Najbolji i najgori film glumaca ŽBLJ produkcije

Sve o industriji, VHS, DVD, filmovi iz kućne radinosti itd.
Post Reply
User avatar
Dragonrage
Posts: 8424
Joined: 06 Oct 2006, 09:44
Location: Zagreb
Contact:

Najbolji i najgori film glumaca ŽBLJ produkcije

Post by Dragonrage » 06 Aug 2007, 15:08

Svi mi ovdje volimo gledati DOBRE filmove, te stare klasike, ali s vremena na vrijeme, svatko naravno iz svojih razloga pogledamo i neki B film, koji je obično loš, ali nađe se tu i dobrih naslova, a i neka imena B produkcije su nam jako poznata.
Dakle nemojte se sramiti :oops: , znam da ste gledali barem po jedan film od ovdje navedenih glumaca. :wink: :twisted: :twisted: :twisted:
Izbor je velik i težak hehe ali molio bih vas da se izjasnite.
Da bi vam bilo lakše se izjasnit možete jednostavno koristiti Copy/Paste funkciju samo pored imena promjenite ime filma(ili nemojte ako mislite isto kao i ja ;-) :D )
A ako pak niste zbilja gledali ni jedan film od dotičnog "glumca" samo napišite pored imena nisam gledao i gotovo.
Mislim da bi ovo moglo biti zabavno
Počnimo s Legendom......

Dolph Lundgren
najbolji-Blackjack- inače bih rekao Univerzalni vojnik, ali ubiti to i nije film B produkcije, iako mu je to najbolja uloga u karijeri.
najgori-Jill the Ripper-užas jedan kako dosadno,doduše nisam još gledao Retrograde za koji sam čuo da je preloš...

Michael Dudikoff
najbolji-Soldier Boyz -neloš ratni,po uzoru na Drty Dozen i sl. filmove
najgori-Cyberjack -bez komentara

Chuck Norris
najbolji-Lone Wolf McQuade -to sam davno gledao ali mi se urezao u pamčenje kao žestoki Norrisov akcić.
SPOILERsjećam se one scene sa Džipom kad njega i crnca zakopju ispod zemlje u tom džipu,pa oni izlete van jer džip ima turbo pogon hehehe...SPOILER
najgori-"Walker, Texas Ranger"-dno dna,iako se možete nasmijati

Oliver Gruner
najbolji-Nemesis -dobar SF akcić,s obzirom da je Low budget, na tagu Terminatora..
najgori-T.N.T.-vjerojatno postoje i gori njegovi filmovi, ali ja ih nisam gledao,a ovaj mi je definitivno gori od Nemesisa.

Gary Daniels
najbolji-Recoil-dobar nabrijani akcić, bio je nekoliko puta na RTL-u, jadna priča ali akcija uopće nije loša za B ili čak i C produkciju.
najgori-Epicenter-zapravo se radi o istoj stvari kao i sa Grunerom, nisam gledao dovoljno njegovih filmova, pa sigurno ima i lošijih, ali ovaj za sada prednjači.

Steven Seagal
najbolji-Belly of the Beast-Under Siege mu je vjerojatno najbolji film u karijeri, a tu su i meni iznimno dragi Nico: Above the Law, Out for Justice i još neki. No, od ove čistokrvne ŽBLJ produkcije najbolji mu je ovaj naslov...
najgori-Out for a Kill -Uuuuuuuuu....tu je izbor fakat bio velik, jer ih ima,ali eto ja sam izabrao ovaj....

Marc Dacascos
najbolji-Brootherhood of Wolf-Cool film,no imao je on dosta dobrih filmova u karijeri i stalno je na granici između A i B produkcije(u pripremi ima obradu stripa Rahan,pod istom redateljskom palicom Bratstva
najgori-DNA -čista kopija Predatora, iako ni nije tako loš, ali jednostavno još nisam gledao njegov lošiji. Iako čuo sam da je "The Hunt for Eagle One" zbilja jad i bijeda.

Lorenzo Lamas
najbolji-Mask of Death -nešto poput Face Offa, tog se nekako najviše sjećam možda ima i boljih.
najgori-Gladiator Cop -naslov govori sam za sebe :axe: :rotflmao:

Evo to bi bilo to,znam da ih ima podosta,ali ne morate se vi truditi ovako poput mene, kao što rekoh možete jednostavno koristiti Copy/Paste funkciju.
A nije na odmet da do pišete još nekog B glumca ako se sjetite... :wink: :D :D :D
Last edited by Dragonrage on 06 Aug 2007, 15:31, edited 1 time in total.

