Anime

Sve o industriji, VHS, DVD, filmovi iz kućne radinosti itd.
Post Reply
User avatar
Skabenga
Posts: 14
Joined: 26 Dec 2010, 19:52
Location: Zagreb

Re: Anime

Post by Skabenga » 31 Dec 2010, 18:11

Scarface wrote:Od MBG-a, najbolji je Wing.
Nisam ga gledao, gledao sam MBG 00 na netu ali skida mi se cijeli serijal MBG-a.
Skidam ga več 2 mjeseca torrent ima 145Gb, jedva čekam da ga skinem da sve pogledam.
Fly like a butterfly sting like a bee.

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Anime

Post by john_constantine » 04 Jan 2011, 17:18

Izašao Trigun: Badlands rumble (movie). Super, anime mi je baš bio odličan.
Michel puši karu.

User avatar
maddjuro
Posts: 8330
Joined: 05 Oct 2006, 17:55
Location: zagreb

Re: Anime

Post by maddjuro » 04 Jan 2011, 19:05

john_constantine wrote:Izašao Trigun: Badlands rumble (movie). Super, anime mi je baš bio odličan.
potpis, film u štihu animea.
I may be an idiot, but i am no fool.

User avatar
Sammy
Posts: 8524
Joined: 04 Apr 2009, 22:49
Location: Našice

Re: Anime

Post by Sammy » 04 Jan 2011, 21:46

Death Note - genijalno :supz: Bas sam se uzivio u cijelu tu priču koja je genijalno osmisljena i realizirana. Jos nevjerujem kako je Light kompliciran lik, te kako se promijenio kao čovjek. L je tako kul da ga nemos rijecima opisat 8) Fenomenalno je to svo sivilo u filmu, a soundtracksi također. Nisam ocekivao onakav kraj, bas mi je doslo da zaplačem :cry: :zubifale: Sviđa mi se sto ima siroki repertoar ubijanja i neke bloody scene. Ma, jos jedanput, genijalno. - 10/10
You have enemies? Good. That means you’ve stood up for something, sometime in your life.

User avatar
maddjuro
Posts: 8330
Joined: 05 Oct 2006, 17:55
Location: zagreb

Re: Anime

Post by maddjuro » 04 Jan 2011, 22:31

Sammy wrote:Death Note - genijalno :supz: Bas sam se uzivio u cijelu tu priču koja je genijalno osmisljena i realizirana. Jos nevjerujem kako je Light kompliciran lik, te kako se promijenio kao čovjek. L je tako kul da ga nemos rijecima opisat 8) Fenomenalno je to svo sivilo u filmu, a soundtracksi također. Nisam ocekivao onakav kraj, bas mi je doslo da zaplačem :cry: :zubifale: Sviđa mi se sto ima siroki repertoar ubijanja i neke bloody scene. Ma, jos jedanput, genijalno. - 10/10
potpis

anime mi je bio toliko dobar da sam zato i mangu kupio u fancy boxsetu
I may be an idiot, but i am no fool.

User avatar
Scarface
Posts: 8071
Joined: 30 Jun 2007, 20:24

Re: Anime

Post by Scarface » 05 Jan 2011, 01:07

Sammy wrote:Death Note - genijalno :supz: Bas sam se uzivio u cijelu tu priču koja je genijalno osmisljena i realizirana. Jos nevjerujem kako je Light kompliciran lik, te kako se promijenio kao čovjek. L je tako kul da ga nemos rijecima opisat 8) Fenomenalno je to svo sivilo u filmu, a soundtracksi također. Nisam ocekivao onakav kraj, bas mi je doslo da zaplačem :cry: :zubifale: Sviđa mi se sto ima siroki repertoar ubijanja i neke bloody scene. Ma, jos jedanput, genijalno. - 10/10
SpoilerShow
A gledaj, dosta san raspravlja s par prijatelja o tome, i na kraju se slažen da je Light to i zaslužija, jer je bija zapravo čisto zlo. Mikjavelijanski pristup je itekako prisutan, al pobit toliko nevinih ljudi- kod mene to prolazi za đubre koje je dobilo šta je i tražilo. Nimalo ga ne žalin. Pogledaj i film, neke stvari su malo drukčije, kraj je isti, al otac mu nije mrtav pa je prisutna nota melankolije. Vidit ćeš i sam ako ga pogledaš.
I think human consciousness, is a tragic misstep in evolution. We became too self-aware, nature created an aspect of nature separate from itself, we are creatures that should not exist by natural law.

User avatar
Sammy
Posts: 8524
Joined: 04 Apr 2009, 22:49
Location: Našice

Re: Anime

Post by Sammy » 05 Jan 2011, 01:36

Scarface wrote:
Sammy wrote:Death Note - genijalno :supz: Bas sam se uzivio u cijelu tu priču koja je genijalno osmisljena i realizirana. Jos nevjerujem kako je Light kompliciran lik, te kako se promijenio kao čovjek. L je tako kul da ga nemos rijecima opisat 8) Fenomenalno je to svo sivilo u filmu, a soundtracksi također. Nisam ocekivao onakav kraj, bas mi je doslo da zaplačem :cry: :zubifale: Sviđa mi se sto ima siroki repertoar ubijanja i neke bloody scene. Ma, jos jedanput, genijalno. - 10/10
SpoilerShow
A gledaj, dosta san raspravlja s par prijatelja o tome, i na kraju se slažen da je Light to i zaslužija, jer je bija zapravo čisto zlo. Mikjavelijanski pristup je itekako prisutan, al pobit toliko nevinih ljudi- kod mene to prolazi za đubre koje je dobilo šta je i tražilo. Nimalo ga ne žalin. Pogledaj i film, neke stvari su malo drukčije, kraj je isti, al otac mu nije mrtav pa je prisutna nota melankolije. Vidit ćeš i sam ako ga pogledaš.
SpoilerShow
istina je sve sto kazes, previse nevinih je stradalo, najvise mi je zao bilo one cure sto je snjim isla u skolu, Takada mislim..iskoristio ju ko zadnje đubre i onda ju jos ubio, sto ga je na kraju i sjebalo..
pogledo sam zasad prvi film, sviđa mi se bez obzira na to sto je malo drugaciji, ovo sto spominjes je u drugom ili?
You have enemies? Good. That means you’ve stood up for something, sometime in your life.

