunaku, a šefovi su franšizu navodno odlučili osvježiti novim glavnim glumcem. Šuška se da bi ista sudbina mogla zadesiti i Kirsten Dunst.

Tobey Maguire potpisao je ugovor za tri filma o Spidermanu, a nakon što je za trojku dobio mlake kritike, počelo se šuškati da mu ugovor neće biti obnovljen.

Šefovi projekta navodno su bacili oko na Patricka Fujita (Almost Famous, Wristcutters) i Michaela Angaranoa (The Forbidden Kingdom) kao moguće nasljednike.

Spider-Man 4 u kinima se očekuje 2010. ili 2011., a upitna je i sudbina Kirsten Dunst kao Mary-Jane u novom nastavku.
auf stari moj, odma poslije 3. dijela se najavilo da Tobey i Kristen više neće glumiti u Spider-Man serijalu :wink:

neka dođe do promjene, siguran sam da mogu naći i bolje ljude za ulogu.
(Romans Chpt. 5, v.12):
"Therefore, just as sin entered the world through one man, and death through sin, and in this way death came to all men, because all sinned

User avatar
A$H
Posts: 19055
Joined: 10 Oct 2006, 11:23
Location: Clubhouse

Re: Tobey izvisio iz Spidermana?

Post by A$H » 31 May 2008, 16:55

Samhain wrote:
A$H wrote:Koliko sam citao po stranim siteovima..nije izvisio nego je sam oblucio napustit tu ulogu....
Počele su pripreme za četvrti nastavak filma o superjunaku, a šefovi su franšizu navodno odlučili osvježiti novim glavnim glumcem. Šuška se da bi ista sudbina mogla zadesiti i Kirsten Dunst.

Tobey Maguire potpisao je ugovor za tri filma o Spidermanu, a nakon što je za trojku dobio mlake kritike, počelo se šuškati da mu ugovor neće biti obnovljen.

Šefovi projekta navodno su bacili oko na Patricka Fujita (Almost Famous, Wristcutters) i Michaela Angaranoa (The Forbidden Kingdom) kao moguće nasljednike.

Spider-Man 4 u kinima se očekuje 2010. ili 2011., a upitna je i sudbina Kirsten Dunst kao Mary-Jane u novom nastavku.
auf stari moj, odma poslije 3. dijela se najavilo da Tobey i Kristen više neće glumiti u Spider-Man serijalu :wink:

neka dođe do promjene, siguran sam da mogu naći i bolje ljude za ulogu.
pa znam ja to :wink: ovo je c/p sa drugog site-a...samo kazem da je Tobey sam odlucio da ne zeli vise...za Kristen neznam jel sama odlucila ili ne..
It's A Bird... It's A Plane... It's SUPERA$H!!

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Tobey izvisio iz Spidermana?

Post by john_constantine » 31 May 2008, 17:04

A$H wrote:
Samhain wrote:
A$H wrote:Koliko sam citao po stranim siteovima..nije izvisio nego je sam oblucio napustit tu ulogu....
auf stari moj, odma poslije 3. dijela se najavilo da Tobey i Kristen više neće glumiti u Spider-Man serijalu :wink:

neka dođe do promjene, siguran sam da mogu naći i bolje ljude za ulogu.
pa znam ja to :wink: ovo je c/p sa drugog site-a...samo kazem da je Tobey sam odlucio da ne zeli vise...za Kristen neznam jel sama odlucila ili ne..
kirsten? ma ona će prije na rehabilitaciju nego opet glumiti u spidermanu.
Michel puši karu.

Unreal
Posts: 1992
Joined: 04 May 2007, 21:24
Location: Zagreb

Re: Tobey izvisio iz Spidermana?

Post by Unreal » 31 May 2008, 17:12

Samhain wrote:
auf stari moj, odma poslije 3. dijela se najavilo da Tobey i Kristen više neće glumiti u Spider-Man serijalu :wink:

neka dođe do promjene, siguran sam da mogu naći i bolje ljude za ulogu.
aleluja po meni iskreno. več mi je išla na živce ideja da se svaki film najviše obrača pozornost na ljubavni trokut između parkera,mary i harrya,a sada kada su se rješili goblina i uveli nove ljude da rade na filmu nadam se da će se više orjentirat na negativce (buduči da su junake več dovoljno razvili).green goblin(norman osborn) i venom koji su naveča dva spider-manova protivnika po meni nisu previše dobro iskorišteni i ispali su dosta mlako usuprot stripu(posebno goblin zbog retardiranog novog izgleda),jedino je doctor ok dobro iskorišten (baš je zato dvojka najbolja)

User avatar
Dragonrage
Posts: 8424
Joined: 06 Oct 2006, 09:44
Location: Zagreb
Contact:

Post by Dragonrage » 02 Jun 2008, 10:39

A$H wrote:Michaela Angaranoa (The Forbidden Kingdom)
Isuse...taj šmokljan. Ok...ni Tobey nije bio nekakva macho, no ovaj nije čak ni u njegovom rangu LOL :lol:

Ali iskreno..tak mi sve jedno...nije mi Spider-Man od neke važnosti u životu LOL :lol:

User avatar
maddjuro
Posts: 8321
Joined: 05 Oct 2006, 17:55
Location: zagreb

Re: Tobey izvisio iz Spidermana?

