DVD/DivX player

Sve o industriji, VHS, DVD, filmovi iz kućne radinosti itd.
User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Post by HorrorHR » 29 Apr 2008, 00:10

meni onaj prvi vivax plejer koji se poceo prodavati kod nas dosta dugo sluzio. cak mi i nije crknuo nego sam kupio novi onako reda radi ...

User avatar
maddjuro
Posts: 8323
Joined: 05 Oct 2006, 17:55
Location: zagreb

Post by maddjuro » 29 Apr 2008, 00:57

HorrorHR wrote:meni onaj prvi vivax plejer koji se poceo prodavati kod nas dosta dugo sluzio. cak mi i nije crknuo nego sam kupio novi onako reda radi ...
ja sam se dvoumio dal uzet novi model vtrek playera ili 5.1 surrond headset.I na kraju uzeh headset
I may be an idiot, but i am no fool.

User avatar
Dragonrage
Posts: 8424
Joined: 06 Oct 2006, 09:44
Location: Zagreb
Contact:

Post by Dragonrage » 29 Apr 2008, 10:04

NIš...upiko jučer vtreka...došao u dućan, isprobao disk - radi i ja ga uzeo...nekih 350 kn...

Image

KARAKTERISTIKE:

- Compatible with DivX3.11 or above, DivX4.X, DivX5.X, DivX Pro, Xvid files up to 10M bit-rate (Optional)
- Compatible with DVD/ DVCD/ SVCD/ VCD/ CD/ MP3/ CD-R/ CD-RW/ DVD+RW/ DVD-RW/ JPEG/ Kodak Picture CD
- All region code design, compatible with DVD disc in all region codes.
- Composite video output, S-video output
- SCART output, VGA output
- Component video output (YUV)
- Progressive Scan
- Built-in Dolby Digital AC-3 decoder and 5.1CH surround or 2CH audio output
- Dolby Prologic II (Optional)
- AC-3 digital signal optic fiber and coaxial output
- 8 dialog languages and 32 subtitle languages
- Support English subtitle files for DivX (optional)
- 9 multi-shooting angles
- 16:9 and 4:3 two screen sizes for selection
- Children lock function
- Multi-language on-screen display
- PAL/NTSC/AUTO TV system compatible
- Fast forward/rewind search, slow, pause, zoom, and other special effect play
- Volume control
- Mute control
- Karaoke function
- Full-function Remote Control
- Operated with AC 100 to 240V power supply
- Up converts SD content to HD display resolution
- HD Divx decoding, Displays Home Theater quality video at full screen
- Displays JPEG pictures at full 720P HD resolution
- USB 2.0 support
- Support SD\SMC\MS Memory card

Koliko će dugo...vidjet ćemo. Sve je super samo što kad čita disc ispušta takav nekakv zvuk da mi se sve čini kako opako grebe po disku...ali ne grebe... :)

John_Ryder
Posts: 12166
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Post by John_Ryder » 29 Apr 2008, 10:06

e imam isti takav,samo je crni,kupio sam u hami i ne valja ništa,a valjda sam naletio na neki sjebaniji
Image

Image

User avatar
Dragonrage
Posts: 8424
Joined: 06 Oct 2006, 09:44
Location: Zagreb
Contact:

Post by Dragonrage » 29 Apr 2008, 10:19

John_Ryder wrote:e imam isti takav,samo je crni,kupio sam u hami i ne valja ništa,a valjda sam naletio na neki sjebaniji
Ja sam ga uzeo jer ga frend ima već nekoliko mjeseci i kaže da sve štima...pa sad valjda neću ja biti te sreće da moj rikne već prekosutra...ili hoću?! :? :shock: :lol: :lol: :lol:

John_Ryder
Posts: 12166
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Post by John_Ryder » 29 Apr 2008, 10:22

Dragonrage wrote:
John_Ryder wrote:e imam isti takav,samo je crni,kupio sam u hami i ne valja ništa,a valjda sam naletio na neki sjebaniji
Ja sam ga uzeo jer ga frend ima već nekoliko mjeseci i kaže da sve štima...pa sad valjda neću ja biti te sreće da moj rikne već prekosutra...ili hoću?! :? :shock: :lol: :lol: :lol:
a dobro,moj nije riknuo, nego puno šteka i titlovi su sitni i zna se zbrejkat skroz pa ga moram iz struje isključit :evil: :evil:
Image

Image

User avatar
maddjuro
Posts: 8323
Joined: 05 Oct 2006, 17:55
Location: zagreb

Post by maddjuro » 29 Apr 2008, 18:15

Dragonrage wrote:
John_Ryder wrote:e imam isti takav,samo je crni,kupio sam u hami i ne valja ništa,a valjda sam naletio na neki sjebaniji
Ja sam ga uzeo jer ga frend ima već nekoliko mjeseci i kaže da sve štima...pa sad valjda neću ja biti te sreće da moj rikne već prekosutra...ili hoću?! :? :shock: :lol: :lol: :lol:
javi kakav je, planiram si ga uskoro nabavit.

KAd se men ovaj stariji model zna zbrejkat, kada bi stalno išao ff, play, ff,play, sam stisnem na daljinskom open 2x i sve opet štima
I may be an idiot, but i am no fool.

