Cinestar u Rijeci

Sve o industriji, VHS, DVD, filmovi iz kućne radinosti itd.
User avatar
A$H
Posts: 19055
Joined: 10 Oct 2006, 11:23
Location: Clubhouse

Post by A$H » 05 Jan 2008, 16:36

svakakvih
It's A Bird... It's A Plane... It's SUPERA$H!!

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Post by john_constantine » 05 Jan 2008, 16:39

a i hladno vam je u zagrebu, bio sam neki dan tamo. Gužva, ali na cinestar sam zakasnio. Čak više niti neću trebati ići u zagreb, sve su sredili tako da kada budem trebao u zagreb, biti će to radi društva forumaša. 8) U proljeće, sigurno.
Michel puši karu.

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Post by HorrorHR » 05 Jan 2008, 18:24

Zadnji put kad sam bio u Cinestaru u ZG dva puta sam povraćao na zahodu. Taman taj dan kada sam morao u njemu provesti 5-6 sati lupila me neka gnjusna viroza ;)

User avatar
Vorador
Posts: 1982
Joined: 06 Oct 2006, 00:03
Location: Rijeka

Post by Vorador » 10 Jan 2008, 01:04

Danas :lol: bi trebao ići gledati AvP 2 u 20.00. Jedva čekam. :D

User avatar
Knatchbull
Posts: 1891
Joined: 08 Jan 2008, 02:24
Location: In The Shadow Of Our Pale Companion

Post by Knatchbull » 10 Jan 2008, 12:51

jučer bio po treći put. probao sam one njihove kokice i ful su čudne(nekako masne :roll: ). Primjetio sam da na ulazu rade studenti(kojima se tamo neda biti) i da se lako može ući u dvorane bez karte.

User avatar
metallicat
Posts: 11271
Joined: 03 Nov 2006, 20:08
Location: in the ground
Contact:

Re: Cinestar u Rijeci

Post by metallicat » 17 Dec 2010, 13:25

3d ne pamtim kad sam zadnji put gledala do prošle srijede. tek tad vidjela nove očale
Image
izgledaju toliko jadno da nemam pojma zašto su ih mijenjali. pošto sam gledala narniju koja je imala 1% efekta u filmu ne bi znala komentirat dal su bolje il gore il iste.
Image

User avatar
elrania
Posts: 23132
Joined: 04 Feb 2007, 18:13

Re: Cinestar u Rijeci

Post by elrania » 18 Dec 2010, 00:47

meni ovo izgleda puno bolje od onih ogromnih robotskih.
još su nekak ray-banaste i hipsteraste. :lol:

User avatar
metallicat
Posts: 11271
Joined: 03 Nov 2006, 20:08
Location: in the ground
Contact:

Re: Cinestar u Rijeci

Post by metallicat » 18 Dec 2010, 12:11

valjda mi se baš zato i ne sviđa :lol:
Image

User avatar
metallicat
Posts: 11271
Joined: 03 Nov 2006, 20:08
Location: in the ground
Contact:

Re: Cinestar u Rijeci

Post by metallicat » 02 Mar 2011, 00:23

uglavnom, pitala ja zaš je ukinuta srijeda, i kao jer se cinestaru ne isplati :facepalm: jedna blagajna (od 5 kod nas) zaradi u tom danu između 10 000-15000 kuna, minimalno. događalo se i više. ako se njima to ne isplati, onda se ništa u ovoj hrv ne isplati. zbilja ne razumijem. naše kino je jedino imalo posla srijedom i vikendom, ali ni blizu ko sri, i sad su to makli, a s tim i neke djelatnike, jer box sad radi samo vikendom, a ne svih 7 dana :facepalm: ma nemam riječi
Image

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Re: Cinestar u Rijeci

Post by HorrorHR » 02 Mar 2011, 00:53

metallicat wrote:uglavnom, pitala ja zaš je ukinuta srijeda, i kao jer se cinestaru ne isplati :facepalm: jedna blagajna (od 5 kod nas) zaradi u tom danu između 10 000-15000 kuna, minimalno. događalo se i više. ako se njima to ne isplati, onda se ništa u ovoj hrv ne isplati. zbilja ne razumijem. naše kino je jedino imalo posla srijedom i vikendom, ali ni blizu ko sri, i sad su to makli, a s tim i neke djelatnike, jer box sad radi samo vikendom, a ne svih 7 dana :facepalm: ma nemam riječi
koji box? ono gdje su se prodavale karte dok nisu počeli prodavati kokice, cugu i karte u paketu?
bas me zanikma kakav je to deal bio sa tmobileom, djelovalo mi je jedini dan kada je cinestar imao publiku

User avatar
metallicat
Posts: 11271
Joined: 03 Nov 2006, 20:08
Location: in the ground
Contact:

