Cinestar Zagreb - najave

Sve o industriji, VHS, DVD, filmovi iz kućne radinosti itd.
User avatar
Josef K
Posts: 4829
Joined: 26 Mar 2008, 19:39

Re: Cinestar Zagreb - najave

Post by Josef K » 09 Sep 2010, 15:18

Nije to cijela ponuda :lol:
Ja sam stavio one meni zanimljive ak te svi zanimaju možeš vidit na stranici od cinestara.

User avatar
Scarface
Posts: 8071
Joined: 30 Jun 2007, 20:24

Re: Cinestar Zagreb - najave

Post by Scarface » 09 Sep 2010, 15:46

filmophil wrote:ma slabo je to za kino, ne da me ne zanimaju npr buried i the town, al ne vjerujem da ću davat 30kn da bi ih išao gledat...ionako stalno dobijam pozivnice za premijere pa možda nalete u premijeri, al to što jednom mjesečno platim kartu mora bit onda dobar film, a devil je jedini takav ovdje
Zapravo i nije. The town i Buried djeluju puno, puuno bolje po traileru. Devil će vjerojatno ispast razočaranje.
I think human consciousness, is a tragic misstep in evolution. We became too self-aware, nature created an aspect of nature separate from itself, we are creatures that should not exist by natural law.

filmofil
Posts: 4658
Joined: 26 Jan 2008, 19:57
Location: Suzuran
Contact:

Re: Cinestar Zagreb - najave

Post by filmofil » 09 Sep 2010, 15:48

trailere skoro nikad ne gledam pa je možda zato dojam takav, više gledam ko je redatelj, glumce, slike, itd a shyamalan mi tu ima prednost
This is the Zodiac speaking.

User avatar
Scarface
Posts: 8071
Joined: 30 Jun 2007, 20:24

Re: Cinestar Zagreb - najave

Post by Scarface » 09 Sep 2010, 17:01

Shyalaman nažalost nije redatelj Devila, samo scenarist, dok Town ima Afflecka koji se već itekako dokaza a Buried ideju koja je prenenormalnojebena. No, kakogod, samo mislin da ne bi tribalo bit razloga za nezadovoljstvo, ima odličnih filmova među nadolazećima, ništa više ni manje u odnosu na prijašnje godine.
I think human consciousness, is a tragic misstep in evolution. We became too self-aware, nature created an aspect of nature separate from itself, we are creatures that should not exist by natural law.

filmofil
Posts: 4658
Joined: 26 Jan 2008, 19:57
Location: Suzuran
Contact:

Re: Cinestar Zagreb - najave

Post by filmofil » 10 Sep 2010, 00:04

da, sorry, njegova je priča samo, al to je čak i bitnije od režije kad se radi o njemu jer čovjek je majstor u smišljanju priče, mislim da je skoro sve svoje filmove i osobno napisao...i dosta o ovoj temi, bezveze razvlačimo, reko sam da možda imam krivi dojam, svi ti filmovi će se pogledat sigurno milom il silom :wink:
This is the Zodiac speaking.

Post Reply