Koji ste non-horror zadnji gledali ?

Sve o industriji, VHS, DVD, filmovi iz kućne radinosti itd.
Post Reply
User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Post by john_constantine » 21 Dec 2006, 22:30

Valiant - neoriginalna priča, glup prijevod (hrabri pero), ali zabavan film, odlično sam se nasmijao.

User avatar
Aryx
Posts: 7612
Joined: 12 Oct 2006, 20:46
Location: Zagreb

Post by Aryx » 22 Dec 2006, 00:37

apocalyptico
There is nothing on earth half so terrifying as a truly just man.

[url=http://www.youtube.com/watch?v=staa4QvuFRI&feature=related]ASOIAF[/url]

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Post by HorrorHR » 22 Dec 2006, 00:41

Aryx wrote:apocalyptico
mislim da si imenom više zabrijao na metalce sa violončelom nego na mel gibsona :snakeman: :butthead:

User avatar
Aryx
Posts: 7612
Joined: 12 Oct 2006, 20:46
Location: Zagreb

Post by Aryx » 22 Dec 2006, 00:42

umoran sam...

EDIT : Apocalypto

:finga:
There is nothing on earth half so terrifying as a truly just man.

[url=http://www.youtube.com/watch?v=staa4QvuFRI&feature=related]ASOIAF[/url]

User avatar
Aryx
Posts: 7612
Joined: 12 Oct 2006, 20:46
Location: Zagreb

Post by Aryx » 22 Dec 2006, 04:44

Crying Fist , jedan od najboljih filmova kaj sam pogledao ... napravit cu post o njemu :D
There is nothing on earth half so terrifying as a truly just man.

[url=http://www.youtube.com/watch?v=staa4QvuFRI&feature=related]ASOIAF[/url]

User avatar
dragonheart
Posts: 754
Joined: 12 Dec 2006, 13:48

Post by dragonheart » 22 Dec 2006, 09:58

Zombiemachine wrote:Eragon. :shajse:
Za fanove Harry Pottera i maloljetne. Kliše do klišea, najbjedniji fantasy koji sam do sada vidio. Ako su ovo ekranizirali, onda postoji nada za apsolutno sve pisce svijeta.
Apsolutno se slažem u jednom pogledu,a to je da je film sranje,i da je prepisani Star Wars:The New Hope,ali ne slažem se sa navodima kao,(bwahaha kakva će bit knjiga kada ju je napisao 15-godišnjak).
Knjiga je sa filmom iskasapljena i iknjiga ne podsjeća ni na LOTR ni na STAR WARS.
Sada iskreno nisam ni ja neki načitani lik,ali ova knjiga mi je fenomenalna,ne zamara sa opisima poput Kay-a !!
Iz filma je izbačeno dobrih 100 likova koji su u knjizi bili od presudne važnosti,npr.izbačen je cijeli narod patuljaka koji djeli planinu sa Vardenima,i sve moguće i nemoguće sa njima,izbačeni su i blizanci koji čitaju misli i koji su superljigavci.
Ako vam je do Eragona čitajte knjigu,ane gledajte film nikako,a ako netko pročita-e a onda slobodno pljujte i po piscu i po knjizi....
It's not who I am underneath...


...but what I do that defines me.



http://dragonheart.blog.hr/

User avatar
Dragonrage
Posts: 8424
Joined: 06 Oct 2006, 09:44
Location: Zagreb
Contact:

Post by Dragonrage » 22 Dec 2006, 10:37

FilmTV wrote:Harsh Times - :supz:
E tom naslovu se iznimno veselim....izgleda mi odlično, a i Christian Bale je tu...fenomenalan glumac novije generacije.
john_constantine wrote:Valiant - neoriginalna priča, glup prijevod (hrabri pero), ali zabavan film, odlično sam se nasmijao.
pa ne bih se baš složio da je priča u potpunosti ne originalna, naime ja mislim da su autori /scenaristi jako dobro smjestili priču o WWII u svijet ptica, točnije gluba pismonoša koji predstavljaju britance i orlova koji predstavljaju švabe, i tako se malo odmaknuli od one standardne priče o bitkama WWII.
A kaj se tiče prijevoda....zbilja stupidno...mislim lik se zove Valiant, pa su mogli onda barem ime ostaviti (Hrabri Valiant) E da, kad smo već kod stupidnih prijevoda...zaboravio sam u svom jučerašnjem osvrtu na crtić Flushed Away spomenuti također stupidan prijevod našeg distributera...Pusti vodu da miševi odu. Mislim, taj naslov bi još donekle i imao smisla, tj., mislim da bi bio sa svim ok, kada bi gl. likovi filma bili miševi a ne štakori :roll: :evil: :bicovanje: :axe:
Ono, koliko god su te živine slične, razlika je opet očita :roll: 8) :evil:

