Zanimljivosti Iz Svijeta Filma

Sve o industriji, VHS, DVD, filmovi iz kućne radinosti itd.
User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Post by john_constantine » 18 Nov 2007, 22:04

Hm, mene zanima zašto ga zapravo nisu izručili u ameriku? Nije valjda vrag samo zato što je odličan redatelj. :roll:
Michel puši karu.

User avatar
dodo
Posts: 1286
Joined: 09 Nov 2007, 19:14
Location: Rijeka

Post by dodo » 18 Nov 2007, 22:08

john_constantine wrote:Hm, mene zanima zašto ga zapravo nisu izručili u ameriku? Nije valjda vrag samo zato što je odličan redatelj. :roll:
možda neka zavjera šta ti kažeš :D

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Post by john_constantine » 18 Nov 2007, 22:10

dodo wrote:
john_constantine wrote:Hm, mene zanima zašto ga zapravo nisu izručili u ameriku? Nije valjda vrag samo zato što je odličan redatelj. :roll:
možda neka zavjera šta ti kažeš :D
prije onaj dokument što su nam ga pokušali uvaliti, ono da države ne izručuju zločince u ameriku. :wink:

P.S.
Pa ne znam zašto ga već nisu izručili. Zar nitko nije gledao loš Ninth gate? :roll: :P
Michel puši karu.

User avatar
dodo
Posts: 1286
Joined: 09 Nov 2007, 19:14
Location: Rijeka

Post by dodo » 18 Nov 2007, 22:11

john_constantine wrote:
dodo wrote:
john_constantine wrote:Hm, mene zanima zašto ga zapravo nisu izručili u ameriku? Nije valjda vrag samo zato što je odličan redatelj. :roll:
možda neka zavjera šta ti kažeš :D
prije onaj dokument što su nam ga pokušali uvaliti, ono da države ne izručuju zločince u ameriku. :wink:
kladim se da je to :wink:

User avatar
Mairosu
Posts: 866
Joined: 03 Oct 2006, 22:00
Location: Ministarstvo za istrazivanje ruda i gubljenje vremena
Contact:

Post by Mairosu » 18 Nov 2007, 23:20

john_constantine wrote:
dodo wrote:
john_constantine wrote:Hm, mene zanima zašto ga zapravo nisu izručili u ameriku? Nije valjda vrag samo zato što je odličan redatelj. :roll:
možda neka zavjera šta ti kažeš :D
prije onaj dokument što su nam ga pokušali uvaliti, ono da države ne izručuju zločince u ameriku. :wink:

P.S.
Pa ne znam zašto ga već nisu izručili. Zar nitko nije gledao loš Ninth gate? :roll: :P
Francuska nije potpisnik dokumenta o izrucivanju. Polanski uglavnom rotira oko Francuske i Poljske, u Englesku takodje ne sme uci npr.
[i]Ako vidite duha, napijte se Pik piva do uha ![/i]

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Post by john_constantine » 19 Nov 2007, 17:24

Mairosu wrote:
john_constantine wrote:
dodo wrote: možda neka zavjera šta ti kažeš :D
prije onaj dokument što su nam ga pokušali uvaliti, ono da države ne izručuju zločince u ameriku. :wink:

P.S.
Pa ne znam zašto ga već nisu izručili. Zar nitko nije gledao loš Ninth gate? :roll: :P
Francuska nije potpisnik dokumenta o izrucivanju. Polanski uglavnom rotira oko Francuske i Poljske, u Englesku takodje ne sme uci npr.
ma neka dođe u hrvatsku, mi ćemo ga bar prebiti kao što radimo za strancima. :lol: :lol:
Michel puši karu.

User avatar
dodo
Posts: 1286
Joined: 09 Nov 2007, 19:14
Location: Rijeka

Post by dodo » 19 Nov 2007, 17:54

john_constantine wrote:
Mairosu wrote:
john_constantine wrote: prije onaj dokument što su nam ga pokušali uvaliti, ono da države ne izručuju zločince u ameriku. :wink:

P.S.
Pa ne znam zašto ga već nisu izručili. Zar nitko nije gledao loš Ninth gate? :roll: :P
Francuska nije potpisnik dokumenta o izrucivanju. Polanski uglavnom rotira oko Francuske i Poljske, u Englesku takodje ne sme uci npr.
ma neka dođe u hrvatsku, mi ćemo ga bar prebiti kao što radimo za strancima. :lol: :lol:
dačemo ga hrvoju iz big brothera da ga naguzi, to če biti slatka osveta :D :D

User avatar
dodo
Posts: 1286
Joined: 09 Nov 2007, 19:14
Location: Rijeka

pozdrav

Post by dodo » 21 Nov 2007, 01:14

Tom Cruise je favorit za glavnu ulogu u filmu o životu 81-godišnjeg Hefnera.Toma Cruisea u glavnoj ulozi u biografskom filmu o kralju Playboyevog carstva poželio je i sam Hugh Hefner, a šuška se da je njegovim željama slavni glumac itekako spreman udovoljiti..