User avatar
AlabamaSmokeOne
Posts: 356
Joined: 17 May 2007, 23:52

Post by AlabamaSmokeOne » 06 Aug 2007, 15:16

eee taj lorenzo lamas, imao je neke filmove u kojima se zvao Snake (ak se ne varam)..sjecam se da je imao izreku kad ga neko pita nesto u filmu, a on zeli potvrdno odgovoriti, kaze nesto u stilu : does shit stinks? :lol:

User avatar
dragonheart
Posts: 754
Joined: 12 Dec 2006, 13:48

Post by dragonheart » 06 Aug 2007, 17:33

Dolph Lundgren-Blackjack ne može biti loš kada je redatelj John Woo,premda je i meni jedan od najboljih te B produkcije...
-No dobar mi je i Punisher,no dno dna su ipak ja mislim oni njegovi filmovi koje je režirao Sidney J.Fury,onaj
redatelj koji je unakazio Superman franšizu sa 4 nastavkom (Ja bi se potpisao kao Alan Smithee :D )
Chuck Norris-Ne sjećam se baš starijih,no nabavio sam jedan novi The Presidents Man i stvarno mi solidan premda je čisti
kliše,a smeće mi je The Hitman...
Lorenzo Lamas-Renegade serija mi bila super ko klincu,a GLADIATOR COP,jebeš mi sve ,al gledao sam jedno pet verzija tog
filma i uvijek s drugim glumcima...Jedna koju sam zapamti je valjda G2 il tak nešta sa Danielom Benhardtom
ili kak već koji je bio glavni u Bloodsprtu 2,a i u matrixima je glumio jednog od agenata....
Od Olivera nisam gledao ni jedan film,a od Marka mi je Crying Freeman ludilo premda možda i nije B produkcija
E zaboravio sam spomenut Chuckove Forrest Warrior i Top Dog koji su isto sasvim ok...
It's not who I am underneath...


...but what I do that defines me.



http://dragonheart.blog.hr/

User avatar
jigsaw
Posts: 5458
Joined: 30 Dec 2006, 00:08

Post by jigsaw » 07 Aug 2007, 11:10

Chuck Norris...legenda nad legendama...trebaju on i Uwe Boll sudjelovati u jednom filmu... :D

User avatar
Dragonrage
Posts: 8424
Joined: 06 Oct 2006, 09:44
Location: Zagreb
Contact:

Post by Dragonrage » 07 Aug 2007, 12:44

Evo još par B zvijezda hehehe

Sasha Mitchell
David Hasselhoff
Eric Roberts
Hulk Hogan
Cynthia Rothrock


David Bradley-u njega sam i zaboravio, ali sjećam ga se, imao je on par ok filmića.
najbolji-American Ninja 4: The Annihilation-Bradley i Dudikoff zajedno,hehehe....
najgori-American Ninja V -slabo se sjećam,ali koliko se sjećam bio mi je loš, sad možda me sjećanje i vara... LOL

evo ih još par na izbor

Daniel Bernhard
najbolji-Matrix Reloaded-ne znam kak je on uspio ući u taj film,ali kad već je nek mu bude....a nije mu ni Perfect Target loš, vidi se da je netko gledao John Woo-a i Tešku Metu...hehe
najgori- G2 Time Warrior -a još su ga najavili kao hit u videotekama...pih...

Jeff Wincott
najbolji-Mission of Justice -sjećam se da sam taj film gledao u autobusu kad sam išao na izlet u 4.-om razredu,i ostao mi je u dobrom sjećanju, a nisam ni pogledao nešto previše njegovih filmova pa ne mogu reći dali ima boljih.
najgori-No Exit-bio je jednom na RTL-u,u hvatio sam mali dio filma i to mi je bilo dovoljno da mogu zaključiti da je sranje...

The Great Duck
Posts: 124
Joined: 25 Feb 2012, 16:16

Re: Najbolji i najgori film glumaca ŽBLJ produkcije

Post by The Great Duck » 27 Dec 2012, 21:59

Uskrsnit ću temu iz mrtvih čisto da pitam zašto si stavio Matrix Reloaded za Bernharda i Brotherhood of the Wolf za Dacascosa, dok si za Stevu Seagala baš išao na žblj filmove.

