DVD/DivX player

Sve o industriji, VHS, DVD, filmovi iz kućne radinosti itd.
User avatar
Studeni
Posts: 1498
Joined: 23 Oct 2007, 12:35
Location: Bottle Island

Post by Studeni » 05 Mar 2008, 09:28

[quote="FilmTV
Pogledati ću šta Pioneer kod nas nudi iako nisam siguran da li čita sve DVD zone, to mi je veći prioritet od codeca. Nekada su postojali firmwarei koji to riješavaju iako meni nisu radili kako treba, vjerojatno je sada (par godina kasnije) situacija bolja. Konačno imam kandidata :D[/quote]

Ja sam kod nas gledao i našao sam možda 2 modela playera koji su region free i nešto sam se bio nećkao i poslije su se prodali, a da nove nisu dobili....bila je neka "žnj" marka pa me to odbijalo vjeruući da ću naći nešto trajnije, a region free.Moguće da u Rijeci bude više izbora...Sretno!
Another swig,
One last gulp,
One more tablet to pop,
Anything to get me to start
working on what I’ve been putting off

User avatar
Dragonrage
Posts: 8424
Joined: 06 Oct 2006, 09:44
Location: Zagreb
Contact:

Post by Dragonrage » 06 Mar 2008, 10:06

Hehe ...našao sam šifru za svoj DVD player...Aiwa XD-DV480 :D :D :D :rock: :rock: :rock: :finga: :finga: :finga: :supz: :supz: :supz: :klapklap: :klapklap: :klapklap: :klapklap: :klapklap:

Sad još samo moram provjeriti dal funkcionira :D :D :D

User avatar
Dragonrage
Posts: 8424
Joined: 06 Oct 2006, 09:44
Location: Zagreb
Contact:

Post by Dragonrage » 28 Apr 2008, 12:03

Pokušao sam ovaj vikend...naglasak na POKUŠAO...kupiti novi DVD player koji je region free i čita sve regije, ne. I obišao sam dva dućana (koliko sam stigao jer sam bio kratak s vremenom), imao sa sobom disc R1, isprobao par DVD playera ali ni jedna ne čita R1. Inače Pioneer ne čita R1...probao. Brijem da ću riskirati sa vivaxom ili vtrekom...

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Post by HorrorHR » 28 Apr 2008, 14:39

probaj bolju taktiku od umetanja R1 diska - zapiši modele koje možeš kupiti i potraži na netu dali imaju koji remote kontrol hack... skoro su svi i inače bili lokirani an r2, ali je veliki broj se mogao "odkljucati"...

User avatar
Dragonrage
Posts: 8424
Joined: 06 Oct 2006, 09:44
Location: Zagreb
Contact:

Post by Dragonrage » 28 Apr 2008, 14:49

HorrorHR wrote:probaj bolju taktiku od umetanja R1 diska - zapiši modele koje možeš kupiti i potraži na netu dali imaju koji remote kontrol hack... skoro su svi i inače bili lokirani an r2, ali je veliki broj se mogao "odkljucati"...
Ma ni to mi nije baš sigurno...evo ja bio našao šifru za svoj player koji imam trenutačno i ništa...ne funkcionira. Ne želim tak riskirati...htio bih odam uzeti player koji čita R1 bez hakiranja, pa makar i vivax
Netko mi je na drugom forumu spomenuo yamakashi XXX koji je navodno jako dobar a čita sve...jel znat netko nekaj o tome?

User avatar
Dragonrage
Posts: 8424
Joined: 06 Oct 2006, 09:44
Location: Zagreb
Contact:

Post by Dragonrage » 28 Apr 2008, 14:53

Sad sam negdje pročitao da smartvision čita sve živo...jel upoznat netko s tom markom?

FilmTV
Posts: 1807
Joined: 04 Oct 2006, 18:50
Location: Bergen

Post by FilmTV » 28 Apr 2008, 15:41

Dragonrage wrote:Sad sam negdje pročitao da smartvision čita sve živo...jel upoznat netko s tom markom?
To ti je sve ista klasa ko Vivax. Ako ti ne smeta kratki rok trajanja onda za male pare imaš nešto što čita sve.