User avatar
dodo
Posts: 1286
Joined: 09 Nov 2007, 19:14
Location: Rijeka

pozdrav

Post by dodo » 21 Nov 2007, 01:18

Dok Jack Nicholson kuka što opet ne glumi Jokera, Glumac Heath Ledger požalio se da ga uloga Jokera u novom Batmanu fizički i psihički iscrpila.

Ledgeru je toliko teško pala uloga psihopatskog masovnog ubojice da je počeo patiti od nesanice.

"Uloga me psihički i fizički iscijedila. On je psihopat, masovni ubojica, klaun šizofrenik. Trebalo mi je dugo da se pripremim za ulogu", prokomentirao je Heath.

"Prošloga sam tjedna spavao valjda samo dva sata po noći. Tijelo mi je bilo totalno iscrpljeno."
U međuvremenu se javio i bivši Joker Jack Nicholskon, koji je ljut što mu nije ponuđeno da reprizira ulogu koju je odigrao 1989. i za koju misli da je stvoren. a to mislim i ja također.

User avatar
Boby
Posts: 3748
Joined: 31 May 2007, 17:59
Location: Zagreb

Re: pozdrav

Post by Boby » 21 Nov 2007, 01:46

dodo wrote:Dok Jack Nicholson kuka što opet ne glumi Jokera, Glumac Heath Ledger požalio se da ga uloga Jokera u novom Batmanu fizički i psihički iscrpila.

Ledgeru je toliko teško pala uloga psihopatskog masovnog ubojice da je počeo patiti od nesanice.

"Uloga me psihički i fizički iscijedila. On je psihopat, masovni ubojica, klaun šizofrenik. Trebalo mi je dugo da se pripremim za ulogu", prokomentirao je Heath.

"Prošloga sam tjedna spavao valjda samo dva sata po noći. Tijelo mi je bilo totalno iscrpljeno."
U međuvremenu se javio i bivši Joker Jack Nicholskon, koji je ljut što mu nije ponuđeno da reprizira ulogu koju je odigrao 1989. i za koju misli da je stvoren. a to mislim i ja također.
Da, ali Joker je hiperaktivan i okretan dok je Nicholson već debelo star. Njegova uloga je bila dobra (iako mi je onaj Joker iz crtića najbolji) ali zašto ne pustiti novije generacije; zamislite da se Michael Keaton počeo žaliti zašto on ne može glumiti Bruce Waynea

User avatar
dodo
Posts: 1286
Joined: 09 Nov 2007, 19:14
Location: Rijeka

Re: pozdrav

Post by dodo » 21 Nov 2007, 01:51

Boby wrote:
dodo wrote:Dok Jack Nicholson kuka što opet ne glumi Jokera, Glumac Heath Ledger požalio se da ga uloga Jokera u novom Batmanu fizički i psihički iscrpila.

Ledgeru je toliko teško pala uloga psihopatskog masovnog ubojice da je počeo patiti od nesanice.

"Uloga me psihički i fizički iscijedila. On je psihopat, masovni ubojica, klaun šizofrenik. Trebalo mi je dugo da se pripremim za ulogu", prokomentirao je Heath.

"Prošloga sam tjedna spavao valjda samo dva sata po noći. Tijelo mi je bilo totalno iscrpljeno."
U međuvremenu se javio i bivši Joker Jack Nicholskon, koji je ljut što mu nije ponuđeno da reprizira ulogu koju je odigrao 1989. i za koju misli da je stvoren. a to mislim i ja također.
Da, ali Joker je hiperaktivan i okretan dok je Nicholson već debelo star. Njegova uloga je bila dobra (iako mi je onaj Joker iz crtića najbolji) ali zašto ne pustiti novije generacije; zamislite da se Michael Keaton počeo žaliti zašto on ne može glumiti Bruce Waynea
da ali za takve stvari se uvijek uzimaju dvojnici kaskaderi, koji odrade svoj dio a dio gdje se treba glumiti neznam ako se slažeš s mojim mišljenjem, trebao bi glumiti jack.