Evo još par faca koje si zaboravio (o najboljim i najgorim filmovima neću, pošto sam uglavnom slabo ili nikako upoznat s filmografijama istih):
Jeff Speakman
Brian Bosworth
Michael Pare
Roddy Piper
Steve James
Billy Blanks
David Heavener
Thomas Ian Griffith
Ken Wahl

I sad ne znam jel se ovdje broje samo ovi akcijski junaci, ili možemo spomenuti i nešto kvalitetnije glumce (od kojih su neki čak i napravili solidnu količinu poznatijih A filmova), kao što su npr. Rutger Hauer, Lance Henriksen, Richard Lynch, Lee Van Cleef, Klaus Kinski, Jack Palance, Robert Vaughn, Donald Pleasance...Naravno, neki od ovih su čak i više A glumci, al ipak, čak su i ljudi poput Henryja Fonde ili Michaela Cainea u karijeri imali dosta žblj ostvarenja. :D

User avatar
Dragonrage
Posts: 8424
Joined: 06 Oct 2006, 09:44
Location: Zagreb
Contact:

Re: Najbolji i najgori film glumaca ŽBLJ produkcije

Post by Dragonrage » 28 Dec 2012, 10:46

Auuu...ovo je fakat izvučeno iz naftalina hehe. Više nit ne znam koja mi je bila "nit vodilja". Može bit da u to vrijeme još nisam pogledao dovoljno filmova od Dacascosa i Bernharda, a može biti da sam se samo sjebao hehehe...

Možda jedna od ovih dana ako uhvatim vremena i ako mi se bude dalo apdejtam to sve hehe...

User avatar
sikeone
Posts: 1180
Joined: 08 Feb 2007, 21:04
Location: Neverland

Re: Najbolji i najgori film glumaca ŽBLJ produkcije

Post by sikeone » 03 Jan 2013, 00:52

Don 'The Dragon' Wilson mi definitivno pada na pamet
J...š film u kojem nema tuče

User avatar
Dragonrage
Posts: 8424
Joined: 06 Oct 2006, 09:44
Location: Zagreb
Contact:

Re: Najbolji i najgori film glumaca ŽBLJ produkcije

Post by Dragonrage » 03 Jan 2013, 13:04

Ja od njega gledao možda jewdan ili dva filma kojih se uopće ne sjećam...ali ipak, iz nekog razloga...taj lik mi baš nikad nije sjeo, i uopće nemam volje gledati išta od njega lol

User avatar
sikeone
Posts: 1180
Joined: 08 Feb 2007, 21:04
Location: Neverland

Re: Najbolji i najgori film glumaca ŽBLJ produkcije

Post by sikeone » 03 Jan 2013, 13:25

Dragonrage wrote:Ja od njega gledao možda jewdan ili dva filma kojih se uopće ne sjećam...ali ipak, iz nekog razloga...taj lik mi baš nikad nije sjeo, i uopće nemam volje gledati išta od njega lol
probaj se prisiliti sasvim solidne razbibrige ništa lošije od prosjeka za taj kalibar glumca i filma
J...š film u kojem nema tuče

User avatar
sikeone
Posts: 1180
Joined: 08 Feb 2007, 21:04
Location: Neverland

Re: Najbolji i najgori film glumaca ŽBLJ produkcije

Post by sikeone » 03 Jan 2013, 13:25

na pamet mi pada Ring of fire ili bloodfist serijal
J...š film u kojem nema tuče

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Najbolji i najgori film glumaca ŽBLJ produkcije

Post by john_constantine » 03 Jan 2013, 16:13

:zubifale:

Image
Michel puši karu.

User avatar
dr_gonzo
Posts: 6274
Joined: 26 Nov 2006, 23:45
Location: Šibenik, HRVATSKA
Contact:

Post by dr_gonzo » 27 Aug 2013, 23:33

Jean Michel Vincent
Najbolji: "The Mechanic" (1972)
Najgori: "Xtro II: The Second Encounter" (1991)

Billy Drago
Najbolji: "The Untouchables" (1987)
Najgori: "Children of the Corn: Genesis" (2011)

Michael Pare
Najbolji: "Moon 44" (1990)
Najgori: "Ninja Cheerleaders" (2008)

Richard Lynch
Najbolji: "Invasion U.S.A." (1985)
Najgori: "Cyborg 3: The Recycler" (1994)

Marc Singer
Najbolji: "The Beastmaster" (1982)
Najgori: "Watchers II" (1990)

Wings Hauser
Najbolji: "Mutant" (1984)
Najgori: "Watchers 3" (1994)

Bo Hopkins
Najbolji: "The Wild Bunch" (1969)
Najgori: "Phantoms" (1998)

Michael Biehn
Najbolji: "Aliens" (1987)
Najgori: "Clockstoppers" (2002)

Michael Moriarty
Najbolji: "Q - The Winged Serpent" (1982)
Najgori: "Masters of Horror - Pick Me Up"

Danny Trejo
Najbolji: "Heat" (1995)
Najgori: "Machete" (2010)
"The difference between a democracy and a dictatorship is that in a democracy you vote first and take orders later; in a dictatorship you don`t have to waste your time voting. "

- Charles Bukowski -

Post Reply