Re: Cinestar u Rijeci

Post by metallicat » 02 Mar 2011, 01:06

box se zovu blagajne gdje se samo karte prodaju, koncesija za kokice, mada tamo ima 2 kombinirane blagajne, znači sve se može prodavat. i sad taj box neće više radit preko tj, samo vikend i to možda 1/2 bl..preko tjedna će se čekat za karte di i za kokice.
taman je sad istekao ugovor s t-mobilom i ne žele ga produžit, kao što sam već napisala, jer im se ne isplati :facepalm:
ja se uopće ne bi čudila da već iduću zimu to kino propadne, jer s nečim se ipak moraju plaćat režije i ostalo, a preko zime nikad nema posla, tako da ko zna šta će bit sad.
Image

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Re: Cinestar u Rijeci

Post by HorrorHR » 02 Mar 2011, 11:59

metallicat wrote:box se zovu blagajne gdje se samo karte prodaju, koncesija za kokice, mada tamo ima 2 kombinirane blagajne, znači sve se može prodavat. i sad taj box neće više radit preko tj, samo vikend i to možda 1/2 bl..preko tjedna će se čekat za karte di i za kokice.
taman je sad istekao ugovor s t-mobilom i ne žele ga produžit, kao što sam već napisala, jer im se ne isplati :facepalm:
ja se uopće ne bi čudila da već iduću zimu to kino propadne, jer s nečim se ipak moraju plaćat režije i ostalo, a preko zime nikad nema posla, tako da ko zna šta će bit sad.
a kakva je bila caka sa tmobileom, jel on sufinancirao ovaj ostatak karte (očito nije ako su prekinuli), ili je bila neka fiksna sponzorska cifra u igri.

User avatar
metallicat
Posts: 11271
Joined: 03 Nov 2006, 20:08
Location: in the ground
Contact:

Re: Cinestar u Rijeci

Post by metallicat » 02 Mar 2011, 19:05

to nemam pojma, pitat ću jednom. kako god, cin. je prekinuo suradnju..
Image

User avatar
metallicat
Posts: 11271
Joined: 03 Nov 2006, 20:08
Location: in the ground
Contact:

Re: Cinestar u Rijeci

Post by metallicat » 09 May 2011, 15:44

Poštovani posjetitelji,

Usluga „Moja CineStar srijeda“ namijenjena je svim našim posjetiteljima te omogućuje kupnju kino ulaznica srijedom po cijeni od samo 19,00 kn.
Kako bi ostvarili pravo na korištenje pogodnosti Moje CineStar srijede, potrebno je napraviti sljedeće:
Registrirati se na web stranici www.blitz-cinestar.hr , nakon čega je potrebno ispuniti ponuđenu anketu te zatražiti KOD . Nakon što primite kod, isti morate sačuvati i prilikom dolaska SRIJEDOM pokazati djelatniku na blagajni multipleksa CineStar. Pogodnost usluge Moja CineStar srijeda moguće je ostvariti samo uz kod koji je zatražen za prvu nadolazeću srijedu.

Svaki posjetitelj ima pravo na jednu ili dvije povoljnije kino ulaznice (jedan kod vrijedi za maximalno dvije povoljnije kino ulaznice).
Kod vrijedi do srijede do 23:59 sati. Nakon isteka roka, kod je nevažeći i isti ne vrijedi za sljedeću srijedu. Kako bi ostvario pogodnost i sljedeće srijede, korisnik mora ponovno zatražiti kod na www.blitz-cinestar.hr.
Pravo na povoljniju kino ulaznicu posjetitelji ostvaruju isključivo kupovinom ulaznica na blagajni CineStara. Povoljniju cijenu kino ulaznice nije moguće ostvariti putem online kupovine na web stranici CineStara te na Cinematima (automatima za kupovinu i preuzimanje kino ulaznica). Povoljnija cijena kino ulaznice, odnosno usluga Moja CineStar srijeda ne vrijedi za IMAX kino i Gold Class kino.
Dodaci se naplaćuju na povoljniju cijenu kino ulaznice unutar usluge Moja CineStar srijeda. Dodaci koji se naplaćuju su 3D, eXtreme,VIP sjedala, filmovi duži od 120 min.
Korisnik svoju kino ulaznicu može platiti gotovinom te putem Stars Club kartice s gotovinskog ili bodovnog dijela kartice.
Prilikom korištenja Stars Club 2 x bonus kartice u svrhu plaćanja usluge Moja CineStar srijeda ne bilježe se bodovi na kartici.
Studentsku karticu nije moguće koristiti za uslugu Moja CineStar srijeda.
probala sam se sad registrirat i ne želi, jednostavno ne učita podatke. probat ću dr dan opet, možda je samo do mene.
Image

User avatar
metallicat
Posts: 11271
Joined: 03 Nov 2006, 20:08
Location: in the ground
Contact:

Re: Cinestar u Rijeci

Post by metallicat » 11 May 2011, 00:01

proradilo je, dobije se neki kod i s njim na blagajnu. sutra idemo i isprobat na vjerovatno neki bzvz film.
Image

Post Reply