Cinestar u Rijeci

Sve o industriji, VHS, DVD, filmovi iz kućne radinosti itd.
User avatar
metallicat
Posts: 11271
Joined: 03 Nov 2006, 20:08
Location: in the ground
Contact:

Post by metallicat » 21 Dec 2007, 14:33

Vorador wrote:Zainteresiran zasad jedino za American Gangster i 3:10 to Yuma. Inače vidio sam da novi Halloween igra u Croatiji pa koga zanima....
i ja to vidjela jučer, al da je bar u teatru a ne u šugavoj croatii, bezveze. ja u subotu idem u kinu, ako ništa extra ne bude zanimljivo gledat ću bilo šta :mrgreen: i ako netko od vas bude išao nek napiše tu da znam 8)
Image

User avatar
Vorador
Posts: 1982
Joined: 06 Oct 2006, 00:03
Location: Rijeka

Post by Vorador » 21 Dec 2007, 17:11

metallicat wrote:
Vorador wrote:Zainteresiran zasad jedino za American Gangster i 3:10 to Yuma. Inače vidio sam da novi Halloween igra u Croatiji pa koga zanima....
i ja to vidjela jučer, al da je bar u teatru a ne u šugavoj croatii, bezveze. ja u subotu idem u kinu, ako ništa extra ne bude zanimljivo gledat ću bilo šta :mrgreen: i ako netko od vas bude išao nek napiše tu da znam 8)
bit će sigurno gužva ovaj vikend i cijeli tjedan vjerojatno pa sumnjam da ću odmah ić.

User avatar
metallicat
Posts: 11271
Joined: 03 Nov 2006, 20:08
Location: in the ground
Contact:

Post by metallicat » 23 Dec 2007, 00:24

bila bila bila :lol: :mrgreen: pošto je izbor bio rom. komedija, rom. komedija i komedija :lol: gledala sam povijesni :D sad neznam kako je u zg, jer sam bila samo jednom, ali tu su u svakoj dvorani različite boje stolice/fotelje, malo manje bitna stvar al eto :lol: baš sam htjela da su crvene a mi banuli u zelenu. kad sam skužila da su razl. boje onda sam uletila naknadno u 2 dvorane da vidim boje :lol: tip me malo čudno gledao :lol: uglavnom :prayer: :D :pomast:
Image

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Post by HorrorHR » 23 Dec 2007, 00:33

Jel bilo šta ljudi u kinu?

User avatar
metallicat
Posts: 11271
Joined: 03 Nov 2006, 20:08
Location: in the ground
Contact:

Post by metallicat » 23 Dec 2007, 00:35

je je, ali ne prekrcato. u ovoj di smo mi bili možda je bilo pola dvorane popunjeno, malo manje. ima čak i nešto plakata unutra za 2008, npr iron man :D
Image

User avatar
Vorador
Posts: 1982
Joined: 06 Oct 2006, 00:03
Location: Rijeka

Post by Vorador » 23 Dec 2007, 02:04

metallicat wrote:bila bila bila :lol: :mrgreen: pošto je izbor bio rom. komedija, rom. komedija i komedija :lol: gledala sam povijesni :D sad neznam kako je u zg, jer sam bila samo jednom, ali tu su u svakoj dvorani različite boje stolice/fotelje, malo manje bitna stvar al eto :lol: baš sam htjela da su crvene a mi banuli u zelenu. kad sam skužila da su razl. boje onda sam uletila naknadno u 2 dvorane da vidim boje :lol: tip me malo čudno gledao :lol: uglavnom :prayer: :D :pomast:
I kakav je užitak gledanja? Jel udobnije?

User avatar
Vorador
Posts: 1982
Joined: 06 Oct 2006, 00:03
Location: Rijeka

Post by Vorador » 23 Dec 2007, 02:05

Ja bi ful rado sutra išao ako American Gangster bude igrao :D

User avatar
metallicat
Posts: 11271
Joined: 03 Nov 2006, 20:08
Location: in the ground
Contact:

Post by metallicat » 23 Dec 2007, 02:07

Vorador wrote:
metallicat wrote:bila bila bila :lol: :mrgreen: pošto je izbor bio rom. komedija, rom. komedija i komedija :lol: gledala sam povijesni :D sad neznam kako je u zg, jer sam bila samo jednom, ali tu su u svakoj dvorani različite boje stolice/fotelje, malo manje bitna stvar al eto :lol: baš sam htjela da su crvene a mi banuli u zelenu. kad sam skužila da su razl. boje onda sam uletila naknadno u 2 dvorane da vidim boje :lol: tip me malo čudno gledao :lol: uglavnom :prayer: :D :pomast:
I kakav je užitak gledanja? Jel udobnije?
naspram naših prijašnjih je :prayer: neusporedivo :D recimo to ovako, moglo bi se pogledat sva tri lotra :lol: ima onako obična sjedala, za jednu osobu, i ima spojena dva(ne love s.) nego zajedno s ovima, fora :D
mislim da će igrat taj film.
Image

