Pokradene Drangonrageove recenzije u Glasu Slavonije

Sve o industriji, VHS, DVD, filmovi iz kućne radinosti itd.
User avatar
dragonheart
Posts: 754
Joined: 12 Dec 2006, 13:48

Post by dragonheart » 04 Feb 2008, 09:46

I jel ima kakvih novosti,dali je urednik šta odgovorio...?????
It's not who I am underneath...


...but what I do that defines me.



http://dragonheart.blog.hr/

User avatar
Dragonrage
Posts: 8424
Joined: 06 Oct 2006, 09:44
Location: Zagreb
Contact:

Post by Dragonrage » 06 Feb 2008, 09:33

dragonheart wrote:I jel ima kakvih novosti,dali je urednik šta odgovorio...?????
Ma gripa me bila pokosila za vikend i nisam stigao poslati mail...budem danas ili sutra...

User avatar
dragonheart
Posts: 754
Joined: 12 Dec 2006, 13:48

Post by dragonheart » 14 Mar 2008, 11:18

Danas u novinama ,kopi pejst od 10 000 B.C.
Čisto da te informiram........... :(
It's not who I am underneath...


...but what I do that defines me.



http://dragonheart.blog.hr/

User avatar
Dragonrage
Posts: 8424
Joined: 06 Oct 2006, 09:44
Location: Zagreb
Contact:

Post by Dragonrage » 14 Mar 2008, 11:30

dragonheart wrote:Danas u novinama ,kopi pejst od 10 000 B.C.
Čisto da te informiram........... :(
Hvala...ali više mi to ne igra nikakvu ulogu u životu...tak mi sve jedno...baš mi se ne da zajebavati oko nekih tekstova kad to i onako ničemu ne vodi...

filmofil
Posts: 4658
Joined: 26 Jan 2008, 19:57
Location: Suzuran
Contact:

Post by filmofil » 14 Mar 2008, 11:46

Dragonrage wrote:
dragonheart wrote:Danas u novinama ,kopi pejst od 10 000 B.C.
Čisto da te informiram........... :(
Hvala...ali više mi to ne igra nikakvu ulogu u životu...tak mi sve jedno...baš mi se ne da zajebavati oko nekih tekstova kad to i onako ničemu ne vodi...
jbt ja nebi samo tako pustio da mi netko krade bilo što što napišem...u najgorem slučaju bi prestao pisati po blogu jer lik radi budalu od tebe...ali kako hoćeš...
This is the Zodiac speaking.

User avatar
Dragonrage
Posts: 8424
Joined: 06 Oct 2006, 09:44
Location: Zagreb
Contact:

Post by Dragonrage » 14 Mar 2008, 11:51

filmophil wrote:
Dragonrage wrote:
dragonheart wrote:Danas u novinama ,kopi pejst od 10 000 B.C.
Čisto da te informiram........... :(
Hvala...ali više mi to ne igra nikakvu ulogu u životu...tak mi sve jedno...baš mi se ne da zajebavati oko nekih tekstova kad to i onako ničemu ne vodi...
jbt ja nebi samo tako pustio da mi netko krade bilo što što napišem...u najgorem slučaju bi prestao pisati po blogu jer lik radi budalu od tebe...ali kako hoćeš...
Ma nek piše...baš me briga...a prestati pisati na blogu mi ne pada na pamet...kad god stignem ja ću izbaciti tekst...bilo najavu, bilo recenziju ili nešto treće...

A čime to radi budalu od mene? Time što prepisuje od mene...pa nek prepisuje...ima ljudi koji ga kuže...radi samo budalu od sebe. Da smo u americi još bih imao neke koristi da reagiram na to, mogao bih ga tužiti za masne pare...ali kod nas...kog briga!? Film kod nas i onak nije neš posebno zastupljen, tak da tamo neki tekstići u tamo nekim manje poznatim novinama nikome niš ne znače...

filmofil
Posts: 4658
Joined: 26 Jan 2008, 19:57
Location: Suzuran
Contact:

Post by filmofil » 14 Mar 2008, 12:02

pa lik zrađuje tako što uzme ono što TI napišeš...tako ustvari ti njemu daješ lovu a da on samo hladi jaja...kontaktiraj ga i reci mu da ti bar da 50% zarade ako je čovjek :roll:
This is the Zodiac speaking.

User avatar
Dragonrage
Posts: 8424
Joined: 06 Oct 2006, 09:44
Location: Zagreb
Contact:

Post by Dragonrage » 14 Mar 2008, 12:06

filmophil wrote:pa lik zrađuje tako što uzme ono što TI napišeš...tako ustvari ti njemu daješ lovu a da on samo hladi jaja...kontaktiraj ga i reci mu da ti bar da 50% zarade ako je čovjek :roll:
ma nek zarađuje kad ja već ne mogu...
Ukratko...ne da mi se voditi neke bitke putem mailova i prepirati se s ljudima oko toga...možda pošaljem koji mail tek toliko da ima dam do znanja ja znam da me kopiraju, ali to je to...no ni to mi se baš nikako ne da...

User avatar
metallicat
Posts: 11271
Joined: 03 Nov 2006, 20:08
Location: in the ground
Contact:

Post by metallicat » 14 Mar 2008, 16:27

na razumijem zašto se ne potrudi bar promjenit neki mali dio..ma da meni tako, ja bi mu srala dok god on ne ispizdi na živce. nije bitno što nemaš koristi od tog, samo mučenje po sebi pravi užitak :mrgreen:
Image

User avatar
Dragonrage
Posts: 8424
Joined: 06 Oct 2006, 09:44
Location: Zagreb
Contact:

Post by Dragonrage » 14 Mar 2008, 16:29

metallicat wrote:na razumijem zašto se ne potrudi bar promjenit neki mali dio..ma da meni tako, ja bi mu srala dok god on ne ispizdi na živce. nije bitno što nemaš koristi od tog, samo mučenje po sebi pravi užitak :mrgreen:
Možda, možda...ali sad mi trenutačno nije do toga...

Post Reply