Post by maddjuro » 02 Jun 2008, 10:46

Unreal wrote:
Samhain wrote:
auf stari moj, odma poslije 3. dijela se najavilo da Tobey i Kristen više neće glumiti u Spider-Man serijalu :wink:

neka dođe do promjene, siguran sam da mogu naći i bolje ljude za ulogu.
aleluja po meni iskreno. več mi je išla na živce ideja da se svaki film najviše obrača pozornost na ljubavni trokut između parkera,mary i harrya,a sada kada su se rješili goblina i uveli nove ljude da rade na filmu nadam se da će se više orjentirat na negativce (buduči da su junake več dovoljno razvili).green goblin(norman osborn) i venom koji su naveča dva spider-manova protivnika po meni nisu previše dobro iskorišteni i ispali su dosta mlako usuprot stripu(posebno goblin zbog retardiranog novog izgleda),jedino je doctor ok dobro iskorišten (baš je zato dvojka najbolja)
slažem se.
Nadam se samo da kada ce i ako, venoma uvest, da ce venom više klat, jer kao što svi znamo venom je psihopat.
I may be an idiot, but i am no fool.

Unreal
Posts: 1992
Joined: 04 May 2007, 21:24
Location: Zagreb

Re: Tobey izvisio iz Spidermana?

Post by Unreal » 02 Jun 2008, 12:12

Djuro21 wrote:
Unreal wrote:
Samhain wrote:
auf stari moj, odma poslije 3. dijela se najavilo da Tobey i Kristen više neće glumiti u Spider-Man serijalu :wink:

neka dođe do promjene, siguran sam da mogu naći i bolje ljude za ulogu.
aleluja po meni iskreno. več mi je išla na živce ideja da se svaki film najviše obrača pozornost na ljubavni trokut između parkera,mary i harrya,a sada kada su se rješili goblina i uveli nove ljude da rade na filmu nadam se da će se više orjentirat na negativce (buduči da su junake več dovoljno razvili).green goblin(norman osborn) i venom koji su naveča dva spider-manova protivnika po meni nisu previše dobro iskorišteni i ispali su dosta mlako usuprot stripu(posebno goblin zbog retardiranog novog izgleda),jedino je doctor ok dobro iskorišten (baš je zato dvojka najbolja)
slažem se.
Nadam se samo da kada ce i ako, venoma uvest, da ce venom više klat, jer kao što svi znamo venom je psihopat.
ok nisam puno čitao stripove,ali kaj nije venom(Eddie Brock) više antijunak koj želi ubiti spider-mana zato što mu je uništio život.

User avatar
Scarface
Posts: 8071
Joined: 30 Jun 2007, 20:24

Re: Tobey izvisio iz Spidermana?

Post by Scarface » 02 Jun 2008, 12:30

Unreal wrote:
Djuro21 wrote:
Unreal wrote: aleluja po meni iskreno. več mi je išla na živce ideja da se svaki film najviše obrača pozornost na ljubavni trokut između parkera,mary i harrya,a sada kada su se rješili goblina i uveli nove ljude da rade na filmu nadam se da će se više orjentirat na negativce (buduči da su junake več dovoljno razvili).green goblin(norman osborn) i venom koji su naveča dva spider-manova protivnika po meni nisu previše dobro iskorišteni i ispali su dosta mlako usuprot stripu(posebno goblin zbog retardiranog novog izgleda),jedino je doctor ok dobro iskorišten (baš je zato dvojka najbolja)
slažem se.
Nadam se samo da kada ce i ako, venoma uvest, da ce venom više klat, jer kao što svi znamo venom je psihopat.
ok nisam puno čitao stripove,ali kaj nije venom(Eddie Brock) više antijunak koj želi ubiti spider-mana zato što mu je uništio život.


Izgleda da je mislija na Carnagea. I da, Venom je kasnije Spidermanov ally, mada kasnije dolazi još jedan simbiot Hybrid, jači i od Venoma i Carnagea (i svih drugih minornih simbiota poput Riot itd), i on je isto good guy.
I think human consciousness, is a tragic misstep in evolution. We became too self-aware, nature created an aspect of nature separate from itself, we are creatures that should not exist by natural law.

User avatar
Dragonrage
Posts: 8424
Joined: 06 Oct 2006, 09:44
Location: Zagreb
Contact:

Post by Dragonrage » 03 Jun 2008, 11:43

Sony's head of media relations says that all the recent Peter Parker casting rumors are bull - "No one is being considered for the role but Tobey. Period."

Post Reply