User avatar
Dragonrage
Posts: 8424
Joined: 06 Oct 2006, 09:44
Location: Zagreb
Contact:

Post by Dragonrage » 28 Apr 2008, 15:46

FilmTV wrote:
Dragonrage wrote:Sad sam negdje pročitao da smartvision čita sve živo...jel upoznat netko s tom markom?
To ti je sve ista klasa ko Vivax. Ako ti ne smeta kratki rok trajanja onda za male pare imaš nešto što čita sve.
A yamakashi XXX...si upoznat s time? Kaj imaš sad BTW...nekaj si sigurno kupio od kad si otvorio ovaj topic?

FilmTV
Posts: 1807
Joined: 04 Oct 2006, 18:50
Location: Bergen

Post by FilmTV » 28 Apr 2008, 16:14

Dragonrage wrote:A yamakashi XXX...si upoznat s time? Kaj imaš sad BTW...nekaj si sigurno kupio od kad si otvorio ovaj topic?
Yamakashi mi je nepoznanica :) Nisam još ništa kupovao jer nisam našao ništa pametnoga. Izgleda da ću ići na Pioneer pa barem imati sve kako spada za DivX i zonu 2.

User avatar
Dragonrage
Posts: 8424
Joined: 06 Oct 2006, 09:44
Location: Zagreb
Contact:

Post by Dragonrage » 28 Apr 2008, 16:48

FilmTV wrote:
Dragonrage wrote:A yamakashi XXX...si upoznat s time? Kaj imaš sad BTW...nekaj si sigurno kupio od kad si otvorio ovaj topic?
Yamakashi mi je nepoznanica :) Nisam još ništa kupovao jer nisam našao ništa pametnoga. Izgleda da ću ići na Pioneer pa barem imati sve kako spada za DivX i zonu 2.
Meni ga uvalio lik ovaj vikend,...ja budala nisam si uzeo disc R1 taj put i lik kaže da čita i R1 tržište...ja rekoh ajd uzet ću...dođem doma, vraga...neće. Dao sam ga frendici onda...Uzeo disk i krenuo ponovno...ali nisam niš našao.

John_Ryder
Posts: 12166
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Post by John_Ryder » 28 Apr 2008, 18:13

Dragonrage wrote:
FilmTV wrote:
Dragonrage wrote:A yamakashi XXX...si upoznat s time? Kaj imaš sad BTW...nekaj si sigurno kupio od kad si otvorio ovaj topic?
Yamakashi mi je nepoznanica :) Nisam još ništa kupovao jer nisam našao ništa pametnoga. Izgleda da ću ići na Pioneer pa barem imati sve kako spada za DivX i zonu 2.
Meni ga uvalio lik ovaj vikend,...ja budala nisam si uzeo disc R1 taj put i lik kaže da čita i R1 tržište...ja rekoh ajd uzet ću...dođem doma, vraga...neće. Dao sam ga frendici onda...Uzeo disk i krenuo ponovno...ali nisam niš našao.
ja sam mislio kupit isto pioneer u spartaku,kaže lik da su najkvalitetniji,samo nisam pito to za R1 jer ni neam pojma kae to
Image

Image

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Post by HorrorHR » 28 Apr 2008, 18:28

pioneer ne čita r1 ako se ne varam, bilo je samo onih hardverskih hakiranih od kucno-kino.com i ti su savršeno radili. meni moj dvd rekorder pioneer još fercera i čita sve

User avatar
Donnie Darko
Posts: 1761
Joined: 05 Oct 2006, 19:04
Location: Prilaz Nelsona Mandele

Post by Donnie Darko » 28 Apr 2008, 18:28

ja iam vivax k-200 vec 2 godine i cita sve zivo..
i uopce men zaebava bar ne jos
“When you get into one of these groups, there’s only a couple ways you can get out. One is death, the other is mental institutions.”

FilmTV
Posts: 1807
Joined: 04 Oct 2006, 18:50
Location: Bergen

Post by FilmTV » 28 Apr 2008, 22:58

horrorfan wrote:ja iam vivax k-200 vec 2 godine i cita sve zivo..
i uopce men zaebava bar ne jos
Statistički gledano, nekome mora i raditi taj krš :D

User avatar
maddjuro
Posts: 8323
Joined: 05 Oct 2006, 17:55
Location: zagreb

Post by maddjuro » 28 Apr 2008, 23:06

horrorfan wrote:ja iam vivax k-200 vec 2 godine i cita sve zivo..
i uopce men zaebava bar ne jos
ja imam v-trek isto 2, a možda i 3 godine čak, i još uvjek čita sve, osim mvk formata i real formata
I may be an idiot, but i am no fool.

Post Reply