Cinestar u Rijeci

Sve o industriji, VHS, DVD, filmovi iz kućne radinosti itd.
User avatar
Aryx
Posts: 7612
Joined: 12 Oct 2006, 20:46
Location: Zagreb

Post by Aryx » 27 Dec 2007, 17:39

Vorador wrote:
HorrorHR wrote:
Vorador wrote:Za jedan film, kokice i sok minimalno 80 kn treba.
Jebate pa koliko im koštaju kokice - film je 30 kn zar ne? 50 kn za kokice i sok djeluje previše...
Frend je uzimao. Mislim da je dao oko 40 kn a karta je koštala 35 kn.
ma kaj vi pricate lol ... velike kokice + 05. pice = 25 kn , to je kao kombo inace dode skuplje ...
There is nothing on earth half so terrifying as a truly just man.

[url=http://www.youtube.com/watch?v=staa4QvuFRI&feature=related]ASOIAF[/url]

User avatar
elrania
Posts: 23132
Joined: 04 Feb 2007, 18:13

Post by elrania » 27 Dec 2007, 17:54

meni je to svejedno previse... preskrta sam za takvo nesto
a i iritira me kad mi drugi pocnu suskat i krckat s tim grickalicama...a kokice mi same po sebi imaju uzasan miris :?
voda mi je sasvim dovoljna

FoX
Posts: 26
Joined: 28 Jan 2007, 23:09

Post by FoX » 28 Dec 2007, 14:46

Ja bio na skrivenoj pretprimijeri jučer ...kad ono .. Ljubav u doba kolere :D ,ali ajd nije bilo tako ni loše .
Inače obavrzno treba kupit A , B ili C red , sve ostalo je preblizu , ozvučenje RULAAAA :D
a kokice ko hebe , nisam došao jest , onako ih ne volim.. :wink:
Zasad dosta rulje ima , ali to dok sve malo vide , kasnije već vidim da će zjapit polu-prazno ..

User avatar
Vorador
Posts: 1982
Joined: 06 Oct 2006, 00:03
Location: Rijeka

Post by Vorador » 28 Dec 2007, 15:12

FoX wrote:Ja bio na skrivenoj pretprimijeri jučer ...kad ono .. Ljubav u doba kolere :D ,ali ajd nije bilo tako ni loše .
Inače obavrzno treba kupit A , B ili C red , sve ostalo je preblizu , ozvučenje RULAAAA :D
a kokice ko hebe , nisam došao jest , onako ih ne volim.. :wink:
Zasad dosta rulje ima , ali to dok sve malo vide , kasnije već vidim da će zjapit polu-prazno ..
Da, vjerojatno. Ja sam bio H red u onoj crvenoj dvorani pa mi je bilo preblizu. Ispred je bilo još dosta redova pa mogu samo zamisliti kako je bilo onim jadnicima ispred. :lol:

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Post by HorrorHR » 05 Jan 2008, 01:15

Eto bio i ja danas u tom čudu ;)

Montirao se na rubu reda C, što je bilo sasvim dobro. Jako ugodne stolice, video i audio na očekivanoj razini (Vorador: iz iskustva, slika nije ništa spektakularnija ni u drugim multipleksima i u nas, Europi i preko bare). Dvije karte 59kn, Kokice XL paket (jedne kokice i dvije kole) 33 kn. Jebeno su slane bile, valjda da što više piješ ;)

User avatar
Vorador
Posts: 1982
Joined: 06 Oct 2006, 00:03
Location: Rijeka

Post by Vorador » 05 Jan 2008, 01:25

HorrorHR wrote:Eto bio i ja danas u tom čudu ;)

Montirao se na rubu reda C, što je bilo sasvim dobro. Jako ugodne stolice, video i audio na očekivanoj razini (Vorador: iz iskustva, slika nije ništa spektakularnija ni u drugim multipleksima i u nas, Europi i preko bare). Dvije karte 59kn, Kokice XL paket (jedne kokice i dvije kole) 33 kn. Jebeno su slane bile, valjda da što više piješ ;)
Nikad prije nisam bio u multipleksu pa očekivah više po tom pitanju.