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Anime

Post by john_constantine » 05 Jan 2011, 05:11

morati ću i ja pogledati death note. :kokicarenje:
Michel puši karu.

User avatar
Decadentor
Posts: 11881
Joined: 10 Jun 2008, 02:11
Location: Doruchów

Re: Anime

Post by Decadentor » 07 Jan 2011, 18:11

Odgledan full metal alchemist :supz: :supz: jebenica uskoro se bacam na film i na one nove sezone :D
Image

User avatar
maddjuro
Posts: 8330
Joined: 05 Oct 2006, 17:55
Location: zagreb

Re: Anime

Post by maddjuro » 07 Jan 2011, 18:16

Decadentor wrote:Odgledan full metal alchemist :supz: :supz: jebenica uskoro se bacam na film i na one nove sezone :D
onaj prvi ili brotherhood?
(brotherhood prati mangu dok je ona prva anime verzija više manje neovisna o mangi)
I may be an idiot, but i am no fool.

User avatar
Decadentor
Posts: 11881
Joined: 10 Jun 2008, 02:11
Location: Doruchów

Re: Anime

Post by Decadentor » 08 Jan 2011, 03:07

maddjuro wrote:
Decadentor wrote:Odgledan full metal alchemist :supz: :supz: jebenica uskoro se bacam na film i na one nove sezone :D
onaj prvi ili brotherhood?
(brotherhood prati mangu dok je ona prva anime verzija više manje neovisna o mangi)
onaj prvi, a sad se uskoro bacam na brotherhood i mislim da sam vidio negdi u komentarima na forumu da je to jos bolje :D :supz:
Image

User avatar
maddjuro
Posts: 8330
Joined: 05 Oct 2006, 17:55
Location: zagreb

Re: Anime

Post by maddjuro » 08 Jan 2011, 04:56

Decadentor wrote:
maddjuro wrote:
Decadentor wrote:Odgledan full metal alchemist :supz: :supz: jebenica uskoro se bacam na film i na one nove sezone :D
onaj prvi ili brotherhood?
(brotherhood prati mangu dok je ona prva anime verzija više manje neovisna o mangi)
onaj prvi, a sad se uskoro bacam na brotherhood i mislim da sam vidio negdi u komentarima na forumu da je to jos bolje :D :supz:
DALEKO bolje, bolja priča, za razliku od ovoga orvoga ima neki smisleni kraj, puno više negativaca i "pozitivca" nego u orginalu, a i sama mi je priča bolja. Jedva sam dočekao da taj anime završi da ga mogu u komadu pogledat i taman kada sam odgledao do zadnje epizode ojavili su da ce zadnju epizodu ipak napraviti kao dva nastavka jer sve nebi stalo u tih 20-ak min.
I may be an idiot, but i am no fool.

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Anime

Post by john_constantine » 08 Jan 2011, 10:04

Decadentor wrote:
maddjuro wrote:
Decadentor wrote:Odgledan full metal alchemist :supz: :supz: jebenica uskoro se bacam na film i na one nove sezone :D
onaj prvi ili brotherhood?
(brotherhood prati mangu dok je ona prva anime verzija više manje neovisna o mangi)
onaj prvi, a sad se uskoro bacam na brotherhood i mislim da sam vidio negdi u komentarima na forumu da je to jos bolje :D :supz:
ma izvrstan. :prayer: Od odličnih introa do sjajnih negativaca. A tek količina obrata, emotivnih krvavih scena, visoki bodycount, sjajne animacije, nasilja, epskih scena, i napetosti do zadnje epizode, koja graniči s spektaklom. + 12 specijalnih epizoda.
Michel puši karu.

User avatar
maddjuro
Posts: 8330
Joined: 05 Oct 2006, 17:55
Location: zagreb

Re: Anime

Post by maddjuro » 10 Jan 2011, 02:21

King of Thorn- ocjena 9/10- taj čas sam završio s gledanjem ovoga i svakako moram ovaj dvosatni anime film preporučiti svima. Obilje nasilja, super atmosfera, s dobrom glzbom, interesntan twist na kraju s puno horror elemenata. Wikipedija kaže da se film drži donekle mange ali su si uzeli dosta slobode, ali pošto nisma čitao mangu emogu usporediti.Unatoč tome ovo je film koji svakako morate pogledati nćete požaliti, ima ugođaj survival horrora, pošto likovi bježe iz podzemne baze pune koječega (necu sada u detalje da ne spoilam). ponavljam svako pogledati.

TRAILER




evo linka di možete film pogledati online, ali preporučam da ga nabavite ili skinete u većoj rezoluciji
I may be an idiot, but i am no fool.

User avatar
Scarface
Posts: 8071
Joined: 30 Jun 2007, 20:24

Re: Anime

Post by Scarface » 10 Jan 2011, 20:54

Pogleda ga i ja nedavno u blu ray kvaliteti, definitivno jedan od boljih anime filmova.
I think human consciousness, is a tragic misstep in evolution. We became too self-aware, nature created an aspect of nature separate from itself, we are creatures that should not exist by natural law.

Post Reply