User avatar
gandalf
Posts: 529
Joined: 06 Nov 2006, 13:04
Contact:

Post by gandalf » 04 May 2008, 16:09

Djuro21 wrote:
Dragonrage wrote:
John_Ryder wrote:e imam isti takav,samo je crni,kupio sam u hami i ne valja ništa,a valjda sam naletio na neki sjebaniji
Ja sam ga uzeo jer ga frend ima već nekoliko mjeseci i kaže da sve štima...pa sad valjda neću ja biti te sreće da moj rikne već prekosutra...ili hoću?! :? :shock: :lol: :lol: :lol:
javi kakav je, planiram si ga uskoro nabavit.

KAd se men ovaj stariji model zna zbrejkat, kada bi stalno išao ff, play, ff,play, sam stisnem na daljinskom open 2x i sve opet štima

I ja ću uskoro nabaviti neki! Da mogu paralelno gledati nešto na TV-u i prčkati po računalo, a i da iskoristim TV kad ću već spajatni one stare konzole!

User avatar
Dragonrage
Posts: 8424
Joined: 06 Oct 2006, 09:44
Location: Zagreb
Contact:

Post by Dragonrage » 05 May 2008, 11:59

Djuro21 wrote:
Dragonrage wrote:
John_Ryder wrote:e imam isti takav,samo je crni,kupio sam u hami i ne valja ništa,a valjda sam naletio na neki sjebaniji
Ja sam ga uzeo jer ga frend ima već nekoliko mjeseci i kaže da sve štima...pa sad valjda neću ja biti te sreće da moj rikne već prekosutra...ili hoću?! :? :shock: :lol: :lol: :lol:
javi kakav je, planiram si ga uskoro nabavit.

KAd se men ovaj stariji model zna zbrejkat, kada bi stalno išao ff, play, ff,play, sam stisnem na daljinskom open 2x i sve opet štima
Za sada je odličan....pogledao na njemu do sada nekih 5 filmova i nikakvih problema...čak je i onaj zvuk grebanja nekako utihnuo :lol: :lol:

John_Ryder
Posts: 12166
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Post by John_Ryder » 02 Jun 2008, 20:38

Mislim si kupit Panasonic dvd player za nekih 800 kn. Jel netko ima iskustva s Panasonic player-ima da mi kaže jel
se isplati?
Image

Image

filmofil
Posts: 4658
Joined: 26 Jan 2008, 19:57
Location: Suzuran
Contact:

Post by filmofil » 02 Jun 2008, 21:40

ja sam kupio panasonic dvd/divx player prije mjesec dana i za sada sve kristalno radi, ali jedna zamjerka ide što mi neće čitati titlove neke...ne kužim zašto, nekim filmovima čita titlove, a na nekima kaže da ih nema :? govorim za divxe naravno...ali meni titlovi nisu problem jer ionako sve filmove gledam bez titlova jer mi samo smetaju...
This is the Zodiac speaking.

John_Ryder
Posts: 12166
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Post by John_Ryder » 02 Jun 2008, 21:44

filmophil wrote:ja sam kupio panasonic dvd/divx player prije mjesec dana i za sada sve kristalno radi, ali jedna zamjerka ide što mi neće čitati titlove neke...ne kužim zašto, nekim filmovima čita titlove, a na nekima kaže da ih nema :? govorim za divxe naravno...ali meni titlovi nisu problem jer ionako sve filmove gledam bez titlova jer mi samo smetaju...
moguće da neće ako su u sub formatu,meni ovaj vtrek jedino čita srt format. E,kakve su ti veličine titlovi i koje su boje?
Image

Image

filmofil
Posts: 4658
Joined: 26 Jan 2008, 19:57
Location: Suzuran
Contact:

Post by filmofil » 02 Jun 2008, 22:02

bijele boje naravno, a veličina je...ne znam kako da to kažem...dovoljno velka :) nigdje ne piše veličina subtitlova, ali vjeruj mi na riječ da je taman...ja gledam tv sa udaljenosti 4-5m, nekad i više ako gledam sa fotelje i vidim sve bez ikakvog naprezanja...

a ovo za formate titlova se ja niš ne kužim...jel se može nekako .srt prebaciti u taj .sub??
This is the Zodiac speaking.

John_Ryder
Posts: 12166
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Post by John_Ryder » 02 Jun 2008, 22:05

filmophil wrote:bijele boje naravno, a veličina je...ne znam kako da to kažem...dovoljno velka :) nigdje ne piše veličina subtitlova, ali vjeruj mi na riječ da je taman...ja gledam tv sa udaljenosti 4-5m, nekad i više ako gledam sa fotelje i vidim sve bez ikakvog naprezanja...

a ovo za formate titlova se ja niš ne kužim...jel se može nekako .srt prebaciti u taj .sub??
aha,važno da se vide,jer su ovi moji sad na vtreku sitni dost, misliš za prebacit iz sub u srt,može se pomoću
programa na ovoj str. http://www.nikse.dk/se/
Image

Image

filmofil
Posts: 4658
Joined: 26 Jan 2008, 19:57
Location: Suzuran
Contact:

Post by filmofil » 02 Jun 2008, 22:12

hvala :wink: to bu mi korisno za ove španjolske i francuske filmove...njih uvijek moram na kompu gledati jer titlove player ne čita...
This is the Zodiac speaking.

Post Reply