User avatar
metallicat
Posts: 11271
Joined: 03 Nov 2006, 20:08
Location: in the ground
Contact:

Post by metallicat » 05 Jan 2008, 15:06

super je slika i ozvučenje, nemamo se šta žalit :D ja idem sutra gledat beowulf..btw kad netko ide nek ranije tu napiše da skužimo ako ide još netko od nas :D
Image

User avatar
Vorador
Posts: 1982
Joined: 06 Oct 2006, 00:03
Location: Rijeka

Post by Vorador » 05 Jan 2008, 16:17

može, može :D

User avatar
A$H
Posts: 19055
Joined: 10 Oct 2006, 11:23
Location: Clubhouse

Post by A$H » 05 Jan 2008, 16:19

metallicat wrote:super je slika i ozvučenje, nemamo se šta žalit :D ja idem sutra gledat beowulf..btw kad netko ide nek ranije tu napiše da skužimo ako ide još netko od nas :D
dojdite u Zg gledat pa idem i ja :lol:
It's A Bird... It's A Plane... It's SUPERA$H!!

User avatar
metallicat
Posts: 11271
Joined: 03 Nov 2006, 20:08
Location: in the ground
Contact:

Post by metallicat » 05 Jan 2008, 16:20

Vorador wrote:može, može :D
super :D
@ash- dođi ti, šta misliš da je naše kino manje vrijedno grr :lol:
Image

User avatar
Vorador
Posts: 1982
Joined: 06 Oct 2006, 00:03
Location: Rijeka

Post by Vorador » 05 Jan 2008, 16:22

A$H wrote:
metallicat wrote:super je slika i ozvučenje, nemamo se šta žalit :D ja idem sutra gledat beowulf..btw kad netko ide nek ranije tu napiše da skužimo ako ide još netko od nas :D
dojdite u Zg gledat pa idem i ja :lol:
jenom bio lutao pa Zg. nešto i došao u napast da odem u kino ali nisam heheh :lol:
da li je vama Cinestar, kad izađeš s glavnog kolodvora pa odeš na desno prema autobusnom kolodvoru. u tom điru sam vidio neko kino, mislim, a učinilo mi se da je i Cinestar.

User avatar
Aryx
Posts: 7612
Joined: 12 Oct 2006, 20:46
Location: Zagreb

Post by Aryx » 05 Jan 2008, 16:23

Vorador wrote:
A$H wrote:
metallicat wrote:super je slika i ozvučenje, nemamo se šta žalit :D ja idem sutra gledat beowulf..btw kad netko ide nek ranije tu napiše da skužimo ako ide još netko od nas :D
dojdite u Zg gledat pa idem i ja :lol:
jenom bio lutao pa Zg. nešto i došao u napast da odem u kino ali nisam heheh :lol:
da li je vama Cinestar, kad izađeš s glavnog kolodvora pa odeš na desno prema autobusnom kolodvoru. u tom điru sam vidio neko kino, mislim, a učinilo mi se da je i Cinestar.
tacno :D
There is nothing on earth half so terrifying as a truly just man.

[url=http://www.youtube.com/watch?v=staa4QvuFRI&feature=related]ASOIAF[/url]

User avatar
A$H
Posts: 19055
Joined: 10 Oct 2006, 11:23
Location: Clubhouse

Post by A$H » 05 Jan 2008, 16:25

Aryx wrote:
Vorador wrote:
A$H wrote: dojdite u Zg gledat pa idem i ja :lol:
jenom bio lutao pa Zg. nešto i došao u napast da odem u kino ali nisam heheh :lol:
da li je vama Cinestar, kad izađeš s glavnog kolodvora pa odeš na desno prema autobusnom kolodvoru. u tom điru sam vidio neko kino, mislim, a učinilo mi se da je i Cinestar.
tacno :D
nista kad necete Aryx i ja danas idem gledat Beowulf.. :finga: :lolcina:
It's A Bird... It's A Plane... It's SUPERA$H!!

User avatar
metallicat
Posts: 11271
Joined: 03 Nov 2006, 20:08
Location: in the ground
Contact:

Post by metallicat » 05 Jan 2008, 16:32

dođite u ri 8) 8)
Image

User avatar
Vorador
Posts: 1982
Joined: 06 Oct 2006, 00:03
Location: Rijeka

Post by Vorador » 05 Jan 2008, 16:34

Aryx wrote:
Vorador wrote:
A$H wrote: dojdite u Zg gledat pa idem i ja :lol:
jenom bio lutao pa Zg. nešto i došao u napast da odem u kino ali nisam heheh :lol:
da li je vama Cinestar, kad izađeš s glavnog kolodvora pa odeš na desno prema autobusnom kolodvoru. u tom điru sam vidio neko kino, mislim, a učinilo mi se da je i Cinestar.
tacno :D
hehe. ok. sad znamo gdje je i to. inače, imam problema s orjentacijom kad dođem u Zg. i paranoju od tramvaja :lol:
a moram priznati da mi je ta ulica jedna od klošarskijih koje sam vidio. kakvih igrača tamo ima.

Post Reply