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Post by john_constantine » 22 Dec 2006, 10:51

john_constantine wrote:Valiant - neoriginalna priča, glup prijevod (hrabri pero), ali zabavan film, odlično sam se nasmijao.
pa ne bih se baš složio da je priča u potpunosti ne originalna, naime ja mislim da su autori /scenaristi jako dobro smjestili priču o WWII u svijet ptica, točnije gluba pismonoša koji predstavljaju britance i orlova koji predstavljaju švabe, i tako se malo odmaknuli od one standardne priče o bitkama WWII.
A kaj se tiče prijevoda....zbilja stupidno...mislim lik se zove Valiant, pa su mogli onda barem ime ostaviti (Hrabri Valiant) E da, kad smo već kod stupidnih prijevoda...zaboravio sam u svom jučerašnjem osvrtu na crtić Flushed Away spomenuti također stupidan prijevod našeg distributera...Pusti vodu da miševi odu. Mislim, taj naslov bi još donekle i imao smisla, tj., mislim da bi bio sa svim ok, kada bi gl. likovi filma bili miševi a ne štakori :roll: :evil: :bicovanje: :axe:
Ono, koliko god su te živine slične, razlika je opet očita :roll: 8) :evil:
Je, to sam baš i ja rekao za flushed away. Stvarno glupi prijevod... Pa da hoćeš potražiti taj film u videoteci, a znaš samo hrvatski naslov, nema šanse da ga pronađeš... Isto mi se dogodilo kada sam tražio na imdb film Čovjek iz San fernanda, a nigdje ga nisam mogao naći, čak niti na Clintovom popisu filmova, a onda sam malo šarao po redu... Ma katastrofa...

User avatar
Aryx
Posts: 7612
Joined: 12 Oct 2006, 20:46
Location: Zagreb

Post by Aryx » 26 Dec 2006, 13:56

Cité des enfants perdus, La 7/10
There is nothing on earth half so terrifying as a truly just man.

[url=http://www.youtube.com/watch?v=staa4QvuFRI&feature=related]ASOIAF[/url]

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Post by john_constantine » 26 Dec 2006, 15:08

Rookie - Vraški zabavan film s odličnom kombinacijom Charliea Sheena i Clinta Eastwooda. Najopakije je kada Charlie sheen, nakon što je popušio batine u istom pederskom klubu, opet dođe, rasturi sve momke i još zapali alkoholom cijeli klub. :wink: 8)

User avatar
Zombiemachine
Posts: 917
Joined: 31 Oct 2006, 17:08
Location: Leviathan's labyrinth

Post by Zombiemachine » 26 Dec 2006, 15:56

john_constantine wrote:Rookie - Vraški zabavan film s odličnom kombinacijom Charliea Sheena i Clinta Eastwooda. Najopakije je kada Charlie sheen, nakon što je popušio batine u istom pederskom klubu, opet dođe, rasturi sve momke i još zapali alkoholom cijeli klub. :wink: 8)
Čovječe, meni ja taj film čisti brain damage. Jedino mi je jaka Eastwoodova provala: "Sigurno postoji 100 razloga zašto da te sad ne upucam, al se momentalno ne mogu sjetiti ni jednoga".
Krv je moje svjetlo i moja tama.

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Post by john_constantine » 26 Dec 2006, 16:30

Zombiemachine wrote:
john_constantine wrote:Rookie - Vraški zabavan film s odličnom kombinacijom Charliea Sheena i Clinta Eastwooda. Najopakije je kada Charlie sheen, nakon što je popušio batine u istom pederskom klubu, opet dođe, rasturi sve momke i još zapali alkoholom cijeli klub. :wink: 8)
Čovječe, meni ja taj film čisti brain damage. Jedino mi je jaka Eastwoodova provala: "Sigurno postoji 100 razloga zašto da te sad ne upucam, al se momentalno ne mogu sjetiti ni jednoga".
Baš tako. To je samo zajebancija od filma, onako uz kokice i ne treba tražiti više. 8)

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Post by john_constantine » 26 Dec 2006, 19:38

Dangerous liasions - odličan film, sjajan prikaz aristokratskog vremena, sjajni glumci, naročito Glen Close i John Malkovich. Ali keanu Reeves, iako se kratko pojavljuje, dovoljno da mi upropasti scenu i pokaže svoju glumačku netalentiranost. I odličan rasplet. 8)

User avatar
Aryx
Posts: 7612
Joined: 12 Oct 2006, 20:46
Location: Zagreb

Post by Aryx » 27 Dec 2006, 02:55

arahan - odlican korejski martial art , comedy/action , zbilja sam se zabavio , odlicna rezija , soundscore i akrobacije 7/10
There is nothing on earth half so terrifying as a truly just man.

[url=http://www.youtube.com/watch?v=staa4QvuFRI&feature=related]ASOIAF[/url]

User avatar
Wendigo
Posts: 14771
Joined: 08 Nov 2006, 17:10
Location: Dublin, Ireland

Post by Wendigo » 28 Dec 2006, 14:35

Zatoichi :samuraj: :prayer:

Post Reply