User avatar
dr_gonzo
Posts: 6280
Joined: 26 Nov 2006, 23:45
Location: Šibenik, HRVATSKA
Contact:

Post by dr_gonzo » 23 Dec 2007, 02:10

A mi u Šibeniku nit nemamo obično kino :cry: i sve je :shajse:
Last edited by dr_gonzo on 23 Dec 2007, 02:11, edited 1 time in total.
"The difference between a democracy and a dictatorship is that in a democracy you vote first and take orders later; in a dictatorship you don`t have to waste your time voting. "

- Charles Bukowski -

User avatar
Vorador
Posts: 1982
Joined: 06 Oct 2006, 00:03
Location: Rijeka

Post by Vorador » 23 Dec 2007, 02:11

metallicat wrote:
Vorador wrote:
metallicat wrote:bila bila bila :lol: :mrgreen: pošto je izbor bio rom. komedija, rom. komedija i komedija :lol: gledala sam povijesni :D sad neznam kako je u zg, jer sam bila samo jednom, ali tu su u svakoj dvorani različite boje stolice/fotelje, malo manje bitna stvar al eto :lol: baš sam htjela da su crvene a mi banuli u zelenu. kad sam skužila da su razl. boje onda sam uletila naknadno u 2 dvorane da vidim boje :lol: tip me malo čudno gledao :lol: uglavnom :prayer: :D :pomast:
I kakav je užitak gledanja? Jel udobnije?
naspram naših prijašnjih je :prayer: neusporedivo :D recimo to ovako, moglo bi se pogledat sva tri lotra :lol: ima onako obična sjedala, za jednu osobu, i ima spojena dva(ne love s.) nego zajedno s ovima, fora :D
mislim da će igrat taj film.
joooooj jedva čekam da to vidim :D
inače, meni je teatro ipak u srcu. kolio god ovo kvalitetnije bilo nikada neće imati taj štih.

User avatar
Vorador
Posts: 1982
Joined: 06 Oct 2006, 00:03
Location: Rijeka

Post by Vorador » 23 Dec 2007, 02:12

dr_gonzo wrote:A mi u Šibeniku nit nemamo obično kino :cry: i sve je hfmummy hfzombie
nešto sam čitao da cinestar planira otvoriti još dvorana diljem hrvatske pa možda neku i u blizini šibenika. navodno da će slijedeća biti u zadru.

User avatar
metallicat
Posts: 11271
Joined: 03 Nov 2006, 20:08
Location: in the ground
Contact:

Post by metallicat » 23 Dec 2007, 02:13

Vorador wrote:
metallicat wrote:
Vorador wrote: I kakav je užitak gledanja? Jel udobnije?
naspram naših prijašnjih je :prayer: neusporedivo :D recimo to ovako, moglo bi se pogledat sva tri lotra :lol: ima onako obična sjedala, za jednu osobu, i ima spojena dva(ne love s.) nego zajedno s ovima, fora :D
mislim da će igrat taj film.
joooooj jedva čekam da to vidim :D
inače, meni je teatro ipak u srcu. kolio god ovo kvalitetnije bilo nikada neće imati taj štih.
naravno, i meni. žao mi je što će ga (valjda) zatvorit bar što se filmova tiče. ali dok još radi ja idem, evo u pon idem gledat Sicko :mrgreen:
Image

User avatar
carver
Posts: 546
Joined: 07 Nov 2007, 18:29
Location: Rijeka
Contact:

Post by carver » 23 Dec 2007, 16:47

Vidio poster AVP 2 - uskoro :supz: :supz: :supz:

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Post by HorrorHR » 26 Dec 2007, 01:54

Hm, kažu da im je plan na godinu dana 400,000 posjetioca imati... Djeluje mi kao science fiction :lol:

User avatar
metallicat
Posts: 11271
Joined: 03 Nov 2006, 20:08
Location: in the ground
Contact:

Post by metallicat » 26 Dec 2007, 01:57

HorrorHR wrote:Hm, kažu da im je plan na godinu dana 400,000 posjetioca imati... Djeluje mi kao science fiction :lol:
to je to :lol: :lol:
Image

Post Reply