User avatar
Boby
Posts: 3748
Joined: 31 May 2007, 17:59
Location: Zagreb

Re: pozdrav

Post by Boby » 21 Nov 2007, 01:57

dodo wrote:
Boby wrote:
dodo wrote:Dok Jack Nicholson kuka što opet ne glumi Jokera, Glumac Heath Ledger požalio se da ga uloga Jokera u novom Batmanu fizički i psihički iscrpila.

Ledgeru je toliko teško pala uloga psihopatskog masovnog ubojice da je počeo patiti od nesanice.

"Uloga me psihički i fizički iscijedila. On je psihopat, masovni ubojica, klaun šizofrenik. Trebalo mi je dugo da se pripremim za ulogu", prokomentirao je Heath.

"Prošloga sam tjedna spavao valjda samo dva sata po noći. Tijelo mi je bilo totalno iscrpljeno."
U međuvremenu se javio i bivši Joker Jack Nicholskon, koji je ljut što mu nije ponuđeno da reprizira ulogu koju je odigrao 1989. i za koju misli da je stvoren. a to mislim i ja također.
Da, ali Joker je hiperaktivan i okretan dok je Nicholson već debelo star. Njegova uloga je bila dobra (iako mi je onaj Joker iz crtića najbolji) ali zašto ne pustiti novije generacije; zamislite da se Michael Keaton počeo žaliti zašto on ne može glumiti Bruce Waynea
da ali za takve stvari se uvijek uzimaju dvojnici kaskaderi, koji odrade svoj dio a dio gdje se treba glumiti neznam ako se slažeš s mojim mišljenjem, trebao bi glumiti jack.
U biti Jack bi i mogao sve odglumiti ako bi reprizirao ulogu onog Jokera iz '89 ali je bih volio da serijal krene dalje budući da ponovno ide iz početka i trudi se što manje nalikovati Burtonu i Schumacheru

User avatar
dodo
Posts: 1286
Joined: 09 Nov 2007, 19:14
Location: Rijeka

Re: pozdrav

Post by dodo » 21 Nov 2007, 02:01

Boby wrote:
dodo wrote:
Boby wrote: Da, ali Joker je hiperaktivan i okretan dok je Nicholson već debelo star. Njegova uloga je bila dobra (iako mi je onaj Joker iz crtića najbolji) ali zašto ne pustiti novije generacije; zamislite da se Michael Keaton počeo žaliti zašto on ne može glumiti Bruce Waynea
da ali za takve stvari se uvijek uzimaju dvojnici kaskaderi, koji odrade svoj dio a dio gdje se treba glumiti neznam ako se slažeš s mojim mišljenjem, trebao bi glumiti jack.
U biti Jack bi i mogao sve odglumiti ako bi reprizirao ulogu onog Jokera iz '89 ali je bih volio da serijal krene dalje budući da ponovno ide iz početka i trudi se što manje nalikovati Burtonu i Schumacheru
a šta da ti kažem sve u svemu kocka je bačena i tu se nemože ništa osim iči dalje sa novim glumcima.

User avatar
dodo
Posts: 1286
Joined: 09 Nov 2007, 19:14
Location: Rijeka

The Goonies 2

Post by dodo » 26 Nov 2007, 08:22

Hey, You Guuuuuuys! 'Goonies' Director Developing Sequel

Flick would feature original cast plus new group of kids.

Richard Donner, who directed the 1985 classic "The Goonies," and Steven Spielberg, who executive produced it and co-wrote the script with future "Harry Potter" director Chris Columbus, have purchased a sequel script and are pushing to get it made.
"We're trying desperately," Donner said.
"We're just trying to get Warner Bros., who owns it, to say yes." Warner Bros. did not return a request for comment.
The sequel would reunite the original cast, which included Sean Astin, Corey Feldman, Josh Brolin and others, with a new bunch of suburban kids, Donner said.
"The new group is called the Groonies, because they happen to live in a town where [Data], the Chinese kid, lives ... and he's got an electronics repair shop and all the kids hang out at his shop.
He has this Chinese accent and he calls the Goonies the Groonies, and so the new kids call themselves the Groonies, until they get into a situation where the old Goonies have to save the new Groonies, or vice versa."
Donner would not say much more about the plot or the casting but said Astin's character, Mikey, would be prominent, and Jeff Cohen's Chunk would return.
"He is a lawyer now, you know," Donner said of Cohen. "He graduated UC Berkeley Law School top of his class and he's now a practicing lawyer here in [Hollywood] and phenomenal. Damn right we'll see him. I'm very proud of every one of those kids.
They all turned out great."
Donner will continue developing the sequel after taking a few weeks to promote his latest movie, the sci-fi thriller "Timeline,"

Post Reply